Hepsiburada Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü

Kadınların yaşamın her alanında varlığını çok önemsiyorum. Kadın yaşama ne kadar çok dokunursa, özellikle de ekonomik faaliyetlere katılımı ne kadar artarsa; yaşam da, ekonomimiz de o kadar güçleniyor, zenginleşiyor. İşte girişimci kadınların artmasını tam da bu sebeple arzuluyorum. Çünkü; girişimci, rekabetçi ve güçlü bir ülke olma yolunda bir dönüşüme ihtiyacımız var.

Hepsiburada olarak ülkemizin dijital dönüşümüne önemli bir etki yaptığımıza inanıyorum. Müşterilerine internetten ulaşmak isteyen büyük markalara, küçük ve orta ölçekli işletmelere Hepsiburada’nın teknoloji gücünü katarak dijital dönüşümlerini daha hızlı ve etkili gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Bundan böyle, Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Programı ile tüm gücümüzü kadınlar için de daha güçlü bir şekilde seferber ediyoruz. Artık e-ticarette büyümek isteyen, işlerini yeni kuran kadınlar, yanlarına, Hepsiburada’nın teknoloji ve pazarlama gücünü alacaklar. Böylece girişimci kadınlar daha hızlı güçlenirken Türkiye de güçlenecek.

Yeni teknolojiler perakendede büyük değişimlere neden oluyor. Böyle bir dönemde, AR-GE çalışmalarımız çerçevesinde yeni yatırımlarla yolumuzda hızla ilerlerken, tüm girişimci kadınları, kendilerine çok daha avantajlı şartlar sunduğumuz hepsiburada platformumuza bekliyorum. Hedefleri doğrultusunda cesur ve kararlı adımlarla yürüyen tüm girişimci kadınların her zaman yanındayız. Programımıza katılan tüm kadınlara başarılar diliyorum.

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Nedir?

Hepsiburada, teknoloji gücünü toplumsal gelişimin teminatı olan kadınlar için seferber ediyor. Kadınların iş yaşamındaki yerini güçlendirmek için sivil toplum kuruluşları ile iş birliği yaparak deneyimini ve teknoloji altyapısını girişimci kadınların hizmetine sunuyor. Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı ile girişimini e-ticaret platformuna taşımak veya e-ticarette büyütmek isteyen, girişim fikri olan kadınlar; Hepsiburada Pazar Yeri’nde kendilerine sağlanan olanaklar ile işlerini kuruyor ve büyütüyor. Girişimci kadınlardan ürün satın alan Hepsiburada müşterileri de girişimci kadınları desteklemiş oluyor.

Türkiye’de dijital ekonominin öncüsü Hepsiburada, perakende sektörünün dijitalleşmesinde kaldıraç rolü üstleniyor ve girişimciliği teşvik eden yeni modeller oluşturmaya devam ediyor. Sivil toplum kuruluşlarıyla kurduğu iş birliği ile geniş kitlelere ulaşan program doğrultusunda girişimci kadınların hayallerine güç katıp, onlara cesaret veriyor.

Girişimci Kadınlar Hepsiburada Pazar Yeri’nde

Hepsiburada, 2015 yılında girişimcilerin ve KOBİ’lerin e-ticaret yapması amacıyla kurduğu pazar yerinde girişimci kadınlara özel ayrıcalıklar sunuyor. Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı ile bir girişim fikri olan ya da girişimini e-ticarete taşımak veya e-ticarette büyütmek isteyen kadınlara teknoloji gücü sağlayarak, işlerini kurmalarına ve büyütmelerine destek oluyor. Ürünlerini Hepsiburada Pazar Yeri’nde tüketicilere ulaştıran girişimci kadınlar, kendilerine sunulan özel imkanlar ile güçleniyor, güçlendikçe de ekonomiye güç katıyor. Girişimci kadınlar, bu imkanlar ile iş fikirlerini hayata geçirme, mevcut işlerini e-ticarete taşıyarak büyütme ve geliştirme olanağına sahip oluyor. Bu program ile e-ticarette kadının gücü daha da ileriye taşınıyor, ülke ekonomisi de kalkınıyor.

