Ucuz Abiye Ayakkabısı Modelleri

Gece davetleri ve çeşitli organizasyonlarda şıklığınızı bir adım daha öne taşıyabilmeniz için tasarlanan abiye ayakkabı çeşitlerinde pek çok farklı model bulunur. Topuklu tasarımların yanı sıra rahat ve konforlu bir gece geçirebilmenizi sağlayan aynı zamanda şıklığı ile öne geçen modeller de mevcuttur. Ayağınızın fiziki yapısını dikkate alarak aynı zamanda sağlık sorunlarınızı göz önünde bulundurarak özel tasarım ürünleri arasından zevkinize uygun modelleri bulabilirsiniz. Çeşitliliklerin fazla sayıda olması kafa karışıklığı oluşturabilir. Bu aşamada katılacağınız mekanın düz zemin ya da dış bölgede yumuşak bir alanda olmasını göz önünde bulundurmanız fikir vermenizi kolaylaştırır. Çimlerle kaplı toprak zeminler için çivi topuklar en ideal tercih olur. Kapalı salonlar veya düz beton zeminlerde platform topuklar ve sivri topuklardan elde edilen stilettolardan tercihinizi yapabilirsiniz. Taş, toprak, kum gibi alanlarda sivri topukların kullanılması ayak burkulmalarına sebep olabilir. Çivi topuklar aynı zamanda rahat abiye ayakkabı modelleri içerisinde kendisine yer bulan ve rahat hareket edebilmek adına davetlerin en çok aranılan tasarımları arasındadır. Tercih edeceğiniz kıyafetin uzunluğu da ayakkabıların topuk seçiminde etkili olur. Ayakkabı tabanlarının kaygan olması müzikli ve danslı bir organizasyona katılıyorsanız, hareketlerinizi kısıtlayabilir. Hem bu detaya dikkat etmeniz hem de ayak ölçünüz ile birebir uygun numaraların alımını gerçekleştirmeniz önemlidir. Sonradan açılır düşüncesi ile ayağınıza küçük numaraları tercih etmeniz gece boyunca parmakların sıkışmasına ve aynı zamanda su toplama gibi problemlerle karşılaşılmasına sebep olur. Renk seçenekleri ve dış yüzeyindeki özel parlak tonlar topuksuz tasarımların avantaj sunan yönlerindendir. Kullanıcı memnuniyetini dikkate alarak ve ayak sağlığını göz önünde bulundurarak üretim yapan abiye ayakkabı markaları son trend tasarımlarını sizler için sunar.

Şık Tasarımlı Abiye Ayakkabı Modelleri

Güçlendirilmiş klasik kesimlerin metalik renkler kullanılarak modernize edildiği dolgu topuk abiye ayakkabı şıklığın ve sportifliğin bir arada sağlandığı modellerdendir. Adımlarınızı daha rahat bir şekilde atarak kendinizi gece boyunca güvenli hissedebilirsiniz. Topukların hakimiyetini kendiniz kurabilir, böylelikle düşme riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Ara boyda yer alan kıyafet uzunluklarıyla da uyum gösteren dolgu topuklar etkinliklerin aranan ürünlerindendir. Uzun saatler ayakta kalmak vücudun dengesini sarsar ve ayaklarda birtakım yaralanmalara sebep olur. Topuk ve parmak ucu dengesinin sağlandığı modellerle eğlencelerden duyacağınız zevki artırabilirsiniz. En trend ürünler belirlenirken markalar fiziki yapıları dikkate alır. Kemik dokularındaki rahatsızlıklar ayaklara konforlu ayakkabılar kullanılmamasından kaynaklı olabilir. Tarakların genişliği ve kemiklerde çıkıntı bulunması topuksuz abiye ayakkabı modellerinin kullanımını uygun kılar. Geniş ayaklarda sivri burunlu tasarımlardan tercih edilmesi kaliteli zaman geçirmenizi engeller. Organizasyonlara odaklanmak yerine, ayağınızdaki acı hissini sürekli fark ederek rahatsızlık duyarsınız. Parmakların ayakkabı içerisinde rahatlıkla oynayabildiği esnek dokulu ruganlar konforlu bir zaman dilimi geçirmenize yardımcı olur. Parmaklardaki kemik dokularının eğrilikleri ve baş parmağın kenarında yer alan çıkıntılar açık ayakkabı giyilmesini zorlaştırır. Kapalı tasarımlar daha derli ve toplu bir şekilde parmaklarınızı tutarak dengede kalmasını sağlar. Bilekten bağlı ve bant geçişli modeller uzun ayak hatlarında öne çıkmayı başaran tasarımlardandır. Ayakkabı seçiminde ayağın yapısı ve seçilecek olan kıyafet türü önemlidir. Dikkate alınması gereken bu konular sayesinde dilediğiniz ve kafanızda canlanan kombinleri gerçek hayatta kullanıma geçirebilirsiniz. Boy uzunluğunun kişilerde değişiklik göstermesi de ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Bu sebeple çok uzun boya sahip olan kadınlar için kısa topuk abiye ayakkabı modelleri mevcuttur. Kısa ölçülere sahip sivri ve dolgu topuklar doğru bir seçim olur.

