Limon Company

Giyim ve ayakkabı sektörü, dünyada herkesin devamlı kullandığı bir sektördür. Bu ürünler sürekli olarak üretilir ve tüketilir. Moda rüzgârı etkisiyle de hep devir daim eden canlı bir sektördür. Bazı insanlar diğer ürünlere nazaran fiyatı pahalı ama kaliteli ürün alıp yıllarca giymek ister, bazı insanlar ise daha uygun fiyata kullanıldıkça kısa zamanda eskiyen ürünler almayı tercih eder. Giyim ve ayakkabı sektörü cinsiyet ve yaş fark etmeksizin tüm kategorilerde gelişim gösterir. Zevklerin ise tamamen ayrıldığı bir alandır. Her insanın farklı bir tarzı vardır. Herkes kendine yakışanı giymeyi seçer ama en önemli faktörlerden biri kalitedir. Limon Company kadın, erkek ve çocuklar için kaliteli kıyafet ve ayakkabı koleksiyonuna sahiptir.

Limon Company ile Cıvıl Cıvıl Çocuk

Çocuklarınızı ise belli bir yaşa kadar sizler giydirirsiniz. Daha sonrasında ise kıyafetlerini kendileri seçer. Gelişim çağında olan çocuklarınız sürekli hareket ettiği için belli kriterlere sahip kıyafetler giymeleri gerekebilir. Rahat kıyafetler içinde olmaları önemlidir. Merak etme ve oyun oynama çağında olan çocuklarınız serbest oynayıp dolaşabilmek için ne giydikleri çok önemlidir. Limon Company genellikle 3-14 yaş aralığındaki çocuk kıyafetlerini sizlere kalitesiyle sunuyor. Hem şıklığı, hem de rahatlığı göz önüne alarak tasarlanan ve üretilen çocuk kıyafetleri farklı kategorilerle karşınıza çıkıyor. Kız ve erkek çocuklar için aradığınız giyim ve ayakkabı ürünleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizleri bekliyor.

Kız çocuklarınız için genelde yaz mevsiminde giyebileceği ve bu mevsime uygun canlı renkleri ve farklı tasarımları ile kız çocuklarınızın gardıroplarını süslüyor. Renk renk elbise, Limon Company t-shirt , şort ve diğer ürün çeşitleri ile hem rahat ettiren, hem de içinde prenses gibi hissettiren kıyafetlerle kız çocuklarınızı gönül rahatlığıyla giydirebilirsiniz. Limon Company erkek çocuklarınız için de daha çok rahatlığı düşünerek ürünler hazırlamıştır. Limon Company sweatshirt ürünleri de bu düşünceyle üretilmiştir. Rahatlığın yanında aynı zamanda erkek çocuklarınız için oldukça şık tasarımlar ve sıradan olmayan baskılı t-shirtler ile göz boyuyor. Sadece t-shirt değil şort, gömlek gibi diğer ürün kategorilerinden de kıyafetleri bulabilirsiniz. Çocuklarınızın hareketlerinin kısıtlanmaması için bu ürünlerle kullanabileceğiniz sneakers ve yürüyüş ayakkabıları da ayakkabı kategorisinde yer alıyor. Sürekli boy ve kilosu değişen çocuklarınızın bedenlerine uygun kıyafetleri Limon Company güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Limon Company ile Yaz Serinliği

Ülkemizin jeopolitik konumundan dolayı yaz ayları genelde oldukça sıcak geçiyor. Bilhassa bazı güney illeri daha da sıcak oluyor. Bu aylarda çalışan insanlar için ise iş hayatının gerektirdiği zorunluluklarda giyilen kıyafetler bazen bunaltıcı olabiliyor. Mesela iş hayatında klasik giyinmek zorunda olan kadınlar üzerinde bu bunaltan yaz ayları daha da etki edebiliyor. Birçok kadın kıyafetlerine özen gösterir, güzel ve şık giysiler giymek için ekstra çaba harcayabilirler. Bunun yanında rahatlığına düşkün olarak bilinen ve bunu hayat tarzı haline getirmiş kadınlar da vardır. Hayatları boyunca rahat kombinler oluşturarak konfor alanlarını inşa ederler. Bu sebepten dolayı Limon Company’nin hazırlamış olduğu kadın kategorisinde yazlık ürünler daha çok yer alıyor.

Bunaltan iş yaşamından sonra kendinizi özgür hissedeceğiniz kıyafetler içinde olmak hoşunuza gidebilir. Ferahlık ve rahatlık sağlamasıyla yaz aylarının vazgeçilmez kombinleri daha çok şort, t-shirt, elbise gibi giyim ürünlerinin getirdiği yaz serinliği hayat kurtarıyor. Limon Company daha salaş ve günlük kıyafetleri kadın kategorisine eklemiş bulunuyor. Hem hep rahat giyinmek isteyen kadınlar, hem de rahatlığı bazen tercih edebilen kadınlara yönelik ürünler olsa da gömlek gibi iş hayatında da çok sık olarak kullanılan çeşitlilikleri de sağlıyor. Limon Company elbise çeşitleri de aynı şekilde hem istediğiniz hissi yakalayabileceğiniz, hem de her ortamda kolayca kullanılabilecek ürünler arasındadır. Giysi dolabınızı şenlendiren Limon Company, ayakkabı dolabınızı da es geçmiyor. Aradığınız rahatlığı ayakkabı kategorisinde de bulabileceğiniz aklınızın bir köşesinde bulunmalı.

