Loading interface...
Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Efsane Macera

Eğlenceli sorular ve sürpriz ödüller seni bekliyor.

Her oyunda değişen sorulara doğru cevabı ver, anında kazan. BİTMEDİ!
Macera boyunca en az 4 anahtar topla, büyük ödül için
çekilişe katıl.

Her gün gel,
anahtarını al.

Günün sorusunu doğru cevapla,
günün ödülünü kazan.

4 anahtar topla,
büyük ödülü kazan!

Sürpriz Macera- Kampanya Katılım Koşulları

Sürpriz Macera kampanyası Hepsiburada tarafından düzenlenmektedir.

1. Sürpriz Macera katılma şekil ve şartları:

Kampanya tarihleri arasında Hepsiburada mobil uygulamasını indirdikten sonra uygulama içerisinde yer alan Sürpriz Macera kampanyası kapsamında Hepsiburada tarafından belirlenen saatler arasında paylaşılacak sorulara verilecek yanıtların dogruluğuna göre katılımcılar oyuna özel kampanyalara ulaşacaktır (Katılımcılar, her gün 1 olmak üzere toplamda 5 soruyu yanıtlayabileceklerdir.)

Kampanyaya ilişkin bilgiler

-Katılımcılar, her gün 1 olmak üzere toplamda 5 soru yanıtlayabilecek ve 10 farklı kampanyadan seçtikleri 5 kampanyadan yararlanabilecektir.

-Katılımcılar 23- 27 Mayıs tarihleri arasında her gün oyuna gelerek 1 anahtar kazanacaklardır.

-Soru cevabından bağımsız olarak 4 veya 5 anahtar toplayan kullanıcılar Cumartesi günü sandığa tıklayarak, Pazar günü 00.01-23.59 tarihleri arasında anahtar ödülünü kullanabileceklerdir.

-Katılımcılar 23-27 Mayıs 2022 tarihlerinde soruların yanıtlarına göre doğru cevapla 2 kampanyadan birini seçebileceklerdir.

-Katılımcılar Hepsiburada uygulamasında yer alan Sürpriz Macera kampanyası içerisinden “Kazandıklarım” isimli bölmeden o ana kadar hak kazandığı kampanyaları ve 23- 27 Mayıs tarihlerinde kazandığı kampanyayı ve yararlanabileceği süreyi görüntüleyebilecektir.

Kampanyaya katılanlar işbu kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Hepsiburada, kampanya katılım koşullarına uygun davranıp davranmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan, siparişleri manipüle eden katılımcıların belirlenmesi durumunda Hepsiburada tarafından bu katılımcıların kampanyaya katılım haklarını ya da hediyelerini iptal edilebilir. Bu katılımcılar kampanyaya katılım hakları iptal edilmiş olsun veya olmasın hiçbir şekilde ikramiyeye hak kazanamayacaktır.

Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan kampanyaya katılım haklarını ya da hediyelerini haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir. Bu katılımcılar kampanyaya katılım hakları iptal edilmiş olsun veya olmasın hiçbir şekilde ikramiyeye hak kazanamayacaktır.

Hepsiburada gerek gördüğü takdirde kampanya katılım koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Hepsiburada'nın kayıtları esas alınacaktır.

Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Kampanya kapsamında kazanılacak hediyelere ilişkin diğer bilgiler:

Katılımcılar kampanya kapsamında 23.05.2022 ve 28.05.2022 tarihleri arasında (her gün 18.00 - 23.59 saatleri arasında Hepsiburada mobil uygulamasında paylaşılacak kampanyalardan faydalanabileceklerdir. Her kampanya takip eden günün sonunda 23.59 da sona erer.

Katılımcılar Sürpriz Macera kampanyası içerisinde “Kazandıklarım” bölümünden o ana kadar kazandıkları aktif hediyeleri ve son kullanma tarihlerini görüntüleyebilecektir. Süresi dolan hediyeler “Süresi Doldu” etiketi ile gösterilecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan hediyeler takip eden gün sonuna kadar geçerlidir ve kazanılan günden sonraki günün saat 23.59’a kadar yapılacak alışverişlerde kullanabilir. Kullanılmayan hediyeler bu sürenin sonunda otomatik olarak silinir.

Sepet hediyeleri kapsamında, alışverişlerde hediyeye hak kazanabilmek için hediyede belirtilen harcama tutarı (hediyede katılımcı tarafından yapılması öngörülen harcama tutarı) KDV dâhil ve fakat hediye çekleri ve kargo bedeli hariç tutarlardır. Sürpriz Macera kampanyası Hepsiburada tarafından düzenlenmekte olup, Apple Inc.’ın kampanyaya ilişkin herhangi sorumluluğu veya yükümlülüğü bulunmamaktadır.

Başa dön