Çeyrek Altın

Çeyrek Altın

Birikim, yeni doğan bebek, düğün, nişan denilince akla ilk gelen hediye çeyrek altın olmaktadır. Çeyrek altın göze hitap ettiği kadar aynı zamanda maddi değerlere de hitap etmektedir. Çoğu organizasyonda maddi ve manevi bir hediye verilmek için çeyrek altın takılır. Bunların dışında çeyrek altın yatırım araçlarından biridir. Uzun vadede birikim yaparak ciddi gelirler elde etmek mümkündür. Uzun yıllardır yatırım aracı olarak kullanılan çeyrek altını artık dijital ortamdan satın almak mümkündür. Tek tıkla çeyrek altın kategorisinden istediğiniz çeyrek altını satın alabilirsiniz. Online alışverişin faydalarından yararlanarak bu kategoride yer alan çeyrek altınları farklı illerde ikamet eden sevdiklerinize de gönderebilirsiniz. 

Çeyrek Altın Kaç Gram?

Yatırım araçlarından biri olan altının gram fiyatı, kaç gram olduğu önem arz etmektedir. Çünkü gramajı fiyatlarını etkilemektedir. Bu yüzden çeyrek altın kaç gr sorusu en çok cevabı aranan sorulardan bir tanesidir. Çeyrek altın fiyatları ortalama 1.75 gramdır. Fakat gramları bazı çeyrek altınlarda değişebilir. Bunun sebeplerinden en göze çarpan kulplu veya kulpsuz olmasıdır. Kulplu çeyrek altınlar takı takmak için genellikle tercih edilir. Kulplu çeyrek altınların gramajı fazla olduğu gibi fiyatı da fazladır. Çeyrek altının kulpu da altından yapılmaktadır. Bu da fiyatının kulpsuz altına göre bir tık daha fazla olmasına sebep olmuştur. Yalnız kulplu ve kulpsuz arasında uçurum fiyatlar yerine birbirine çok yakın fiyatlar bulunmaktadır. 

Çeyrek Altın Takılar

Çeyrek altın günümüzde yatırım ve özel günler için hediye edilen bir araç olmaktan çıkıp takı dünyasına girmiştir. Çeyrek altınlar çeşitli modellere bürünerek kolye, bileklik gibi aksesuarlar olmaktadır. Özellikle yeni evlenecek olan gelin adayları en çok çeyrek altından yapılmış ziynetleri tercih etmektedir. Çeyrek altın, birçok takı çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda bu takılar kişilerin zevklerine göre de hazırlanabilmektedir. Yoğun ilgi gören bu takılar arasında en dikkat çeken modellerden bir tanesi çeyrek altın bileklik modelidir. Çeyrek altın hem kolye hem bileklik olarak kendi arasında birçok çeşitliliğe ev sahipliği yapmaktadır. 

Çeyrek Altın Bileklik Modelleri

Zarif ve bir o kadar dikkat çekici olan çeyrek altın bileklik modelleri adeta takanı da çevresini de büyülemektedir. Bileklerde zarafetiyle göz kamaştıran bu ürünleri rahatlıkla bu kategori içerisinde bulabilirsiniz. Her ruha hitap eden bu bileklikler çeşitli etkinliklerde sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biridir. Bu etkinliklerin yanı sıra özel günlerde de çeyrek altından oluşan bu bileklikler karşınızdaki kişiyi mutlu etmenizi sağlayacaktır. Eşinizin doğum günü, evlilik yıl dönümü, anneler günü gibi özel günleri bu eşsiz güzelliğe sahip çeyrek altın bilekliklerle taçlandırabilirsiniz. Verilen herkesi şımartacak bu ürünler artık bir tık kadar uzağınızda. Siz de geniş model seçeneğine sahip olan çeyrek altın bileklikleri alarak karşınızdaki kişinin kendini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. 

Çeyrek Altın Kolye Modelleri

Çeyrek altınlı kolye, çeyreklerin takı dünyasına girmesiyle adeta büyük ilgi toplamıştır. Sadeliği seven kişiler için tasarlanmış kolyeler kesinlikle karşınızdaki kişiyi şımartacaktır. Bu kategoride yer alan çeyrek altınlı kolyelerin her biri özenle hazırlanmış hem işçiliği iyi yapılmış hem de çeyrek altının değeri korunmuştur. Çeyrek altın kolye denilince akla ilk gelen beşibiryerdedir. Beşibiryerdeler eskiden günümüze kadar gelen vazgeçilmez kolyelerden biridir. Bu tarz ürünler genelde düğünlerle bağdaştırılsa da bütün özel günler için kullanılabilecek bir üründür. Çeyrek altın kaç TL? Sorusuna gelince buradan da anlaşılacağı üzere net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü her kolyede çeşitli sayıda çeyrek kullanılmaktadır. 

Çeyrek Altın Fiyatları

Çeyrek altın bir yana, altın sürekli inişli çıkışlı değere sahip bir madendir. Çeşitli nedenlerden dolayı altın fiyatlarında düşüş veya yükseliş yaşanmaktadır. Altının yakından takipçisi olan yatırımcıların çoğu düştüğünde altın almakta, yükseldiğinde ise altınları satmaktadır. Bu şekilde belirli miktarlarda kazanç sağlamış olmaktalar. Çeyrek altın fiyatı değişken olduğundan dolayı net bir şey söylemek mümkün değildir. Bu kategoride yer alan çeyreklerin fiyatları ortalama haftada bir değişmektedir. Bu tamamen çeyrek altının izlediği yoldan kaynaklanır. Çeyrek altın kaç para sorusunun cevabı piyasaya bağlıdır. Çeyrek altınlarda ani bir düşüş fiyatları etkilediği gibi ani çıkış da aynı şekilde etkiler. 

