Loading interface...
Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...


En yeni trendlere güvenli ve kolayca ulaşmanın adresi Hepsiburada.com, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaya devam ediyor. Hepsiburada.com, tüketicilere hızla değişen teknolojiyi kolayca takip etmelerine yardımcı olacak Eskiyi Getir Yeniyi Götür hizmeti ile mevcut taşınabilir bilgisayarlarını en yeni bir taşınabilir bilgisayar modeliyle değiştirmeyi planlayan güvenli bir pazar sunuyor.


Eski Cihazınızı Şimdi Değerlendirin


Taşınabilir bilgisayarlar her geçen gün yeni özelliklerle gelişip zenginleşirken, bu yenilikleri yakından takip etmek zorlaşıyor. Uzun süredir almayı planladığınız en sevdiğiniz taşınabilir bilgisayar modeli veya değiştirmeyi düşündüğünüz eski taşınabilir bilgisayarınız için şimdi harekete geçmenin tam zamanı. İhtiyaçlarınıza cevap vermeyen ve bir süredir yenisiyle değiştirmeyi planladığınız taşınabilir bilgisayar modelini, güncel özellikler ve yeniliklerle güçlendirilmiş bir taşınabilir bilgisayar modeliyle değiştirmek, Hepsiburada ayrıcalığıyla son derece kolay. "Eskiyi Getir Yeniyi Götür" hizmetinden yararlanabilmek için aşağıda belirtilen adımları izleyebilirsiniz.


Eski Cihazınızı Hediye Çekine Dönüştürün


Eskiyi Getir, Yeniyi Götür hizmeti beklentilerinizi karşılamayan eski model taşınabilir bilgisayarınız için birkaç adımda cihazınızı değiştirerek, Hepsiburada Satıcısı (“Satıcı”) tarafından teklif edilen bedelin hediye çeki olarak hesabınıza tanımlanmasına olanak tanıyor. Eski taşınabilir bilgisayarınızı yenisiyle değiştirmek için basit birkaç adımı takip etmeniz yeterli.


Eskiyi Getir Yeniyi Götür başvuru formu sayfasında yer alan cihaz seçim ekranında, mevcut taşınabilir bilgisayarınız için marka ve model seçimi yapınız.


Bir sonraki adımda cihaz durumunu tanımlayan özellikleri doğru şekilde seçiniz.


Bu aşamada, mevcut taşınabilir bilgisayarınızın özelliklerine istinaden Satıcı tarafından teklif edilen hediye çeki tutarı, söz konusu cihazın tarafınızca beyan edilen özellikleri sağlıyor olması şartı ile Hepsiburada.com tarafından hesabınıza tanımlanacaktır. Taşınabilir bilgisayarınızın başvuru esnasında beyan ettiğiniz özelliklere uygun olmaması durumunda, revize teklif yapılacaktır. Bu durumda tarafınıza bilgilendirme yapılarak revize teklif onayı alınır, onay vermediğiniz takdirde ürününüz belirttiğiniz adrese ücretsiz olarak geri gönderilir.


İşlem onayı için kişisel bilgileriniz ile adres ve iletişim bilgilerini doğru şekilde tanımlayıp, bilgilerin doğruluğundan emin olarak onay işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.


Başvuru formunu tamamladığınızda, form sürecinin sonunda size gösterilen ücretsiz kargo gönderi numarasını kullanarak, eski ürününüzü, size teklif tutarını ileten Satıcı’ya göndermek üzere kargoya vererek süreci devam ettirebilirsiniz. Tüm aşamaların sorunsuz bir şekilde ilerleyebilmesi için , e-mail adresi bilgileriniz dahil olmak üzere, doğru bilgiler üzerinden hareket etmeniz oldukça önemli. Hediye çekinin tanımlanabilmesi için başvuru esnasında beyan edilen e-posta adresi bilgisi ile Hepsiburada hesabınızda kayıtlı olan e-posta adresi aynı olmalıdır.


Ürün gönderiminin ardından, Satıcı tarafından eski inizin değerlendirilmesi tamamlandığında, başvuru sonrasında Hepsiburada Satıcısına gönderdiğiniz taşınabilir bilgisayarınızın başvuru esnasında beyan ettiğiniz özelliklere uygun olması ve bu uygunluğun Hepsiburada Satıcısı tarafından onaylanması halinde eski taşınabilir bilgisayarınız için belirlenen tutar kadar hediye çeki Hepsiburada hesabınıza tanımlanacaktır. Taşınabilir bilgisayarınızın başvuru esnasında beyan ettiğiniz özelliklere uygun olmaması durumunda, revize teklif yapılacaktır. Bu durumda tarafınıza bilgilendirme yapılarak revize teklif onayı alınır, onay vermediğiniz takdirde ürününüz belirttiğiniz adrese ücretsiz olarak geri gönderilir.


Artık hesabınıza tanımlanan eski taşınabilir bilgisayarınıza ait hediye çeki tutarını, yeni bir akıllı taşınabilir bilgisayar almak için kullanabilir, bu avantajlı kampanyadan yararlanabilirsiniz. Hepsiburada hesabınıza tanımlanan hediye çekinizi kullanmadan önce, bazı detayları dikkate almanız yararlı olacaktır.


Hediye çeki, yalnızca taşınabilir bilgisayar alışverişinde geçerlidir. 


Tanımlanan tutardaki hediye çekini tüm satıcılardan gerçekleştireceğiniz taşınabilir bilgisayar alışverişlerinde herhangi bir süre sınırlaması olmaksızın kullanabilirsiniz.


Eski taşınabilir bilgisayarın gönderimiyle elde edilen her bir hediye çeki tutarı tek seferde, bölünmeden kullanılabilir.


Eskiyi Getir Yeniyi Götür hizmeti kapsamında aynı ürün katılımı ile kazanılan birden fazla hediye çeki, talep doğrultusunda birleştirilerek daha yüksek tutarda hediye çeki bedeli elde edilerek kullanılabilir. ( örn: Eskiyi Getir Yeniyi Götür hizmetine birden fazla taşınabilir bilgisayar ile katılım gerçekleştirildiğinde kazanılan hediye çekleri yine taşınabilir bilgisayar alışverişlerinde geçerli olacak şekilde birleştirilebilecektir.) Ancak farklı ürünlerin katılımıyla kazanılan hediye çekleri birleştirilemez (örn: Eskiyi Getir Yeniyi Götür hizmetine taşınabilir bilgisayar ve oyun konsolu ile katılım gerçekleştirildiğinde kazanılan hediye çekleri birleştirilemeyecektir.)


Hepsiburada Eskiyi Getir Yeniyi Götür hizmeti dahilinde daha yüksek tutarlarda hediye çeki kazanmak için daha fazla eski taşınabilir bilgisayar getirerek, yepyeni taşınabilir bilgisayarınıza daha yüksek fiyat indirimiyle sahip olabilirsiniz. 

Başa dön