KAGİDER ve Hepsiburada İş Birliği İle Girişimci Eğitimleri

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı kapsamında, bir girişim fikri olan fakat hayata geçirmede sınırlı imkanlara sahip olan kadınlar, Hepsiburada-KAGİDER iş birliğinde gerçekleştirilen eğitim programı sayesinde girişimciliğin temellerini öğrenebiliyor. Hepsiburada’nın KAGİDER PUSULA programı’na verdiği desteğin devamı niteliğindeki “İşimi Kuruyorum Eğitim Modülü” ile girişimci olma yolunda ilk adımı atıyor.

Girişimci Kadınlara Sunulan Ayrıcalıklar

Mevcut işini e-ticarete taşımak ve büyütmek isteyen girişimci kadınlar da ücretsiz mağaza açma, düşük oranlı komisyon, kargo desteği gibi imkanlar ile maliyetlerini düşürürken; kampanya, pazarlama ve iletişim destekleri ile işlerini büyütme fırsatı yakalıyor, gücüne güç katıyor. Böylece, web sitesi kurma, mobil uygulama geliştirme vb platformlar için gereken teknolojik ve pazarlama yatırımları yapmadan, girişimci kadınlar e-ticarette karlı ve etkin hale geliyorlar. Ayrıca, Hepsiburada internetten alışveriş yapan herkes için değer ve fayda yaratan ilkleri tüm teknoloji gücünü seferber ederek sunmaya devam ediyor, girişimci kadınların fark yaratmaya devam etmesini sağlıyor.

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı ile kadınlara verilen desteklerde sınıflandırma yapılarak sermayesi düşük olan kadınlara daha fazla avantaj sağlanıyor. Adil ve rekabetçi şartlar sunularak hayal kurmaktan vazgeçmeyen, emin adımlarla hedeflerinin peşinde koşan girişimci kadınlar, hayallerini gerçekleştirip toplumdaki yerini güçlendiriyor.

Programı hem bireyler hem de kurumlar destekleyebiliyor. Girişimci kadınların ürünlerini satın alan Hepsiburada müşterileri, girişimci kadın markalarının büyümesine doğrudan katkı sağlıyor. Girişimci kadınlara kurumsal anlamda destek vermek isteyen dernek ve vakıflar Hepsiburada Pazar Yeri’nde kendilerine sunulan avantajlar ile kadınların markalarını geliştirmelerine katkı sağlıyor.

Hepsiburada’nın Teknoloji Gücü Girişimci Kadınlara* Ne Sağlar?

İşimi E-ticaret’e Taşımak İstiyorum

Büyük uğraşlarla hayalinizdeki işinizi kurdunuz ve büyütmek için gayret gösteriyorsunuz. Dijital ekonominin öneminin farkındasınız; fakat nasıl değerlendireceğinizi bilmiyorsunuz. Merak etmeyin! Artık yalnız değilsiniz. Hepsiburada olarak bu yolculuğunuzda başından itibaren yanınızda olacağız ve ihtiyaç duyduğunuz eğitimden başlayarak gerekli tüm desteği size vereceğiz. Destek ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve A’dan Z’ye Hepsiburada iş ortaklığı sürecini aktaracak.

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü’nden faydalanabilmek için öncelikle Hepsiburada iş ortağı olmanız gerekiyor. Dilerseniz buraya tıklayarak iş ortaklığı sürecini hemen başlatabilirsiniz.

Hepsiburada’nın işini e-ticarete taşımak isteyen kadınlara sunduğu imkanlar

 • Satışlar üzerinden alınan komisyonlarda 1 yıl veya 50 bin TL’lik satışa kadar %75 komisyon indirimi

 • 6 ay ücretsiz kargo

 • 200 ürüne kadar ücretsiz fotoğraf çekimi desteği

 • 5 bin TL’ye kadar banner veya reklam desteği

 • En az bin TL’lik ekstra banner ve reklam harcamasına, harcanan miktar kadar Hepsiburada desteği

 • Ürün sayfalarında yapılan alternatif ürün listelemelerinde, girişimci kadın ürünlerine sıralama önceliği

 • HepsiPay ödeme sisteminde 1 yıl boyunca 25 bin TL’lik satışa kadar ve tek çekim işlemler için %1,5 özel komisyon oranı

 • HepsiPay ödeme sisteminde ilk 1 yıl boyunca aylık 60TL yerine 30 TL

 • TamEntegre firması tarafından 1 yıllık ücretsiz entegrasyon desteği

 • Hepsiburada tarafından sağlanan tüm imkanlar 50.000 TL satışa ulaştığınızda veya bu rakama ulaşılmadığı durumda kampanyaya dahil olduğunuz tarih itibari ile 12 ay bitiminde sonlandırılmış olacaktır.