Limon Company ile Sportif Kombinler

Çoğu insanın belli bir tarzı vardır. Klasik, sportif gibi örneklerini çoğaltarak bazı kategorilere ayırabilirsiniz. Gideceğiniz yerlere göre de giyeceğiniz kıyafet tarzını değiştirebilirsiniz tabi. Örneğin; ciddi bir ortama girerken oraya uygun şıklıkta kıyafetler giymeniz gerekir. Fakat markete giderken, çocuklarınızla vakit geçirirken ya da spor yaparken kendinizi içinde daha rahat hissedeceğiniz kombinler yapabilirsiniz. Bazı insanların ise yaşam tarzı daha sportiftir. Hem günlük hayatınızda hareketlerinizi kısıtlamayan, hem de iş hayatında giyebileceğiniz t-shirt kategorisi sizlere farklı ürünler sunar. Tasarımlarıyla dikkat çeken t-shirtler olduğu gibi daha sade olarak tercih edebileceğiniz polo yaka t-shirt çeşitleri dolaplarınızda yerini almaya hazır.

T-shirtlerde olduğu gibi gömleklerde de birbirinden özel ve rahat kesimleriyle günlük kullanımda da tercih edeceğiniz Limon Company gömlek çeşitleri bulunuyor. Genellikle havalar sıcakken giymeyi tercih edeceğiniz ürünler olmasının yanı sıra Limon Company mont sizleri kışın da şık göstermek ve sıcak tutmak için gerekli çeşitliliği sunuyor. Montun yanı sıra yazın kısa kollu gömleklerin daha çok tercih edilip kışın ise tam tersine uzun kollu gömleklerin kullanımı Limon Company’yi kış kreasyonu bakımından da zenginleştirir. İster klasik tarz olsun, ister sportif her kombinizin en önemli bir parçası ve tamamlayıcısı ayakkabılardır. Ayakkabıda da renk ve tarz uyumunu yakalayabilmek tüm görüntünüzü tek parça halinde göstermek için önemlidir. Limon Company sizlere geniş ürün yelpazesiyle tüm kombininizi baştan aşağı yapma imkânı sunuyor. Limon Company bu şekilde sizin tercih edeceğiniz ürünleri bulabileceğiniz kategorilere yönlendirir. 

Limon Company ile Ayak Rahatlığı

Tüm gün üzerlerinde durduğunuz ve oradan oraya koşturmanızı sağlayan uzvunuz ayaklarınızdır. Bazı günler sabahtan akşama kadar çok yoğun bir gün geçirebilirsiniz.  Yoğun günlerde ayaklarınızın ağrıma ihtimali çok yüksektir. Tüm vücudu taşıyan ayaklar, dengede durmanızı sağlamanız dışında sizlere hareket imkânı da sağlar. İstediğiniz yerlere gitmenize yardımcı olan ayaklar, belki de en çok dikkat edilmesi gereken uzuvdur. O yüzden iyi ayakkabı giyerek tüm gün yükünüzü taşıyan ayaklarınıza iyi davranabilirsiniz. Limon company sneakers ayakkabı çeşitleriyle sizlere rahatlığı sunuyor. Kadın, erkek ve çocuklar için çeşitleri bulunan ayakkabılar sizi rahat ettirecektir. Sneakers ayakkabı sportif tasarımıyla bu tarza ilgi duyanların dikkatini çekecektir.

Her gün on bin adım atmanın başta kalp olmak üzere tüm vücut sağlığına ne kadar yararlı olduğu araştırmalarla ortaya konulmuş bir gerçektir. Bazı hastalıkları önlediği, fiziksel ve ruhsal sağlık üzerinde de etkisi olduğu uzmanlar tarafından anlatılıyor. Siz de günlük yürüyüş yapıyorsanız, gideceğiniz yerlere toplu taşıma yerine yaya olarak gidiyorsanız Limon company ayakkabı çeşitleri içinde yürüyüş ayakkabıları da sizi bekliyor. Yaz mevsiminde havalar sıcak olduğu için ayakkabılar sizleri bunaltabilir. Daha rahat ve sizi sıkmaması için Limon company sandalet ve Limon company terlik ürünlerini inceleyebilirsiniz.  Kışın ise ayaklarınızı soğuktan korumalısınız, Limon company bot sizi hem sıcak tutacak, hem de kar ya da buzda düşmenizi engelleyecektir. Yaz-kış sizin şıklığınızı ve ayak sağlığınızı düşünen Limon company ürünleri renk ve model bakımından çeşitlilik gösterebilir. Kendi ihtiyaçlarınız ve zevkleriniz doğrultusunda beğeneceğiniz Limon company giyim/ayakkabı kategorisine Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.

Limon Company Terlikler Rahat mıdır?

Evet, Limon Company terlikler sizin ve ayaklarınızın sağlığı için özel üretilmiştir.

Limon Company Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

Limon Company elbiseler şık olduğu kadar sportif elbiselerdir. Limon Company sandaletleriyle kombilenir.

Limon Company Ürünleri Kaliteli midir?

Evet, Limon Company ürünleri hem tasarım açısından, hem kumaş açısından kalitelidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Limon Company

130 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Beden A-Z
 7. Renk
 8. Yaka Stili
 9. Stil
 10. Satıcı
 11. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön