ÜST

Gülse Birsel ve Gupse Özay ile “Bundan sana lazım bebeğim”

Bir şeyi açıklığa kavuşturalım: Selüliti yok etmeyi amaçlayan kremler selüliti tamamen yok etmezler. Cildi pürüzsüzleştirmeye veya selülitlerin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olabilirler, ancak sorun çok daha derinde yani kremlerin ulaşabileceğinden de derindedir.

Sakın bizi yanlış anlamayın! Nemlendiricileri, vücut losyonlarını veya kremleri kullanmayı hepimiz seviyoruz. Ancak kuru fırçalama tekniği ortaya çıktığından beri “at kılı fırçalar” günden güne cilt bakımı sahnesindeki yerini sağlamlaştırıyor. At kılı fırçalar, doğru kremlerle birlikte kullanıldığında cildimizi pürüzsüzleştirmeyi ve hatta portakal kabuğu görünümünü azaltmayı vaat ediyor.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by hepsiburada (@hepsiburada)

 

Pardon! Sizin de mi selülitiniz yok? Zaten at kılı fırçaların da tek faydası selülitleri azaltmak değil. At kılı fırçayla vücudunuza masaj yapmak aynı zamanda batık tüylerin ve tıkanmış gözeneklerin oluşmasını da engelliyor.

Toksinleri vücuttan atmak, kan dolaşımını artırmak ve günde sadece beş dakika içinde cildini daha da sıkılaştırmak için bundan sana lazım bebeğim!