 • Satışlar üzerinden alınan komisyonlarda 4 ay veya 50 bin TL’lik satışa kadar %20 indirim

 • İndirimli kargo ücreti

 • 30 bin TL’ye kadar banner veya reklam desteği

 • En az 3 bin TL’lik ekstra banner ve reklam harcamasına, harcanan miktar kadar Hepsiburada desteği

 • Ürün sayfalarında yapılan alternatif ürün listelemelerinde girişimci kadın ürünlerine sıralama önceliği

 • Stok ve fiyat entegrasyonu için Hepsiburada’nın önerdiği entegratör firma ile çalışacak firmaların ilk bir yıllık masraflarının yarısının ödemesine destek

 • HepsiPay ödeme sisteminde 4 ay boyunca 25 bin TL’lik satışa kadar ve tek çekim işlemler için %1,5 özel komisyon oranı

 • HepsiPay ödeme sisteminde ilk 1 yıl boyunca aylık 60 TL yerine 30TL

 • TamEntegre firması tarafından 1 yıllık ücretsiz entegrasyon desteği

 • Hepsiburada tarafından sağlanan tüm imkanlar 50.000 TL satışa ulaştığınızda veya bu rakama ulaşılmadığı durumda kampanyaya dahil olduğunuz tarih itibari ile 4 ay bitiminde sonlandırılmış olacaktır.

 • Satışlar üzerinden alınan komisyonlarda 8 ay veya 50 bin TL’lik satışa kadar %50 indirim

 • İndirimli kargo ücreti

 • 15 bin TL’ye kadar banner veya reklam desteği

 • 100 ürüne kadar ücretsiz fotoğraf çekimi desteği

 • En az 2 bin TL’lik ekstra banner ve reklam harcamasına, harcanan miktar kadar Hepsiburada desteği

 • Ürün sayfalarında yapılan alternatif ürün listelemelerinde, girişimci kadın ürünlerine sıralama önceliği

 • Stok ve fiyat entegrasyonu için Hepsiburada’nın önerdiği entegratör firma ile çalışacak firmaların ilk bir yıllık masraflarının yarısının ödenmesine destek

 • HepsiPay ödeme sisteminde 8 ay boyunca 25 bin TL’lik satışa kadar ve tek çekim işlemler için %1,5 özel komisyon oranı

 • HepsiPay ödeme sisteminde ilk 1 yıl boyunca aylık 60TL yerine 30 TL

 • TamEntegre firması tarafından 1 yıllık ücretsiz entegrasyon desteği

 • Hepsiburada tarafından sağlanan tüm imkanlar 50.000 TL satışa ulaştığınızda veya bu rakama ulaşılmadığı durumda kampanyaya dahil olduğunuz tarih itibari ile 8 ay bitiminde sonlandırılmış olacaktır.

Hemen Başvur

İşimi E-Ticaret'te Büyütmek İstiyorum

İşinizi kurdunuz ve kendi imkanlarınızla büyütmeye çalışıyorsunuz. E-ticaretin faydalarının farkındasınız ve bunlardan kısmen yararlanıyorsunuz. Fakat işinizi büyütebilmek için daha fazla güce ihtiyacınız var. İhtiyacınız olan gücü size sağlayacağız. Bu sayede dünyaya açılma imkânı bulacaksınız. Hepsiburada olarak başından itibaren bu yolculuğunuzda yanınızda olacağız ve ihtiyaç duyduğunuz eğitimden başlayarak gerekli tüm desteği size vereceğiz. Destek ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve Hepsiburada iş ortaklığı sürecini A’dan Z’ye aktaracak. Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü’nden faydalanabilmek için öncelikle Hepsiburada iş ortağı olmak gerekiyor. Dilerseniz buraya tıklayarak iş ortaklığı sürecini hemen başlatabilirsiniz.

