Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eski ürünler
süper fırsatlarla yenileniyor

Eskiyi Yenile kolaylığı ile kullandığın eski ürünlerini gönder,
yenilerine süper fırsatlarla sahip ol.

Süreç nasıl işliyor?

Merak edilenler

Eskiyi Yenile başvurusunu nasıl yapabilirim?

Buradan nakit, kupon ve hemen al sonra öde başvuru adımlarına ulaşabilirsin.

Nakit, kupon ve hemen al sonra öde başvuru farkı nedir?

Nakit başvuru sürecinde, başvuru formunu doldurduktan sonra siparişini vererek başvurunu tamamlarsın. Süreç olumlu sonuçlandığında tarafına nakit ödeme yapılır.

Hemen Al sonra Öde ile yapılan başvuru sürecinde de başvuru formunu doldurduktan sonra siparişini vererek başvurunun tamamlanması gerekir. Süreç olumlu sonuçlandığında nakit ödemen Hemen al Sonra öde borcundan düşülür.

Kupon başvuru sürecinde ise, eski ürününe dair başvurunu tamamladıktan sonra ürünü incelenmek üzere gönderirsin. Süreç olumlu sonuçlandığında hesabına kupon tanımlanır.

Başvurumu tamamladıktan sonra süreci nereden takip edebilirim?

Başvurunu tamamladıktan sonra buradan süreci takip edebilirsin.

Ürünü nasıl teslim etmem gerekiyor?

Ürüne direkt bantlama, etiket yapıştırma yapmadan; tüm kişisel bilgiler ve kullanıcı hesap ayarları kaldırılmış ve taşımaya uygun şekilde teslim etmen gerekmektedir.

Ürünün ön fiyat teklifi ile revize teklif arasındaki fark neden kaynaklanıyor?

Ön teklif tutarı, başvuru formundaki yer alan temsili sorulara istinaden verilen bir fiyattır. Bu sorulara doğru yanıt verilmemesi ya da temsili sorulardan farklı bir konuda sorun tespit edilmesi halinde revize teklif yapılır.

Revize teklifi reddedersem ne olur?

Revize teklifi kabul etmemen durumunda, ürünün formda belirtmiş olduğun adrese ücretsiz olarak geri gönderilir.

Nakit ödemem / kuponum tarafıma ne zaman ulaşır?

Satmak istediğin ürünün kontrolü sağlanarak satış işleminin onaylanmasının ardından, ödeme yöntemi seçimine göre 3 iş günü içerisinde kuponun tanımlanır veya nakit tutar belirtmiş olduğun IBAN’a yatırılır.

Kuponum tüm ürünlerde geçerli mi?

Kuponun dijital ürünler hariç Hepsiburada satıcılı tüm ürünlerde (dijital ürünler hariç) geçerlidir. Kuponunu dilediğin kadar siparişte bölerek kullanabilir, iki farklı kuponu birleştiremezsin.

Ek ödeme kampanyalı ürünlerden yararlanma şartları nedir?

Ek ödeme kampanyaları, Nakit ve Hemen Al Sonra Öde yöntemleri ile yapılan, Hepsiburada satıcılı ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Siparişlerin iptal ve iade olması durumunda Hepsiburada’ya özel ek ödeme kampanyası da iptal edilecektir.

Ek ödeme tutarı tarafıma ne zaman ödenir?

Satın almış olduğun yeni ürüne ait ek ödeme kampanyası varsa, faturan, yeni ürünün tarafına teslim edildikten sonra, eski ürününün de süreci tamamlanırsa (en geç 14 gün içerisinde) kesilir, ek ödeme tutarıysa yine eski ürününe ait süreç tamamlandığında tarafına iade edilecektir.

Ek ödeme tutarı hangi hesabıma ödenir?

Nakit başvuru sırasında satın almış olduğun yeni ürün ek ödeme kampanyalı bir ürün ise; ek ödemen, ödeme yöntemine göre ilgili hesaba/karta/hepsipaye* iade edilir.

Ödemeyi hemen al sonra öde yöntemiyle yapılmışsa, ek ödeme hemen al sonra öde borcundan düşülür.

*Kredi kartı ile yapılan ödemeler kredi kartına, cüzdan ile yapılan ödemeler cüzdan hesabına, alışveriş kredisi ile yapılanlar ise kredinin bağlı olduğu hesaba iade edilir.

Faturam Ne Zaman Gönderilir?

Satın almış olduğun ürün ek ödeme kampanyalı ve Hepsiburada satıcılı bir ürün ise; faturan, eski ürününe ait Eskiyi Yenile süreci tamamlandığında kesilir. Bu süre maksimum 14 gün olabilir.

Satmak istediğim ürün, listelenen modeller arasında bulunmuyor, ne yapabilirim?

Kupon yönteminde satmak istediğin ürün listede bulunmuyor ise, çözüm merkezi / whatsapp/ çağrı merkezi üzerinden bize ulaşarak talebini iletebilirsin. Talebin incelenerek uygun görülmesi halinde model listeye eklenecektir.