Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
GeForce RTX™ 40 Serisi
HIZLININ ÖTESİNDE

NVIDIA® GeForce RTX® 40 Serisi GPU'lar, oyuncular ve içerik oluşturucular için hızlının ötesindedir. Bu GPU'lar, hem performansta hem de yapay zeka destekli grafikler açısından büyük bir atılım sağlayan ultra verimli NVIDIA Ada Lovelace mimarisi ile güçlendirilmiştir. Ray Tracing ve en düşük gecikme süresine sahip ultra yüksek FPS oyun keyfi ile gerçekçi sanal dünyaları deneyimle. Rakipsiz iş akışı hızlandırma oluşturmanın devrim niteliğindeki yeni yollarını keşfet.

Tüm ürünlere göz at
NVIDIA Ada Lovelace Mimarisi
Zamanının ilerisinde, oyunun bir adım önünde.

Yeni Duraksız İşlem Özellikli Çoklu İşlemciler
2 kata kadar performans ve enerji tasarrufu

Dördüncü Nesil Tensor Çekirdekleri
2 kata kadar yapay zeka performansı

Üçüncü Nesil RT Çekirdekleri
2 kata kadar Ray Tracing performansı

Son Teknoloji GPU'lar
NVIDIA Ada Lovelace mimarisi
Gerçekçi ve Sürükleyici Grafikler
Özel Ray Tracing Çekirdekleri
Yapay Zekayla Hızlandırılmış Performans
NVIDIA DLSS 3
Oyun Kazandıran Duyarlılık
NVIDIA Reflex düşük gecikmeli platform
Canlı Yayın İçin Tasarlandı
NVIDIA Encoder
Yapay Zekayla Geliştirilmiş Ses ve Video
RTX Video Süper Çözünürlüğü ve NVIDIA Broadcast
Yaratıcılığınızı Hızlandırın
NVIDIA Studio
Performans ve Güvenilirlik
Game Ready ve Studio Sürücüleri
Ray Tracing
Hiper gerçekçi. Hiper hızlı.

Ada mimarisi, ışığın gerçek dünyada nasıl davrandığını simüle eden ışın izlemenin tüm ihtişamını açığa çıkarıyor. RTX 40 Serisi Dizüstü Bilgisayarlar ve üçüncü nesil RT çekirdeklerinin gücüyle, inanılmaz ayrıntılı sanal dünyaları daha önce hiç görülmemiş bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

NVIDIA DLSS 3
Yapay zeka destekli performans çoğaltıcısı.

DLSS, yapay zeka destekli grafiklerde performansı büyük ölçüde artıran devrim niteliğinde bir atılımdır. GeForce RTX 40 Serisi GPU'lardaki yeni dördüncü nesil tensör çekirdekleri ve Optik Akış Hızlandırıcısı ile güçlendirilen DLSS 3, fazladan yüksek kaliteli kareler oluşturmak için yapay zekayı kullanır.

NVIDIA Reflex
Zaferi milisaniyeler belirler.

NVIDIA Reflex ve GeForce RTX 40 Serisi GPU'lar, en yüksek rekabet avantajı için en düşük gecikmeyi ve en iyi duyarlılığı sunar. Sistem gecikmesini optimize etmek ve ölçmek için tasarlanan Reflex, rekabetçi oyunlar için daha hızlı hedef belirleme, daha hızlı tepki süreleri ve en iyi nişan alma hassasiyetini sunar.

Yaratıcı ticaret için en iyi araçlar.
NVIDIA Studio
Fikirleriniz, NVIDIA Studio tarafından hızlandırılır.

NVIDIA Studio ile yaratıcı projelerinizi bir üst seviyeye taşıyın. Özel yeni donanımlarla desteklenen RTX 40 Serisi; 3B görüntü oluşturma, video düzenleme ve grafik tasarımında benzersiz dizüstü bilgisayar performansı sunar. En iyi yaratıcı uygulamalarda özellik bakımından zengin RTX hızlandırmalarını, maksimum kararlılık sağlamak üzere tasarlanan birinci sınıf NVIDIA Studio sürücülerini ve yapay zeka destekli yaratıcı iş akışları için RTX'in gücünden yararlanan özel araçları deneyimleyin.

