ÜST

Nur Bilen Yavuzer ile Güzellik Dünyası: Saç Bakımı

Nur Bilen Yavuzer ile Güzellik Dünyası’nın yeni bölümünün konusu: Saç bakımı. Hepimiz hızlı uzayan, sağlıklı ve parlak gür saçlara sahip olmak isteriz. Peki bunun için neler yapıyoruz, saçımızı ne kadar tanıyoruz, saç derisini ne kadar tanıyoruz ve hangi ürünleri kullanıyoruz? Nur Bilen Yavuzer yeni bölümde bu soruları ve daha birçoğunu sizler cevaplıyor.

Bazı kaynaklara göre saçlarımız, sadece saç tellerimizin değil genel sağlığımızın da bir yansıması. Bu yüzden saç bakımı uçlardan değil, dipten ve içten başlıyor. Besinlerden aldığımız vitaminler, minareller, potasyum, amino asitler ve proteinler saç sağlığımız için oldukça önemli. Bunları yeterli miktarda alamadığımız zaman, saçlarımız da istediğimiz gibi görünmüyor, parlamıyor, uzamıyor ve dökülmeye başlıyor.

Saç bakımında yağların önemini hepimiz biliyoruz. Kullanımları oldukça kolay bu yağlar, nemi tutup besledikleri için oldukça faydalılar. Nur Bilen Yavuzer kullandığı yağların başında hindistan cevizi yağının geldiğini belirtiyor. Taşıyıcı yağlardan biri olan hindistan cevizi yağının saç besleyici tarafının çok kuvvetli olduğunu da sözlerine ekliyor. “Saç Bakımı” ile ilgili püf noktaları ve merak edilen birçok sorunun cevabı yeni bölümde sizleri bekliyor. Ayrıca bu bölümdeki ürünlere ulaşmak için Nur Bilen Yavuzer’in Saç Bakım Önerileri Kampanyasına hemen göz atabilirsiniz.