ÜST

Yazın kullanabileceğiniz renkli saç aksesuarları

Bu yaz da renkli saç aksesuarları modası devam ediyor. Aksesuar kullanmaktan vazgeçemeyen ve süsüne düşkün olanlar için saçlarını süslemenin yollarını biraz araştırdık.

Fularlardan, saç küpelerine, tüylü hippi zincirlerinden, incili tokalara kadar çok geniş yelpazede, yazın saçınızda kullanabileceğiniz renkli saç aksesuarları ile dikkatleri üzerinize çekmeye devam edebilirsiniz.

Saç aksesuarlarının vazgeçilmezi: Fular

saç aksesuarları

Saçınızdan kayıp duran fularları unutun. Saçına fular takmayı sevenler için pratik bir çözüm var. Yargıcı Fular Detaylı Scrunchıe turuncu ve beyaz desenli, tam yaz günlerine uygun pratik ama şık bir saç tokası. Hem bir fular gibi saçınızda şık dururken hem de lastikli olduğu için takması ve kullanması kolay bir ürün. 

Saç aksesuarlarının atası: Hippi tarzı taşlı saç zinciri

saç aksesuarları

Yazın özellikle etekli kombinler yaptığınızda, dağınık bıraktığınız saçlarınıza en çok yakışacak olan aksesuar turkuaz taşlı, metal tüy figürleriyle zenginleştirilmiş bir Atlascodesign Turkuaz saç zinciri olabilir. Ne de olsa hippiliğin modası hiç geçmez…

Saç aksesuarlarında en yeni moda: Saç küpesi

Saç örgülerini daha estetik bir hale getirmek için kullanılan saç küpeleri, saçlarının güzelliklerini sergilemek isteyenlerin en çok tercih ettiği aksesuarlar arasında. Newobsessions Snowflake’nin oval, yıldız, kar tanesi figürlerinin bir arada kullanıldığı birçok küpeden kombin yapıp saçınızı süsleyebilirsiniz.

Kız çocuklarının gözdesi: Saç simi ve kaynak boncuğu

saç aksesuarları

Saç simleri ve kaynak boncukları özellikle kız çocuklarının çok sevdiği aksesuarlar arasında. Yazın rengârenk elbiselerle birlikte kullanabileceğiniz, saçlarınıza istediğiniz ışıltıyı katabileceğiniz Alfa Saç Simi Hair Tinsel Kaynak Boncuğu gümüş, bakır, sarı, fuşya, pembe, mor, mavi, lacivert, kırmızı karışık renkli, şeffaf-pembe renkleriyle bir arada.

Saçını toplamayı sevenler için

Yazın saçlara verilebilecek en iyi şekil onları toplamak. Ama biraz da şık dursun istiyorsanız değişik topuzlar yapabileceğiniz bir saç tokasına ihtiyacınız olabilir. Saçınızı şekle sokmak için çok fazla zaman istemiyorsanız ince, kalın, düz ve kıvırcık her saç türüne rahatlıkla uyum sağlayabilen yumuşak ve rahat bir saç tokasına ihtiyacınız olabilir.

Otantik aksesuarı sevenler için: Ahşap tokalar

Doğal aksesuarları sevenler için ahşap tasarım ürünler hep çok cezbedicidir. Mango ağacından, tamamen el işçiliği ile yontulmuş, ebru ile renklendirilmiş tasarım Misqett Accessory Mango Ağacı Saç tokalarıyla bu yaz farkınızı yansıtmaya devam edebilirsiniz.

Yaprak figürlü gümüş taç 

saç aksesuarları

Combin Accessory yaprak figürlü taçlar ve altın gümüş renkleriyle bir Yunan prensesi gibi görüneceksiniz.

Kadife fiyonk toka

En pratik saç aksesuarları, kullanışlı tokaların güzel olanıdır. Freestar Kadife Fiyonk Toka ile bir çırpıda saçlarınızı toplayabilirsiniz. Hem şık hem pratik bir aksesuar arayanlar için biçilmiş kaftan…

İnci detaylı metal pens tokalar

Bu senenin saç aksesuarları modalarından biri de pens tokalar. Özellikle gold rengi metal ve inci detaylı tokaları bir arada kullanmak çok revaçta. Sarı saçlara da çok yakışıyor doğrusu…

Modayı, kozmetik trendlerini yakından takip eden stil sahibi biriyseniz sizin için bir önerimiz daha var: Detaylar “Monokrom makyaj nedir? Nasıl yapılır?” başlıklı yazımızda…