Renkli Tasarımlarıyla Abiye Ayakkabı Çeşitleri

En iddialı kombinleri oluşturabilmeniz davetlere damga vurabilmeniz adına parlak yüzeylerden elde edilen gösterişli tasarımların alımını gerçekleştirebilirsiniz. Organizasyonlardan sonra günlük kullanımda da devam etmeyi düşündüğünüz tasarımlar gösterişten biraz daha uzak modeller olabilir. Bu tarzlara en uygun tasarımlar fileli orta kalınlıkta sivri topuğa sahip, ayağın tümünü saran modellerdir. Her rengin mevcut olduğu modeller arasından simli ya da klasik stillerde oluşturulan ürünleri tercih edebilirsiniz. Elbisenizin renk durumuna göre karışık renkler ve tek renkler arasından ayakkabı modelinizi belirleyebilirsiniz. Gri abiye ayakkabı parlak yüzeylerin çok fazla yer verilebildiği tasarımlardandır. Her mevsime uygunluk gösteren bu renk sayesinde takı kullanımı ile şık bir bütünlük sağlanır. Her ten rengi ile uyum sağlayan dore ve füme tonlar ağırlıklı olarak taş detayları ile hazırlanır. Sade ve klasik tarzların oluşturulmasına yardımcı olurken üzerlerinde yer verilen taş detayları ile yüzeyler, modellerin gösterişli bir hale dönüşmesine katkı sağlar. Altın sarısı aksesuarlarla bütünlük sağlayan ayakkabılar ışıltısı ile kendisine hayran bırakır. Sade kıyafetler için göz alıcı olan lamelerin simli tonlarından tercihte bulunabilirsiniz. Kıyafetin türüne göre gösterişli elbiselerle sade renk tonlarını kombinleyebilirsiniz. İsterseniz klasik tek renk elbiselerle ışıltılı abiye yazlık ayakkabı seçiminde bulunabilirsiniz. Gece giyiminizi tamamlayacak ayakkabılar dolgu, çivi, sivri topuk tarzlarıyla hazırlanırken tamamen yer zeminine yakın bir şekilde sunulan topuksuz modellerle de işlenir. Katılım sağlayacağınız mekana göre sivri ya da çivi topuk stilleri ile kombininizi tamamlayabilir, ucuz abiye ayakkabı modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Abiye Ayakkabı Kullanım Alanları Kıyafetlerin önemli tamamlayıcısı arasında yer alan ayakkabıların özenli bir şekilde seçilmesi doğru parçalarla kombinlenebilmesi bakımından önemlidir. Gün boyu ayakta kalacağınızı düşünerek ortopedik destekli ve düz tabanlara sahip abiye altına ayakkabı modellerinden seçim yapabilirsiniz. Uzun saatler ayakta kalındığında platform topuklar şişme problemleri ile karşı karşıya bırakır. Ayağınızda birtakım fiziksel rahatsızlıklarınız varsa, kemik eğriliği ve tarak gibi farklılıklar yar alıyorsa ayakkabı seçimini özenli yapabilirsiniz. Tırnaklarınızda kırılma ya da batma sorunu sıklıkla oluyorsa esnek dokulu olanlardan tercih edebilirsiniz. Özel organizasyonlar için topuklu ayakkabı giyilmesi gerektiği düşünülse de düz tabana sahip şık tasarımlardan da yararlanabilirsiniz. Abiye ayakkabıların kullanım alanları arasında parti, davet, nişan, düğün, balo gibi farklı etkinlikler yer alır. Çoğunlukla yüksek topuklu modellerin tercih edildiği bu yerlerde farklı kalıpların dışında üretilen tasarımlar beğenileri toplar. Binbir çeşit tasarımlar arasından şık görünüme sahip ve ayağınızın uzun saatler boyunca rahat edeceği modelleri tercih edebilirsiniz. Şık görünüme sahip modellerden olan gümüş abiye ayakkabı parlak yüzeye sahiptir. Her yaş grubuna uygunluk gösteren gümüş renk aksesuar ve takılarla kolaylıkla uyum yakalar. Çanta seçimini kolaylaştıran gümüş renk girdiğiniz her ortamda fark edilmenize ve auranızın hissedilmesine yardımcı olur. Şık görünüme sahip tasarımlar sadece bu tarz organizasyonlarda kullanılmaz. Aynı zamanda iş ve toplantı dönemlerinde de tercih edildiği durumlar olur. Açık hava etkinliklerinde kullanılmak üzere bant geçişleri ile oluşturulan ve simli taşlarla modernize edilen seçenekler mevcuttur. Seçimi her zaman önemli olan ayakkabıların günlük kullanımında da şık modellere yer verilebilir. Yüksek platformlu ve özel taşlardan işlenerek elde edilen tasarımlar bu noktada birbirinden ayrılır. Eğlence merkezleri, kapalı salonlar, açık havuz başı eğlenceleri ve okul sonu partileri bu tarz ayakkabıların kullanıldığı diğer alanlardandır. Modern Abiye Ayakkabı Tasarımları