Çeyrek Altın Dizme Bilezik Fiyatları 

Son yılların trend modalarından biri olan çeyrek altın dizme bileklik fiyatları satıcı firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Çeyrek altın dizme bileklik üretilirken işçilik sırasında farklı işlemler yapılır. Haliyle işçilik değiştikçe fiyatta değişecektir. Çeyrek altın dizme bileklerinin yapımı sırasında kullanılan detayların boy ve ölçüleri farklıdır. Dizme bilekliklerde kullanılan çeyrek sayısı da fiyatı etkileyen diğer faktörlerdendir. Bazı dizme bilekliklerde 4,5,6 gibi rakamlara ulaşan çeyrekler mevcuttur. Dolayısıyla bileklik üzerine ne kadar çeyreklik dizilirse fiyat o derece artar. Çeyrek altın bileklik fiyatları ile dizme bilezik fiyatları arasındaki en büyük fark dizmede daha fazla çeyrek altın kullanılmasıdır. Siz de bütçenize uygun ve zevkinize uygun çeyrek altın takı seçeneklerine bu kategoriden rahatça ulaşabilirsiniz. 

Çeyrek Altınlı Bileklik Fiyatları 

Çeyrek altınla bileklik son yılların en uyumlu ve en gözde takılarından biridir. Her bireyin zevkine uyabilecek çeyrekten yapılmış altın bileklik bulmak yeni tasarımlarla artık mümkündür. Çeyrek altınlı bilekliklerin modelinin satıcı firmaya göre değişmesi fiyatlara da yansımıştır. Bazı bileklik modellerinde tek çeyrek altın kullanırken bazılarında ise birden fazla kullanılmaktadır. Bilekliklere çeyrek altın sayısı ekledikçe fiyatlarına da sayılar eklenmektedir. Çeyrek altın ipli bileklik fiyatları da aynı diğer bilekliklerde olduğu gibi kullanılan çeyrek miktarına göre değişmektedir. Bu modelde genellikle tek çeyrek kullanılır. Bu yüzden diğer sıralı çeyrek altın fiyatlarına göre daha uygundur. 

Çeyrek Altın Kolye Fiyatları

Birbirinden tarz kolyelerin yer aldığı bu kategoride istediğiniz tarz çeyrek altın kolyeye rastlamanız mümkündür. Bazı çeyrek altın kolyelerde yanına ek olarak aksesuar ürünleri katılmaktadır. Harf, nazar boncuğu gibi aksesuar çeşitleriyle çeyrek altın kolyelere zenginlik ve görsel bütünlük sağlanmaktadır. Düğünlerin trend kolyelerinden biri olan çeyrek altın kolye fiyatları bakımından da görsellik bakımından da dikkat çekmektedir. Siz de düğün için takı arıyorsanız bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Çeyrek altın ne kadar ise dolaylı yollarla çeyrek altın kolyeler de ortalama o fiyattadır. Çeyrek altın kolyelerin, aynı satıcı firmada bile zaman içerisinde fiyatlarında çeşitli oynamalar meydana gelir. Çünkü altın piyasasında çeyrek altın zaman zaman değer kazanmakta zaman zaman da değer kaybetmektedir. 

Çeyrek Altınlar Sigortalı mı?

En merak edilen soruların başında gelen çeyrek altın sigortalımı sorusudur. Müşterilerine değer veren satıcıların hepsi çeyrek altında üst düzey güvenlik önlemleri almaktadır. Çeyrek altın, çeyrek altın kolye, çeyrek altın bileklik, çeyrek altın bilezik gibi bütün ürünlerde sigorta yapılmaktadır. Sigorta ile hem satıcı firmanın hem de alıcının hakları korunmaktadır. Sigortalama işleminin yapılmasının sebebi kargo ile gönderilen altınların herhangi bir çalınma ya da kaybolma durumunda zararının karşılanmasıdır. Bu sıkı yöntemler altında gönül rahatlığı ile sanal platform üzerinden çeyrek altın ve aksesuarlarını alabilirsiniz. Türkiye’nin 81 ilinde istediğiniz adrese güvenli bir şekilde ulaşacağına kuşkunuz olmasın.

Çeyrek Altın Ürünlerinde Kargoda Herhangi Bir Güvenlik Problemi Yaşanır mı?

Kargolarda kesinlikle hiç bir güvenlik problemi yaşamazsınız. Bu tarz değerli ürünler kargaların özel bölümünde taşınıp muhafaza edilmektedir. Eğer aksi bu durum yaşanırsa ürününüzün sigortası devreye girerek mağduriyetler ortadan kaldırılır. Bu yüzden güven içerisinde alışveriş keyfini yaşamaya devam edebilirsiniz.

Çeyrek Altın Ürünlerinde Garanti Süresi Bulunur mu?

Evet, çeyrek altın ve çeyrek altından üretilmiş takı ürünlerin çoğunda garanti süresi bulunmaktadır. Garanti süreleri satıcı firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Garanti süreleri bazı ürünlerde 12 ay bazılarında 24 aydır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çeyrek Altın

148 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Değerlendirme Puanı
Toplam 48 / 148 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?