ÜST

Kampüsünün Trendini Sen Oluştur

Modayı büyük markaların defilelerinin belirlediği zamanlar geride kaldı. Artık sen de kendi tarzını bir trende dönüştürebilirsin. Kampüste hakim olan trendi belirlemeye ne dersin?

Üstelik bunu yaparken kazanmanın da bir yolu var desek? Tek yapman gereken sevdiğin ürünlerle kendi listeni oluşturmak ve bunu paylaşmak. HepsiBurada tarzını yüzlerce kişiye ulaştırman için Linkgelir ile seninle.

 

Linkgelir Nedir?

Linkgelir sayesinde birkaç adımda kampüs modası senin liderliğinde ilerleyebilir. Öncelikle HepsiBurada üzerinden sevdiğin ürünleri ister tek listede, istersen de farklı kategorilerden oluşturduğun listelerle sıralaman gerekiyor. Bu listeleri oluştururken paylaşıma açmalısın. Böylece herkes listelerinden ilham almak için inceleyebilir. Sonrasında daha çok kişiye ulaşmak için bu listelerin linklerini sosyal medya hesaplarından paylaşman gerekiyor. Unutma ne kadar çok kişiye ulaşırsan o kadar çok gelir elde etmen mümkün. Senin listenden tıklanarak alınan ürünlerin %10’u Hepsipay Papel olarak hesabına yatıyor. Bu şekilde ayda 20.000 TL’ye kadar kazanç sağlaman mümkün.

Tarzını Yansıtabileceğin Kategoriler

Kampüs modası için her güne bir kombin yapmak üzere yola çıkabilirsin. Bu sayede hem çok çeşitli ürünleri birbiriyle kullanarak çeşitlilik sağlayabilir hem de bir çok kişiye ilham verebilirsin. Hayat kurtarıcı parçalarla oluşturacağın kampüs gardırobu için birkaç öneri de bizden.

 

Kurtarıcı Klasik Parçalar

HepsiBurada’nın filtreleme özelliğinden faydalanarak klasik parçalara ulaşabilirsin. Özellikle basic siyah ve beyaz parçalar hemen her kombinde kullanabileceğin zamansız ürünler. Bunlarla beraber birden fazla günlük kombin oluşturabilirsin. Gömlekler, tişörtler ve sweatshirtler için klasik kategorisinden birçok ürünü listeleyebilirsin.

 

Seni Yansıtan Renkler

Klasik parçalar kadar önemli bir başka kategori ise renkler. Tarzını ve seni yansıtmanın en kolay yolu renkleri kullanmak. Ayakkabı, çanta, aksesuar, üst giyim, alt giyim ve dış giyim gibi birçok kategoride renkler kullanarak tarzını yansıtabilirsin. İster tek parçayla rengi kombinde yükselt istersen de tüm renkleri bir arada kullan. Bu senin tarzın, sen nasıl istersen.

 

Aksesuarlar

Aksesuarların kombinlerde önemli bir yeri var. Tarzını yükselmek için birçok aksesuardan faydalanabilirsin. Gömleklerin üzerine takabileceğin kemerler bunlardan biri. Küpeler, kolye ve bileklikler, şapkalar, vücut aksesuarları, saatler ve çok daha fazlasını HepsiBurada Aksesuar kategorisinde bulabilirsin. Kendi listelerinin başlığına göre ister ayrı bir liste olarak, istersen de diğer listelerinin içinde bu aksesuarları diğer kişilerle paylaşabilirsin.

 

Ayakkabılar

Her tarzın olmazsa olmaz ayakkabılarını da listelerine eklemeyi unutma. İstersen mevsimlere göre oluşturduğun listelerinde senin tarzın olan ayakkabıları paylaşabilirsin. İstersen de kombinlere göre ayırdığın başlıklar altında ayakkabıları sıralarsın. Senin renklerin ve senin modellerinden oluşan ayakkabı seçimlerinle kampüs ayakkabıları senden sorulsun.

 

Liste Oluştururken Bilmen Gerekenler

Listeleri oluştururken bilmen gereken şeylerden biri bu listeleri ayrı ayrı birçok başlık altında oluşturabiliyor olman. Bu sayede ilgi alanlarına göre farklı listelemeler yaparak daha çok kişiye ulaşabilirsin. Sadece ayakkabılar başlığı altında liste oluşturabileceğin gibi ‘merhaba kış’ gibi liste başlıklarıyla daha çok dikkat çekebilirsin. Hem de bu listelere de karışık ürünler yerleştirebileceğiniz için aynı anda birçok ihtiyacı da incelemelerine olanak sağlayabilirsin.