Kombininizi daha dikkat çekici hale getirebilmeniz için taşlı abiye ayakkabı tasarımlarının farklı formlarda hazırlanmış modellerini tercih edebilirsiniz. Taş detaylarının küçüklüğü zerafet bakımından öne çıkmanızı sağlarken iri ve çarpıcı renklere sahip büyük taşlar gösterişli stilinizi yansıtmanınıza yardımcı olur. Bulunacağınız etkinliğe göre değişiklik gösteren tasarımları aynı özelliğe sahip parlak yüzeylerden elde edilen bayan çanta modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Bu uyumu yakalamanız, girdiğiniz her ortamda fark edilmenizi sağlarken yeni moda trendlerini yakından takip ettiğiniz izlenimini oluşturur. Etkinlik saatleri uzun süreler devam edecekse platform topuklar doğru bir tercih olur. Bütün vücudun dengede kalmasını sağlayarak adımlarınızı daha rahat atmanıza yardımcı olur. Bütün gece boyunca konforlu bir vakit geçirebilmeniz ve ayaklarınızın çok fazla ağrı hissetmemesi için dolgu topuklar da tercih edilebilecek diğer tasarımlar arasında yer alır. Şık abiye ayakkabı sadece topuklu modellerden oluşmakla birlikte pek çok düz tabanlı tasarımı bünyesinde bulundurur. Bant detaylı veya babet tarzında olanlar, sivri burunlu veya kısa topuklu modeller eğlenceye daha çok vakit ayırabilmenizi sağlar. Bilekten bağlı ve kısa topuklu olanları mini ve midi boy abiye kıyafetlerle tercih edebilir. Uzun ve kuyruklu elbiselerden seçiminizi kullandıysanız yüksek platformların açık ya da kapalı olanları idealidir. Cam kırığı, gümüş, platin, dore renk tonları gecenin en gösterişli kombinini oluşturmanıza yardımcı olur. Çapraz bantlı ve fiyonk detaylı tasarımlarla daha sade kıyafet türlerini tercih ederek tarzınıza özel kombinler oluşturmanız mümkündür. Fantazi tarzlar ve parmak dekoltelerinin bulunduğu çapraz bantlı modeller gece kıyafetlerinin en çok aranan tasarımları arasında yer alır. Gece kıyafetlerinizi spor abiyelerden yana tercih ediyorsanız fermuar detaylı olanlara da şans verebilirsiniz. Abiye ayakkabı online satış kolaylığı ile dilediğiniz modele ulaşarak siparişinizi kolaylıkla oluşturabilir, alışverişinizi kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Abiye Ayakkabı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ayakkabıların gün içerisinde ayakların rahat etmesi ve kıyafetlerle uyum sağlaması bakımından seçimi oldukça önemlidir. Model çeşitliliği ve ürünlerin farklı özellikleri seçim esnasında kafa karışıklığı oluşturabilir. Almadan önce ilk olarak dikkat edilmesi gereken birtakım önemli maddelere göz gezdirerek alışverişinizi kolay bir şekilde yapabilir, memnun kalacağınız ürünler tercih edebilirsiniz. Dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

