ÜST

Nur Bilen Yavuzer ile Güzellik Dünyası: Makyaj Uygulaması

Nur Bilen Yavuzer ile Güzellik Dünyası’nın bu bölümünde güzellik dünyasının olmazsa olmaz konusu “Makyaj Uygulaması” ile ilgili sorulara yanıt buluyoruz. Nur Bilen Yavuzer, makyaj yapmak istediğinde hangi ürünleri kullandığını ve nasıl bir uygulama yaptığını anlatıyor.

Makyaja başlarken cildi nemlendirmek ve cildi makyaja hazırlamak oldukça önemli. Nur Bilen Yavuzer, gül suyunu çok sevdiğini ve günlük makyajından önce sabahları uyandığında sık sık gül suyu kullandığını belirtiyor. Gül suyu, güçlü bir antioksidan olması ve cildi sıkılaştırmasının yanı sıra üzerine sürülecek nemlendiricinin kalıcılığını da artıyor.

Eğer bir lekeyi kapatmak istiyorsak ihtiyacımız olan kalın bir fondöten veya üst üste sürülmüş bir fondöten değil. İhtiyacımız olan şey bir “Color Corrector” yani rengi dengeleyen bir palet. İnce fondötenleri ise fırça ile sürmemek gerekiyor çünkü ürünün neredeyse tamamı fırçada kalıyor.

Makyaj uygulaması ile merak ettikleriniz ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için yeni bölümü mutlaka izlemelisiniz. Bu bölümde yer alan ürünlere göz atmak veya satın almak için Nur Bilen Yavuzer ile Makyaj Kampanyasına tıklayabilir ve alışverişe hemen başlayabilirsiniz.