ÜST

Mert Aslan X Hepsiburada: Tatil bavulunun vazgeçilmez 10 parçası

Moda editörü ve stil danışmanı Mert Aslan, bu bölümde sizi yaz bavulunuzu hazırlarken yardımınıza koşacak en trend önerilerle buluşturuyor…

Tatil bavulunun en önemli ve vazgeçilmez parçası hiç kuşkusuz vücut tipinize uygun bir mayo veya bikini. Fakat tarzınıza uygun bir mayoyu bulduktan sonra bavulunuzda mutlaka bir plaj elbisesi veya pareoya da yer açmalısınız.

Yaz bavulunda mayo ve bikinilerden sonra mutlaka herkesin sahip olması gereken bir diğer kurtarıcı parça ise beyaz gömlekler. Beyaz gömleği ister şort ister bikini üzerine, günün her saatinde kullanabilirsiniz. Penti Beyaz Felicita Gömlek gün içerisinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir ürün.

Bu sezonun trend parçalarından biri de büstiyerler. Doğal veya parlak renklerdeki büstiyerler tatil bavulunuzda kesinlikle yer almalı. Bunların yanı sıra kimono elbiselere de bir şans vermenizi tavsiye ediyoruz. Theano Kimono Plaj Elbisesi plajlarda tüm dikkatleri üzerinize toplamanızı sağlayacak.

Günlük hayatta, şehirde yazı getirmek isteyenleri de unutmadık. Tatile gitseniz de gitmeseniz de Mai Consept Rattan Hasır Çanta derli toplu ve şık görünümüyle bu yaz favori aksesuarlarınızdan olacak.

Büstiyerlerden şapkalara, elbiselerden terliklere, Mert Aslan’ın Hepsiburada için hazırladığı “tatil bavulunun vazgeçilmez 10 parçasına” göz atmadan tatil bavulunuzu hazırlamaya başlamayın. Bavulunuzun vazgeçilmez parçaları ve çok daha fazlası için Mert Aslan’ın yeni trendlere ilham veren önerilerini incelemeyi unutmayın…