ÜST

Yekta Kopan’la Yazar Söyleşileri: Gözde Eyce

Yekta Kopan, HepsiTV Yazar Söyleşileri’nde bu hafta Gözde Eyce’yi konuk ediyor. Gözde Eyce katıldığı bu söyleşide “Bak Ne Çizdim!” isimli yeni kitabından bahsediyor. Kolay adımlarla eğlenceli çizim formüllerini anlatan “Bak Ne Çizdim!” çocuklar hangi boyayı kullanılarlarsa kullansınlar dağılmayacak şekilde tasarlanmış kaliteli sayfalara sahip…

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by hepsiburada (@hepsiburada)

Gözde Eyce, Hollanda’ya taşınmasıyla çizim yolculuğunun başladığından ve bunu istediği şeyi yapma fırsatı olarak gördüğünden bahsediyor. İlk 1 sene hazırlık evresi yaşadıktan sonra hem Türkiye’de hem de dünyanın farklı yerlerinde yayıncılarla çalışan Gözde Eyce dünya, hayvanlar ve sürdürülebilirliğin odak olduğu konularda çizim yapmayı sevdiğini de sözlerine ekliyor.

Bak ne çizdim! kitabına ulaşmak ve bu 23 sevimli hayvanın hikayesine dahil olmak size bir tık kadar yakın! Ebeveynlerin çocuklarıyla harika bir haftasonu geçirme fırsatı bulacakları çizimler ve eğlenceli bulmacalarla dolu bu kitabı mutlaka edinmelerini tavsiye ediyoruz! Unutmayın hayallerin sınırı yoktur. Şimdi onların özgür bırakmanın tam zamanı!