ÜST

Nur Bilen Yavuzer ile Güzellik Dünyası: Soru ve Cevap Serisi 2

Nur Bilen Yavuzer ile Güzellik Dünyası’nın yeni bölümünde sizlerden gelen soruların yanıtlarına beraber bakıyoruz. Nur Bilen Yavuzer, soru ve cevap serisinin 2. bölümünde gelen sorular doğrultusunda merak edilenleri cevaplıyor ve sizleri aydınlatıyor.

Nur Bilen Yavuzer, eğer yüzünüzde pütür denilen, elinizi sürdüğünüzde kuruluk hissettiren bir yapı varsa muhtemelen o cildin kuru olduğunu belirtiyor. Kuru ve hassas ciltlerin keseyi hiç sevmediğinin de altını çiziyor. Böyle bir cilt yapısına sahipseniz cildinizi iyi nemlendirmeniz gerekiyor. Kullandığınız nemlendiricinin biraz yoğun bir nemlendirici olabileceğini de ekliyor.

Saçlarına maske olarak çok uzun zamandır her hafta olmak üzere Hindistan cevizi yağı kullandığını söyleyen Yavuzer, bunun çok faydasını gördüğünü ve bütün cilt tiplerine faydasını olduğunu düşündüğünü belirtiyor. Hindistan cevizi yağını akşam sürdüğünü, çok cıvık cıvık yapmadan dipten uca kadar uyguladığını ve sabah kalktığında da yıkadığını sözlerine ekliyor. Merak ettiğiniz birçok soruya cevap bulacağınız bu videoyu izledikten sonra Nur Bilen Yavuzer ile Soru Cevap Kampanyasına göz atabilir ve önerilen ürünlere hemen ulaşabilirsiniz.