Loading interface...
Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Kampanya Koşulları
Samsung Z serisine 2000 TL’ye varan indirimle* sahip olmak için eski telefonunu şimdi indirime dönüştür!
Kampanya 15 Eylül - 15 Ekim 2021 (bu tarih dahil) tarihleri arasında verilmiş olan siparişler için geçerlidir.
Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyasından faydalanarak “Nakit olarak almak istiyorum” alanından başvuran kullanıcılara eski telefonunun tutarına ek olarak 2000 TL’ye varan* ödeme yapılır.
Kampanyadan Samsung Z serisi telefonlardan* satın alan ve siparişi esnasında "kampanyaya katılacağım" kutucuğunu işaretlemiş olan müşteriler yararlanabilecektir.
Kampanyaya katılabilmek için Samsung Z serisi telefonlardan* biri siparişi verildikten ve sipariş oluştuktan sonraki 15 gün içerisinde https://www.hepsiburada.com/eskiyi-getir-yeniyi-gotur adresinden kampanya formu doldurulmalıdır.
Müşteri tarafından Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanya kapsamında cihaz tutarına ek 2000 TL’ye varan* indirimden faydalanabilmek için
“Nakit olarak almak istiyorum” alanından başvuru yapılır. Müşterinin bu kampanyadan yararlanabilmesi için Samsung Z serisi telefonlardan* birini satın alması ve ürün bedelinin tamamını ödemesi gerekir.
Başvuru sonrasında müşteri tarafından gönderilen cihazın beyan ettiği özelliklere uygun olması ve müşteri tarafından Samsung Z serisi telefonlardan* birini satın alınması halinde başvuru sırasında teklif edilen cihaz tutarı müşterinin belirttiği hesabına aktarılır. Müşteri, ödemenin yapılacağı banka hesap bilgilerini eksiksiz, tam ve doğru olarak belirtmek zorundadır. Müşteri adı ile hesap bilgisi sahibi adı aynı olmak zorundadır. Aksi takdirde, Hepsiburada' nın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Samsung Z serisi telefonlardan* birini satın alan müşterilerin Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyasına başvurusu esnasında ekranının son kısmında teklif olarak yer alan tutar müşteriye aktarılacak toplam tutar olmayıp bu tutar başvuru tamamlandığında sunulan cihaz teklif tutarıdır. Cihaz teklif tutarına ek olarak ödenecek olan 2000 TL’ye varan* ödeme, süreç tamamlandığında Hepsiburada tarafından müşterinin ödeme yapmış olduğu kartına iade edilecektir.
Bir müşteri kampanyadan ancak 1 defa yararlanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada.com getirilen cihaz tutarını ve belirtilen ek ödemeyi yapmama hakkına sahiptir. Kampanya Hepsiburada satıcılı ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
*Kampanya Hepsiburada satıcılı Samsung Galaxy Z Flip3 5G 128 GB ve Samsung Galaxy Z Fold3 5G 256 GB modellerinde geçerlidir. Süreç tamamlandığında, ödeme yapılan kredi kartına Samsung Galaxy Z Flip3 5G 128 GB modeli için 1000 TL, Samsung Galaxy Z Fold3 5G 256 GB modeli için 2000 TL geri ödeme yapılmaktadır.
Başa dön