Hepsiburada’nın işini e-ticarete taşımak isteyen kadınlara sunduğu imkanlar

 • Satışlar üzerinden alınan komisyonlarda 1 yıl veya 50 bin TL’lik satışa kadar %75 komisyon indirim

 • 6 ay ücretsiz kargo

 • 200 ürüne kadar ücretsiz fotoğraf çekimi desteği

 • 5 bin TL’ye kadar banner veya reklam desteği

 • En az bin TL’lik ekstra banner ve reklam harcamasına, harcanan miktar kadar Hepsiburada desteği/p>

 • Ürün sayfalarında yapılan alternatif ürün listelemelerinde, girişimci kadın ürünlerine sıralama önceliği

 • HepsiPay ödeme sisteminde 1 yıl boyunca 25 bin TL’lik satışa kadar ve tek çekim işlemler için %1,5 özel komisyon oranı

 • HepsiPay ödeme sisteminde ilk 1 yıl boyunca aylık 60TL yerine 30TL

 • TamEntegre firması tarafından 1 yıllık ücretsiz entegrasyon desteği

 • Hepsiburada tarafından sağlanan tüm imkanlar 50.000 TL satışa ulaştığınızda veya bu rakama ulaşılmadığı durumda kampanyaya dahil olduğunuz tarih itibari ile 12 ay bitiminde sonlandırılmış olacaktır.

 • Satışlar üzerinden alınan komisyonlarda 4 ay veya 50 bin TL’lik satışa kadar %20 indirim

 • İndirimli kargo ücreti

 • 30 bin TL’ye kadar banner veya reklam desteği

 • En az 3 bin TL’lik ekstra banner ve reklam harcamasına, harcanan miktar kadar Hepsiburada desteği

 • Ürün sayfalarında yapılan alternatif ürün listelemelerinde, girişimci kadın ürünlerine sıralama önceliği

 • Stok ve fiyat entegrasyonu için Hepsiburada’nın önerdiği entegratör firma ile çalışacak firmaların ilk bir yıllık masraflarının yarısının ödenmesine destek

 • HepsiPay ödeme sisteminde 4 ay boyunca 25 bin TL’lik satışa kadar ve tek çekim işlemler için %1,5 özel komisyon oranı

 • HepsiPay ödeme sisteminde ilk 1 yıl boyunca aylık 60TL yerine 30TL

 • TamEntegre firması tarafından 1 yıllık ücretsiz entegrasyon desteği

 • Hepsiburada tarafından sağlanan tüm imkanlar 50.000 TL satışa ulaştığınızda veya bu rakama ulaşılmadığı durumda kampanyaya dahil olduğunuz tarih itibari ile 4 ay bitiminde sonlandırılmış olacaktır.

 • Satışlar üzerinden alınan komisyonlarda 8 ay veya 50 bin TL’lik satışa kadar %50 indirim

 • İndirimli kargo ücreti

 • 15 bin TL’ye kadar banner veya reklam desteği

 • 100 ürüne kadar ücretsiz fotoğraf çekimi desteği

 • En az 2 bin TL’lik ekstra banner ve reklam harcamasına, harcanan miktar kadar Hepsiburada desteği

 • Ürün sayfalarında yapılan alternatif ürün listelemelerinde, girişimci kadın ürünlerine sıralama önceliği

 • Stok ve fiyat entegrasyonu için Hepsiburada’nın önerdiği entegratör firma ile çalışacak firmaların ilk bir yıllık masraflarının yarısının ödemesine destek

 • HepsiPay ödeme sisteminde 8 ay boyunca 25 bin TL’lik satışa kadar ve tek çekim işlemler için %1,5 özel komisyon oranı

 • HepsiPay ödeme sisteminde ilk 1 yıl boyunca aylık 60TL yerine 30TL

 • TamEntegre firması tarafından 1 yıllık ücretsiz entegrasyon desteği

 • Hepsiburada tarafından sağlanan tüm imkanlar 50.000 TL satışa ulaştığınızda veya bu rakama ulaşılmadığı durumda kampanyaya dahil olduğunuz tarih itibari ile 8 ay bitiminde sonlandırılmış olacaktır.

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü’nden faydalanabilmek için öncelikle Hepsiburada iş ortağı olmanız gerekiyor. Dilerseniz iş ortaklığı sürecini hemen başlatabilirsiniz.

Hemen Başvur

Bir Girişim Fikrim Var

Başarılı olacağına inandığınız bir iş fikriniz var. Girişimci olup, işinizi e-ticaretten faydalanarak büyütmek istiyorsunuz; fakat nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda bir fikriniz yok. Bu konuda size yol gösterebilmek için KAGİDER PUSULA var. Hepsiburada tam da bu ihtiyacınıza karşılık verebilmek için KAGİDER PUSULA programını destekliyor.

