ÜST

Nur Bilen Yavuzer ile Güzellik Dünyası: Cilt sağlığı

Nur Bilen Yavuzer ile Güzellik Dünyası’nın bu bölümünde basit ama bir o kadar da merak edilen cilt sağlığı konusunda cildinizin daha sağlıklı, daha parlak ve daha iyi görünmesi için neler yapabileceğiniz hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız. Nur Bilen Yavuzer serinin diğer bölümlerinde cilt tipleri ve güneş lekeleri konusunda deneyimlerini paylaşmış güneş lekeleri konusunda neler yapılabileceğini anlatmıştı.

Peki, güzel bir cilde sahip olmak ve hep hayalini kurduğunuz pürüzsüzlüğe kavuşmak için neler yapabilirsiniz? Yapmanız gerekenler arasında en önemlisi yeteri kadar su içmek. Günlük en az 2 litre su tüketmenin 1 hafta içerisinde cildinizdeki farkı görmenizi sağlayacağını belirten Nur Bilen Yavuzer, ayrıca yiyeceklere dikkat edilmesinin de cilt konusunda çok önemli olduğunu belirtiyor.

Fazla tuzlu beslenmenin cildi susuz bıraktığına da değinen Yavuzer, güzellik uykusunun cilt üzerinde olumlu etkilerinin olduğunu ekliyor. Fakat bunu yaparken yastık kılıfınızı mutlaka değiştirmenizi tavsiye ediyor. Güzel olmak emek ister, sadece makyaj ve cilt bakımıyla cilt sağlığını korumanın mümkün olmadığını söyleyen Nur Bilen Yavuzer’in sağlıklı bir cilt için önerdiği ürünlere göz atmak isterseniz “Nur Bilen Yavuzer ile Cilt Sağlığı Kampanyasına” mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.