ÜST

Nur Bilen Yavuzer ile Güzellik Dünyası: Güneş ve Lekeler

Nur Bilen Yavuzer ile Güzellik Dünyası’nın bu bölümünde son zamanlarda bir cilt problemi olarak sıklıkla anılmaya başlayan güneş lekeleriyle nasıl baş etmeniz gerektiği hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız. Nur Bilen Yavuzer serinin ilk bölümünde “cilt tipleri” konusunda deneyimlerini paylaşmış ve cilt yapıları hakkında temel bilgilerden bahsetmişti.

Güneşin kendini en çok hissettirdiği mevsimde olduğumuz için Nur Bilen Yavuzer bu bölümde var olan lekeleri açma ile ilgili değil daha çok hangi güneş kremleri nasıl kullanılır ve güneşten nasıl korunmalıyız gibi soruları yanıtlıyor.

Bronzlaşmak çok keyifli gibi görünse de seneler geçtikçe güneşte kalmanın bedelinin daha ağır hissedileceğini belirten Nur Bilen Yavuzer, güneşten nasıl korunacağınızı bilirseniz cilt yaşlanmasının ve kırışıklıkların rahatça önüne geçebileceğinizi ekliyor. Güneş ve lekelerle ilgili siz de önleminizi almak ve cilt problemlerinin önüne geçmek isterseniz “Güneş ve Lekeler Kampanyasına” mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.