KAGİDER PUSULA sitesine girerek online kayıt olabilirsiniz. KAGİDER PUSULA sizin gibi kadın girişimci adaylarına eğitimler sağlayarak kadın istihdamını destekliyor. KAGİDER PUSULA platformunda “İşimi Kuruyorum Eğitim Modülleri”nin yanı sıra yeni girişimciler için yararlı bilgiler, ilham veren başarı hikayeleri ve finansal erişim bilgileri yer alıyor.


Tüm bunları öğrenip iş fikrinizi hayata geçirmek için şirketinizi kurduktan sonra Hepsiburada iş ortağı sistemine kayıt olmak için başvuruda bulunabilirsiniz.


Şirketinizi kurduysanız; Hepsiburada platformu üzerinde satışa sunmak istediğiniz ürününüz varsa Hepsiburada iş ortağı sistemine hemen şimdi kayıt olmak için tıklayınız.


* Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı kapsamında verilen Hepsiburada desteğine hak kazanılabilmesi için, şirketlerin hissedar yapısında kadın girişimcinin hisse payının minimum %51 olması gerekmektedir.


Hemen Başvur

Girişimci Kadınları Desteklemek İstiyorum

Siz de Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Programı’na destek olabilir, girişimci kadınların iş kurma ve büyütme yolculuklarında onların yanında olarak güçlenmelerine katkı sağlayabilirsiniz.

Bireysel Destek

Hepsiburada Pazar Yeri üzerinden ürünlerini satarak işlerini büyütmek isteyen girişimci kadın mağazalarını ziyaret edip ürünlerini inceleyebilir, satın alabilir veya sosyal medya hesaplarınızdan programı paylaşarak bu gücün artmasına destek olabilirsiniz.

Kurumsal Destek

Girişimci kadınların işlerini kurma, büyütme yolculuklarında onlara kurumsal destek verebilir, girişimci kadın markalarının yaygınlaşmasına katkı sağlayabilir ve onların yanında olabilirsiniz. Örneğin kurum olarak, şirket hediyeleri için kadın girişimcilerin ürünlerinden toplu alımlar yaparak onlara destek olabilirsiniz.

Eğer bir DERNEK veya VAKIF üyesi ya da temsilcisiyseniz ve bağlı olduğunuz kurumun iktisadi işletmesi vasıtasıyla girişimci kadın ürünlerini satışa sunmak istiyorsanız, bu ürünleri Hepsiburada Pazar Yeri ile e-ticarete taşıyabilir, Türkiye’ye ve dünyaya açılmasını sağlayabilirsiniz.

Hepsiburada iş ortaklığı sistemine hemen şimdi kayıt olarak Hepsiburada’nın teknoloji gücünden faydalanabilir ve kadınların güçlenmesine katkı sağlayabilirsiniz.

 • Satışlar üzerinden alınan komisyonlarda %35 oranında süresiz komisyon indirimi

 • İndirimli kargo ücreti

 • 500 ürüne kadar ücretsiz fotoğraf çekimi desteği

 • 30 bin TL’ye kadar banner veya reklam desteği

 • En az 5 bin TL’lik ekstra banner ve reklam harcamasına, harcanan miktarın iki katı kadar Hepsiburada desteği

 • Ürün sayfalarında yapılan alternatif ürün listelemelerinde girişimci kadın ürünlerine sıralama önceliği

 • Stok ve fiyat entegrasyonu için Hepsiburada’nın önerdiği entegratör firma ile çalışacak firmaların ilk bir yıl masraflarının yarısının ödemesine destek

 • HepsiPay ödeme sisteminde 1 yıl boyunca 25 bin TL’lik satışa kadar ve tek çekim işlemler için %1,5 özel komisyon oranı

 • HepsiPay ödeme sisteminde ilk 1 yıl boyunca aylık 60TL yerine 30TL

Hemen Başvur

Girişimci Kadınlar Ne Bekler?

 • Fatoş Somsa

  Oyuncak / İpekböceği Oyuncak
 • Nazmiye Sabuncuoğlu Arslantürk

  Giyim / Nanu Bedtime
 • Selen Erdeniz

  Ev & Mutfak / Türmak
 • Naz Kurtoğlu Sen

  Takı & Aksesuar / Turquoise Tassel

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Ne Sağlar?

 • Şela Hakim

  Kişisel Bakım / Mavi Kozmetik
 • Aslı Orhan

  Giyim / Denokids
 • Bihter Aykul

  Saat ve Gözlük / BA Optik

Hepsiburada Pazar Yeri’nde Girişimci Kadınlara Sağlanan Avantajlar

 • Mağaza açmak ücretsiz

  Ücretsiz bir şekilde Hepsiburada Pazar Yeri’nde mağaza açarak girişiminizi e-ticarette büyütebilirsiniz.

 • Düşük oranlı komisyon

  Düşük oranlı komisyon fırsatları ile ürünlerinizi tüketicilere ulaştırabilirsiniz.

 • Kampanya desteği

  Ürünlerinizi daha çok tüketiciye ulaştırabilmek için Hepsiburada’nın promosyon ve reklam desteğinden yararlanabilirsiniz.

 • Kargo desteği

  Hepsiburada’nın sunacağı ücretsiz kargo veya indirimli kargo fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 • Bannerdesteği

  Hepsiburada ana sayfasında yer alan banner’da ürün tanıtımı imkanı bulabilirsiniz.

 • Ekstra promosyon avantajı

  Yapacağınız ekstra promosyon harcamalarında Hepsiburada’nın desteği ile 2 katına kadar reklam yapma olanağı bulabilirsiniz.

Hepsiburada’nın sunduğu avantajları detaylı incelemek için “Hepsiburada’nın teknoloji gücü girişimci kadınlara* ne sağlar?” başlığına gidiniz…

Hemen Başvur

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Programı’na Destek Veren Paydaşlarımız

KAGİDER

Girişimcilik yoluyla kadının güçlenmesini hedefleyen KAGİDER (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) , Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı aracılığıyla, Hepsiburada’nın girişimci kadınlara verdiği desteğe gerek eğitim programlarının bir paydaşı olarak, gerekse bünyesindeki kadınların girişimlerini Hepsiburada Pazar Yerinde değerlendirmeleri konusunda programa katkı sunuyor.

KADİGER PUSULA: KAGİDER’in girişimci kadınlara yönelik oluşturduğu KAGİDER PUSULA platformunda “İşimi Kuruyorum Eğitim Modülleri”nin yanı sıra yeni girişimciler için girişimciliğe dair yararlı bilgiler, ilham veren başarı hikayeleri ve finansal kaynaklara erişim ile ilgili bilgileri yer alıyor. KAGİDER Pusula Platformu’na kayıt olan girişimci kadınlar, internet üzerinden “İşimi Kuruyorum” eğitimleri ile girişimciliğe dair bilgilerini arttırıp sertifikalarını alarak, Hepsiburada’nın sunduğu imkanlar ile ürünlerini tüketiciye ulaştırıyor.

NEF VAKFI

Toplumsal potansiyelin gelişimine destek olmak, toplumsal duyarlılık bilincini gelecek nesillere aktarmak için özgün, yenilikçi ve kalıcı değerler oluşturarak insanların hayatında fark ve farkındalık yaratmak amacıyla kurulan NEF Vakfı da Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Programı’nı destekliyor. Vakfın girişimci kadınlar tarafından üretilen ürünleri Hepsiburada Pazar Yeri’nde tüketicilere ulaşıyor.

Hepsiburada’nın sunduğu avantajları detaylı incelemek için “Hepsiburada’nın teknoloji gücü girişimci kadınlara* ne sağlar?” başlığına gidiniz…
YASAL UYARI

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Projesi'nin tüm fikri ve kullanım hakları Hepsiburada’ya aittir. Proje kapsamında bu sayfada veya diğer ortamlarda gösterilen görüntülü, hareketli ve yazılı malzemeler özel izin alınmadan herhangi bir ortamda yayımlanamaz, kullanılamaz ve paylaşılamaz. Hepsiburada’nın proje mekanizması, komisyon oranları, operasyonel destekler, proje iletişimi ve benzeri tüm hususlar ile ilgili her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır. Altın ve cep telefonu satışları proje destek kapsamına dahil değildir.