NVIDIA Encoder
Rüya gibi yayın.

En iyi canlı yayın kalitesi ve en yüksek oyun performansı ile tüm dikkatleri üzerinize çekin. Sekizinci nesil NVIDIA Encoder (NVENC) ile güçlendirilen GeForce RTX™ 40 Serisi, H.264'ten daha yüksek verimlilik sunmak üzere tasarlanan ve daha yüksek çözünürlüklerde muhteşem yayınlar sunan AV1 enkodlama desteğiyle yüksek kaliteli yayında yeni bir çağ başlatıyor. Ayrıca en sevdiğiniz yayın uygulamalarında özel optimizasyonlara ve yapay zeka efektlerine erişerek hedef kitlenize her zaman en iyi deneyimi yaşatabilirsiniz.

NVIDIA Broadcast
Yapay zeka destekli ev stüdyonuz.

Herhangi bir odayı ev stüdyonuz haline getiren NVIDIA Broadcast uygulaması; parazitlenmeyi ve oda yankısını giderme, sanal arka plan ve diğer pek çok güçlü yapay zeka efektiyle canlı yayınlarınızı, sesli sohbetlerinizi ve görüntülü konferans görüşmelerinizi bir üst seviyeye taşır.

NVIDIA Omniverse
Yaratıcı dünyalarınızı bir olasılık evrenine bağlayın.

NVIDIA Omniverse™, içerik oluşturuculara yönelik NVIDIA Studio araç paketinin içindeki bir 3D tasarım iş birliği platformudur. Fikirlerinizi hızlı bir şekilde hayata geçirebilmeniz adına iş akışlarını hızlandırmak ve uygulamaları ve varlıkları birleştirmek için tasarlanmıştır.

NVIDIA Canvas
Yapay zekayı resimlere taşıyan uygulama.

Basit fırça vuruşlarını gerçekçi manzara resimlerine dönüştürmek için yapay zeka kullanın. Fikirlerinizi görselleştirmeye daha fazla zaman ayırmak için hızla arka planlar oluşturun veya kavramsal keşiflerinizi hızlandırın.

Ek Özellikler ve Avantajlar
Game Ready Sürücüleri

GeForce Game Ready Sürücüleri en sevdiğiniz oyunlarda en iyi deneyimi sunar. Geliştiriciler ile iş birliği içinde hassas bir şekilde ayarlanan bu sürücüler, maksimum performans ve güvenilirlik için binlerce donanım yapılandırmasında test edilmiştir.

GeForce Experience

Videolar, ekran görüntüleri ve canlı yayınlar kaydedip bunları arkadaşlarınızla paylaşın. Sürücülerinizi güncel tutun ve oyun ayarlarınızı optimize edin. GeForce Experience tüm bunları yapmanıza olanak sağlar. GeForce ekran kartınız için mükemmel bir yol arkadaşı.

NVIDIA G-SYNC

Yüksek yenileme hızları, HDR ve daha fazlasıyla yırtılmasız, akıcı bir oyun deneyimi yaşayın. Bu, oyun tutkunları için en iyi oyun monitörü ve vazgeçilmez bir donanımdır.

NVIDIA Ansel

360 derece, HDR ve süper çözünürlüklü fotoğraflar çeken bu güçlü oyun içi fotoğraf modu ile ekran görüntülerinizi sanat eserlerine dönüştürün.

Sanal Gerçeklik

En yüksek performanslı grafikler, en akıcı ve etkileyici sanal gerçeklik deneyimlerini sunar.

Yeniden Boyutlandırılabilir BAR

Yeniden Boyutlandırılabilir BAR, CPU'nun tüm GPU kare arabelleğine tek seferde erişmesine olanak tanıyan, pek çok oyunda performansı artıran, gelişmiş bir PCI Express özelliğidir.

 
GeForce RTX'i satın al
MSI GeForce RTX™ 4080 SUPER 16G SUPRIM X
Daha fazla bilgi
MSI GeForce RTX™ 4060 Ti GAMING X TRIO 8G
Daha fazla bilgi
MSI GeForce RTX™ 4060 GAMING X 8G
Daha fazla bilgi