 

Listelerin tamamen sana özel bir zevkle hazırlandığı için ne kadar kişi tarafından ziyaret edilirse o kadar senin tarzın yayılmış oluyor. Bu sebeple birçok kişiye hitap edebilmek için listelerini güncel tut ve paylaş. Sürekli yenilenen listeler ile daha fazla kişinin ilgisini çekebilirsin.

 

Beğendiğin ürünlerin varsa birkaç alternatifini de listene ekleyebilirsin. Böylece aynı tarzın farklı versiyonlarını da takip edenlerle paylaşmış olursun. Örneğin kırmızı bir kazağı listene ekledikten sonra benzer birkaç kazak daha arkasından paylaşman listenin çeşitliliği arasından da avantaj olabilir.

 

Kampüs Trendi İçin Pratik Öneriler

Kampüs modasını rahatlık ve pratiklikle birleştirmek için bazı önerilerimiz var. Bunları kombinlerine ekleyerek hem şık hem de rahat seçimler yapabilirsin. Küçük ayrıntılara dikkat ederek hayatını kolaylaştırabilirsin. İşte kampüs modası için tüyolar.

 

  • Hava Değişimine Karşı Önlem Almakta Fayda Var

Kampüs hayatında bazı ders programları yoğun olabiliyor. Özellikle belirli günlerde ilk ders saatinden son ders saatine kadar kampüste zaman geçirmen gerekebilir. Böyle zamanlarda gün içerisinde hava değişimine karşı önlem almalısın. Örneğin sabah çok soğuk diye kalın giyinirsen öğlen sıcakları seni rahatsız edebilir. Bunun için birkaç kattan oluşan kombinlere yer vermen kurtarıcı olabilir. Sweatshirt içine giyeceğin gömleklerle hem şık olabilirsin hem de sıcak olduğunda sweatshirt çıkararak gömlekle şıklığına devam edebilirsin.

  • Çantalar Kurtarıcı Parçalar

Kampüs hayatının en önemli parçalarından birisi de çantalar. Hacim olarak büyük çantalar genellikle çok tercih edilir. Gerektiği zamanlarda bilgisayar veya tabletini taşıyabileceğin hacimde çantaları mutlaka listene eklemelisin. Bunun dışında ders için gereken malzeme ve ekipmanları da rahat taşımak için büyük çantalara ihtiyacın olabilir. Küçük çantaların da kampüs kombininde yeri var elbette. Bu sebeple çanta tercihini farklı boyutlarda birkaç modelden yana kullanabilirsin.

  • Ayakkabılar Önemli

Kampüste fakülteler arası yürümek herkesin en az bir dönem başına gelir. Bu yürüyüşü hem hızlı hem de sağlıklı bir şekilde tamamlamak için ayak sağlığını önemseyen parçalardan yana seçim yapabilirsin. Aynı zamanda soğuk ve yağmurlu havalarda konfordan vazgeçmemek için de ayakkabı tercihlerini birkaç seçenekle renklendirmeni öneririz.

  • Kişisel Bakımı Kampüse Taşı

Yoğun ve koşturmalı geçen kampüs günlerinde kişisel bakımı da ihmal etmiyoruz. HepsiBurada ile birçok kişisel bakım ürününe ulaşabilirsin. Bunlar içinde uzun kullanım ömrü olan ve tüm koşturmalarda sana ayak uydurabilecek ürünleri listeleyebilirsin. Aynı zamanda yanında taşıyabileceğin boyutlardaki ürünlerle de kişisel bakımını hep taze tutabilirsin.

 

  • Dış Giyim Önerileri

Dış giyim hem şık hem de koruyucu olmalıdır. Özellikle kampüs hayatının yoğunluğunda bir de üşümek istemezsin. Bu sebeple kış aylarında seni ısıtacak birbirinden şık seçeneklerle kombinlerini taçlandırabilirsin. Mevsimsel olarak kullanılabilecek dış giysileri de kalınlıklarına ve koruyuculuklarına göre sınıflandırabilirsin. Sonuç olarak kampüsün modasına şık ve kullanışlı alternatifler eklemen önemli.

 

Kampüsün trendini sen oluştur diye birçok öneriyi seninle paylaştık. Günlük kombinler üzerinden ilerleyebileceğin gibi zamansız parçalarla da listelerini oluşturabilirsin. Böylece kampüs modasına yön verebilirsin. Linkgelir sayesinde bu listeler sana kazandırmaya da devam edecek. Listelerin üzerinden gerçekleşen her alışverişte %10 kazanarak aylık 20K gelir elde etme şansını da unutma. Hem giyin, hem giydir hem de kazan. HepsiBurada ile modanın en eğlenceli ve en kazançlı halini kaçırma.