Yatırımlarınızın en değerli parçalarından biri olan tam altın, farklı çeşitleri ve yapım yılları ile beğeninize sunuluyor. Kulplu altın, kulpsuz altın, ziynet altın ya da tek altın şeklinde satın alabileceğiniz ürünler arasından, ihtiyacınıza ve beklentilerinize göre dilediğinizi sipariş edebilir, hızlı bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Başta yatırım olmak üzere, para birimi, mücevher, ilaç ve endüstriyel tasarımda oldukça önemli bir yeri bulunan tam altın, ülke ekonomisinin ve kalkınmanın en büyük göstergesi olarak görünüyor. Yastık altı yatırım denildiğinde ilk akla gelen yatırım aracı olan tam altın, günümüzde de bu önemli niteliğini korumaya devam ediyor. Tekli, üçlü, beşli ya da onlu paketler halinde satılan tam altınların yer aldığı kategori, herhangi bir kuyumcuya gitmeden, yatırımınızı hızlı ve online bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Darphane Müdürlüğü tarafından basılan eski tarihli ya da yeni tarihli tam altınlar arasından size en uygun olanını rahatlıkla seçebilir, yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

Nikah, sünnet, düğün ya da doğum gibi özel günlerde sevdiklerinize rahatlıkla verebileceğiniz tam altın, gerek bu önemli günü kutlayan kişilere en değerli hediyeyi vermenizi sağlıyor. Dilerseniz erkenden, dilerseniz bu mevsimlerde rahatlıkla alışverişinizi yapabilir, değişen kurlara ve ekonomik regülasyonlara göre artan ya da azalan tam altın fiyatları arasındaki farkı rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Özellikle borsa, fon alıp satma ya da döviz alıp satma gibi işlemlerin teknik detaylarına hakim olmayan kişiler için güvenli ve değerli bir yatırım aracı olan tam altın, aynı zamanda ufak ama güvenli bir yatırım aracı olarak görülüyor. Gelecekte çocuklarınıza bırakabilmeniz, nişan ya da düğün takısı olarak kullanabilmeniz ya da her zaman hayalinizi kurduğunuz evi alabilmeniz için son derece güvenli bir liman işlevi gören tam altın, zaman içerisinde değerinin çok değişmemesi nedeniyle de yatırımcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Özellikle maddi sıkıntılar yaşanan dönemlerde son derece kolay bir şekilde nakit paraya dönüştürülebilen tam altın, aynı zamanda kulplu ve kulpsuz modelleri ile de dikkat çekiyor. Türk örf ve adetlerinde de son derece önemli bir yeri bulunan kulplu tam altın, düğünlerde önemli bir aksesuar işlevi de görüyor. Gelinlerin kolye olarak rahatlıkla kullanabileceği, damatların boyunlarına asabileceği ya da yeni evlenen çiftin evine yerleştirebileceği kulplu tam altın modelleri, çok yönlü bir kullanım sunuyor.

Tam altın satın al işlemini başlattıktan sonra, kolaylıkla altınınızı alabileceğiniz kategoride, aynı zamanda farklı tarihlere göre de ürünleri karşılaştırabilirsiniz. Nispeten daha pahalı olan yeni tarihli tam altınların yanı sıra eski tarihli altınları da tercih edebilir, kullanacağınız yere ya da bütçenize göre seçiminizi yapabilirsiniz. Özellikle düğün sezonlarında sıklıkla tercih edeceğiniz Cumhuriyet altını, evlenen çifte de maddi destek olmanızı sağlıyor. Sadece basit bir düğün takısı olmanın çok daha ötesinde bir kullanım sunan tam cumhuriyet altını, fon olarak da etkin bir alternatif çözüm sunuyor. Böylelikle yeni bir hayata başlayan çiftlerin hayatlarını kurmasına yardımcı olabilir, mutluluklarına ortak olabilirsiniz.

Değişen döviz kurları, ekonomik çalkalanmalar ya da değişken olmayan borsa senetleri gibi yatırım araçlarına oranla daha güvenli bir yatırım seçeneği olarak görülen tam altın, birikimlerinizi güvenle değerlendirmenizin de önünü açıyor. Paranın alım gücünün düştüğü dönemlerde, paranızın değerini sabit tutan ve ekonomik çalkantılardan bağımsız olarak duran tam altın, birikimlerinizi güven altına alma özelliği ile de dikkat çekiyor. Birikiminizi garanti altına alarak güven içerisinde paranızı saklayabileceğiniz etkin bir yöntem olan tam altın, tüm yatırımcılar tarafından tercih edilmeye de devam ediyor.

Tam Altın

11 ürün var
  1. Markalar
    1. Ziynet
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Ürün Puanı
  4. Tarihi
  5. Satıcı
DSACategoryId/2147483617/530175/16032976/60008248
BAŞA DÖN