Loading interface...
Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Kampanya Koşulları
3.800 TL'den* başlayan fiyatlarla iPhone XR’ a sahip olmak için eski telefonunu şimdi indirime dönüştür.
Kampanya 10 Eylül - 31 Ekim 2021 (bu tarih dâhil) tarihleri arasında verilmiş olan siparişler için geçerlidir.
“Eskiyi Getir Yeniyi Götür” kampanyasından faydalanarak ‘Nakit olarak almak istiyorum’ alanından başvuran kullanıcılara eski telefonunun tutarına ek olarak 500 TL ödeme yapılır.
Kampanyadan, iPhone XR model telefonlardan birini satın alan ve siparişi esnasında ‘Kampanyaya katılacağım’ kutucuğunu işaretlemiş olan müşteriler yararlanabilecektir.
Kampanyaya katılabilmek için iPhone XR siparişi verildikten ve sipariş oluştuktan sonraki 15 gün içerisinde https://www.hepsiburada.com/eskiyi-getir-yeniyi-gotur adresinden kampanya formu doldurulmalıdır.
Müşteri tarafından, “Eskiyi Getir Yeniyi Götür” kampanyası kapsamında cihaz tutarına ek 500 TL’den faydalanabilmek için ‘Nakit olarak almak istiyorum’ alanından başvuru yapılır. Müşterinin bu kampanyadan yararlanabilmesi için iPhone XR model telefonlardan birini satın alması ve ürün bedelinin tamamını ödemesi gerekir.
Başvuru sonrasında müşteri tarafından gönderilen cep telefonunun beyan ettiği özelliklere uygun olması ve iPhone XR model telefonlardan birini satın alması halinde, başvuru sırasında teklif edilen cihaz tutarı müşterinin belirttiği hesabına aktarılır. Müşteri ödemenin yapılacağı banka hesap bilgilerini eksiksiz, tam ve doğru olarak belirtmek zorundadır. Müşteri adı ile hesap bilgisi sahibi adı aynı olmak zorundadır. Aksi takdirde, Hepsiburada'nın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
iPhone XR model telefonlardan birini satın alan müşterilerin “Eskiyi Getir Yeniyi Götür” kampanyasına başvurusu esnasında; ekranının son kısmında teklif olarak yer alan tutar, müşteriye aktarılacak toplam tutar olmayıp bu tutar başvuru tamamlandığında sunulan cihaz teklif tutarıdır. Cihaz teklif tutarına ek olarak ödenecek olan 500 TL, süreç tamamlandığında Hepsiburada tarafından müşterinin ödeme yapmış olduğu kartına iade edilecektir.
Bir müşteri kampanyadan yalnızca 1 (bir) defa yararlanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada.com getirilen cihaz tutarını ve belirtilen ek ödemeyi yapmama hakkına sahiptir. Kampanya Hepsiburada satıcılı ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
*3.800 TL tutar iPhone 7 32 GB modeli üzerinden hesaplanmıştır. Müşterilerin kampanyaya katılacağı eski telefon modeli değişiklik gösterdiğinde tutar da değişiklik gösterecektir.
Başa dön