ÜST

Nur Bilen Yavuzer ile Güzellik Dünyası: Yaz Sonrası Cilt Bakımı

Nur Bilen Yavuzer ile Güzellik Dünyası’nın yeni bölümünde yaz sonrası cilt bakımının nasıl olması gerektiğine dair tüyoları sizlerle buluşturuyoruz. Nur Bilen Yavuzer’in konuğu Plastik Cerrahi Uzmanı Betül Ak Bozkırlı, yaz sonrası vücudumuzda meydana gelen değişikliklerle ilgili neler yapılabileceğini cevaplıyor.

Geçen yaz mevsiminin ardından cildiniz yıprandı. Güneşten etkilendiniz fakat güneşin zararlarını eskiye göre daha iyi biliyorsunuz. Bununla birlikte sürekli kullanılan güneş koruyucuları gözeneklerinizi tıkamış, denizin ve havuzun tuzlu ve klorlu suları da cildinizi kurutmuş olabilir. Bütün bunların bir araya gelmesi ile bir toparlanma ihtiyacı ortaya çıkıyor.

Fakat unutmamanız gereken önemli bir nokta var. Evde yapılacak bakımlar ile profesyonel olarak yapılacak bakımlar birbirinden ayrılıyor. Yaz sonrasında cildiniz için evde yapılabilecek bakımlardan kullandığınız ürünlerde arayacağınız içeriklere, hangi cilt tipinin hangi ürünlerini kullanmasına kadar birçok detay bu bölümde yer alıyor. Yeni bölümde önerilen ürünlere ulaşmak için Nur Bilen Yavuzer’in Yaz Sonrası için Cilt Bakımı Önerileri Kampanyasına mutlaka göz atmalısınız.