Futbol aşığı bir sevgiliniz mi var? İşte kalbini çalacak 10 muhteşem hediye!

Altı üstü futbol, bu kadar abartılacak ne var diyebilirsiniz. Bir yandan haklısınız ama bir yandan da futbolun sevgilinizin içindeki heyecanı, hüznü ve mutluluğu ortaya çıkardığını ve birçok duyguyu doyasıya yaşattığını unutmayın.

Futbolla ilgileniyor, bu artık bir gerçek. Bu gerçeği kabul edin, kucaklayın ve onunla barışın. Belki de eşler arasında yaşanan çatışmaların çoğu, erkeklerin futbol takıntısının reddedilmesinden kaynaklanıyor. Ya çok kıskanıyorsunuz, sizinle yeterince zaman geçirmemesinden şikâyet ediyorsunuz ya da bu tutkusunu yüzüne vurmak için pek çok olumsuz davranış sergiliyorsunuz. Sizin alışveriş takıntınıza veya sanata olan hayranlığınıza aldırış etmiyorsa, siz de onun saplantılı olduğu bu konuyu tam olarak desteklemeli ve anlayabilmelisiniz.

Bunu nasıl becereceğim diyenler için muhteşem hediye önerilerimiz var. Belki önerdiklerimiz arasından seçeceğiniz bir hediyeyi ona verdiğinizde onun tutkusuyla ilgili bir adım attığınızı farkedecek ve anlaşılmanın huzuruyla çok daha mutlu olacak!

Şimdi gelin birbirinden muhteşem futbol fanatiği ürünlere göz atalım!

Orijinal ve lisanslı Fenerbahçe taraftar kupa bardak

futbol

Kahve veya çayı sıkça tüketen bir sevgiliniz mi var? Bu hediye Fenerbahçe’yi destekliyorsa tam ona göre! Bu kupa bardak lisanslı bir taraftar ürünü olmakla birlikte porselenden üretilmiştir.

Dış kısmı lacivert renginde ve ek olarak üzerinde Fenerbahçe logosu bulunuyor. Bardağın iç kısmı ve kulpu beyaz renkte. Sevgiliniz sıcacık içeceğini Fenerbahçe renkleriyle tüketecek!

Galatasaray parçalı maske sevgilinizin futbol keyfini artıracak!

futbol

Dışı %100 polyester ve içi %100 pamuklu olan bu maske Galatasaray aşığı sevgiliniz için muhteşem bir hediye olacak. Galatasaray’ın formasından esinlenerek üretilmiş bu maske özellikle sosyal mesafenin ve maske takmanın sağlık açısından son derece önemli olduğu bugünlerde isabetli bir seçim olabilir.

Beşiktaş polar boyunluk bere

futbol

Kış yaklaşıyor, peki sevgiliniz buna hazır mı? Boynunu ve kafasını sıcacık tutacak ve soğuklardan koruyacak bu boyunluk bere polar kumaştan üretilmiş ve önünde Beşiktaş logosu var.

Fenerium Fenerbahçe stad maketi

Maçlardan vazgeçmeyen ve tribünlerden çıkmayanlara muhteşem bir hediye önerisi ile geldik. Fenerbahçe stadının minyatür maketi olan bu ürünün ağırlığı sadece 2 kg. Eni 20 cm, boyu 23 cm, yüksekliği ise 6 cm olan maket çok az bir yer kaplar ve temizliği de çok rahattır. Stadın büyüleyici atmosferini bu maketle yaşamaya devam edin!

Galatasaray 2’li fincan takımı

Galatasaray’ın lisanslı ürünü olan bu fincan takımı eşinizle veya sevdiklerinizle içeceğiniz kahveleri daha keyifli hale getirecek. Üzerinde Galatasaray’ın logosu bulunan bu fincan takımı porselendendir, üstelik şimdi ücretsiz kargo seçeneğiyle ve uygun fiyatıyla Hepsiburada’da!

Fenerium müzikli kapak açacağı

Artık içeceklerin şişesini açmak bu müzikli kapak açacağı ile çok kolay olacak. Üstelik futbol aşığı bir sevgiliniz varsa açacak ucundaki metal açma bölümü şişe kapağına temas ettiği anda Fenerbahçe’nin 14 saniye süren “Yüzüncü Yıl” marşı çalacak!

Kartal Yuvası BJK çift bileklik

Takımına destek olmak isteyenlere Kartal’dan özel bir bileklik! Lisanslı bir ürün olan bu bilekliğin birini kendiniz için diğerini ise sevgiliniz için kullanabilirsiniz. Çift olmak bunu gerektirir. İyi günde, kötü günde biz; Beşiktaş’ım senleyiz!

Fenerium örme kravatla futbol şıklığı

İş yaşantısı yoğun ve sürekli şık giyinmek zorunda olan bir sevgiliniz mi var? Hem futbol aşkından hem de işinden geri kalmasın istiyorsanız Fenerium örme kravat tam ona göre olabilir. Lacivert üzerine sarı noktaları olan bu kravat sevgilinizin iş hayatına taraftar gücünü katacak.

Ts Club kapüşonlu kapitone sweatshirt

Sonbahar geldi, hafif bir rüzgâr başladı bile. Eğer spor giyinmeyi seven bir sevgiliniz varsa bir de Trabzonspor taraftarıysa bu kapüşonlu sweatshirt tam aradığınız hediye olabilir. Önünde cepleri de olan bu modern sweatshirt tabii Trabzonspor logosunu göğsünde taşıyor.

Futbol olmadan yaşayamayanlara: Galatasaray sırt çantası

futbol

Şimdi yolculuklar çok daha keyifli geçecek. 40x30x13cm boyutları olan bu çanta hem günlük kullanım için hem de yolculuklar için oldukça uygun bir model. 660 Denye su geçirmez özel kumaştan üretilmiş olan bu çanta aynı zamanda ayarlanabilir dolgulu omuz askılarına sahip.

Bu hediyelerden birisinde karar kılamadıysanız sevgilinizin burcuna göre hediye seçmeye ne dersiniz? Haydi! Hemen “Burçlara göre hediye seçmenin püf noktaları” başlıklı yazımızı okuyun!