*Kategori *Satış Fiyatı Üzerinden % Komisyon Oranları Public 50 Bin TL üzeri sermayeli limited veya anonim şirketi sahibiyseniz: 10 Bin TL – 50 bin TL arası sermayeli limited şirketi sahibiyseniz: Şahıs şirketi sahibiyseniz: Vakıflar
Bilgisayarlar 8 6,4 4 2 5,2
Çevre Birimleri 15 12 7,5 3,75 9,75
Bilgisayar Bileşenleri 15 12 7,5 3,75 9,75
Ağ / Modem 15 12 7,5 3,75 9,75
Veri Depolama 12 9,6 6 3 7,8
Yazıcılar 12 9,6 6 3 7,8
Bilgisayar Aksesuarlar 17 13,6 8,5 4,25 11,05
Ses ve Görüntü Sistemleri 12 9,6 6 3 7,8
Cep Telefonu 6 4,8 3 1,5 3,9
Cep Telefonu Aksesuarı 20 16 10 5 13
Araç Aksesuarı 35 28 17,5 8,75 22,75
Şarj Cihazları 30 24 15 7,5 19,5
Tasarım Kılıflar 30 24 15 7,5 19,5
Telefon Oyun Aksesuarları 30 24 15 7,5 19,5
Ahizeler 30 24 15 7,5 19,5
Selfie (Özçekim) Çubukları 30 24 15 7,5 19,5
Kılıflar 30 24 15 7,5 19,5
Temizlik - Hijyen Ürünler 30 24 15 7,5 19,5
Bataryalar 25 20 12,5 6,25 16,25
Telefon Kabloları 25 20 12,5 6,25 16,25
Giyilebilir Teknoloji (Smart Wear) /Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları 20 16 10 5 13
Giyilebilir Teknoloji (Smart Wear) /Sanal Gerçeklik Gözlüğü 20 16 10 5 13
Bluetooth Ürünleri/ Bluetoth Kulaklıklar 20 16 10 5 13
Giyilebilir Teknoloji (Smart Wear) /Akıllı Bileklik 18 14,4 9 4,5 11,7
Giyilebilir Teknoloji (Smart Wear) /Akıllı Saatler 18 14,4 9 4,5 11,7
Kulaklık Setleri 15 12 7,5 3,75 9,75
Taşınabilir Hoparlörler 10 8 5 2,5 6,5
Bluetooth Ürünleri/Bluetooth Araç Kitleri 8 6,4 4 2 5,2
Bluetooth Ürünleri/ Taşınabilir Şarj Cihazları 20 16 10 5 13
Ev Tekstili 20 16 10 5 13
Beyaz Eşya / Mutfak 12 9,6 6 3 7,8
Ev Gereçleri (Mutfak) 20 16 10 5 13
Mutfak Gereçleri- Züccaciye 20 16 10 5 13
Foto / Kamera 17 13,6 8,5 4,25 11,05
Hobi ve Oyun Konsolları 20 16 10 5 13
Kırtasiye / Ofis 17 13,6 8,5 4,25 11,05
Kitap / Film / Müzik 17 13,6 8,5 4,25 11,05
Spor / Outdoor 15 12 7,5 3,75 9,75
Kozmetik / Kişisel Bakım 15 12 7,5 3,75 9,75
Sağlıklı Kişisel Bakım 17 13,6 8,5 4,25 11,05
Cinsel Ürünler 25 20 12,5 6,25 16,25
Yapı Market / Bahçe / Oto 18 14,4 9 4,5 11,7
Aydınlatma 18 14,4 9 4,5 11,7
Banyo 16 12,8 8 4 10,4
Elektrikli El Aletleri 15 12 7,5 3,75 9,75
Oto Lastik 12 9,6 6 3 7,8
Anne / Bebek / Oyuncak 17 13,6 8,5 4,25 11,05
Ev Dekorasyon 20 16 10 5 13
Pet Shop 16 12,8 8 4 10
Saat / Gözlük / Aksesuar 23 18,4 11,5 5,75 14,95
Altın / Takı / Mücevher 27 21,6 13,5 6,75 17,55
Giyim / Ayakkabı 28 22,4 14 7 18,2
Bebek Bezleri ve Alt Açma Ürünleri 12 9,6 6 3 7,8
Deterjan Ve Temizlik Ürünleri 12 9,6 6 3 7,8
Gıda Ürünleri 17 13,6 8,5 4,25 11,05
İçecek Ürünleri 17 13,6 8,5 4,25 11,05
Kağıt Ürünleri 17 13,6 8,5 4,25 11,05
Ofis Tüketim Malzemeleri 15 12 7,5 3,75 9,75
TV Aksesuarları 20 16 10 5 13
Isıtma ve Soğutma 12 9,6 6 3 7,8
LCD TV 8 6,4 4 2 5,2
BAŞA DÖN