 • Katılacağınız organizasyona göre ayakkabı seçiminden önce elbisenizi belirlemeniz doğru ayakkabı modelini bulabilmeniz bakımından önemlidir.
 • İnce topuklu modellerle alışık olmayan kullanıcılar, tercihlerinizi kalın topuklu abiye ayakkabı modellerinden yana yapabilirler.
 • Renk seçimi oldukça önemlidir. Kombin oluşturduğunuz çanta ve takılarla beraber uyumlu bir şekilde kullanılabilecek olan renkleri tercih ederek bütünlük sağlayabilirsiniz.
 • Özel organizasyonlar için gösterişli ve simli yüzeylere sahip tasarımlardan tercihte bulunabilirsiniz.
 • Elbisenin türüne göre rugan, süet tasarımlardan yararlanabilirsiniz.
 • Organizasyonların yapıldığı alanların açık hava ya da kapalı ortamlar olması seçim konusunda dikkat etmeniz gereken ayrıntılardandır. Zemin detayı ayakkabılarının topuklarını belirlemeniz konusunda yardımcı olur.
 • Şık ve gösterişli kombinler yapmanız gereken ortamlara katılıyorsanız taş ve boncuk detaylı olan modellerden seçim yapabilirsiniz.
 • Günlük olarak daha sade kombinler oluşturmayı hedeflediğinizde taş detayı bulunmayan ve simli yüzeylerden elde edilmeyen klasik rugan ayakkabıları tercih edebilirsiniz.
 • Ayak yapınızı göz önünde bulundurmanız ve kemik yapınızı kontrol ederek taraklı olma durumuna göre abiye spor ayakkabı modelleri arasından seçim yapmanız uygun olur.
 • Çok kaygan veya sert olmayan yüzeyler ayakların kavisleri ile uyum sağlar. Bu bakımdan özellikle parmakların denk geldiği kısımların esnek dokuda olması önemlidir.
 • Bazı ürünler sonraki zamanlarda kullanıldığında da açılmayabilir. Bu sebeple ayağa uygun ölçülerde rahat kalıp olanlardan tercih edilebilir.
 • Uzun ve kuyruklu elbiselerde platform abiye ayakkabı doğru bir seçim olur.
Her Bütçeye Uygun Abiye Ayakkabı Fiyatları

Ayak yapısının her bireyde değişiklik göstermesi çeşitlilik oranını artırır. Markalar tarafından oluşturulan birçok çeşit konfor açısından ve dış tasarım bakımından farklı fiyatlar karşınıza çıkar. Kullanım alanına göre yapacağınız model seçimleri fiyatların değişiklik göstermesine etki eder. Ürünlerin yüzeylerinde kullanılan taş ve metal aksesuarlar fiyatlara yansıyan diğer unsurlardandır. Yüzeylerin simli ve sade şekilde hazırlanması, karışık renklere yer verilmesi, türlü desenlerin çizilerek farklı ayakkabıların ortaya çıkarılması model çeşitliliğini artırır. Bu bakımdan değerlendirildiğinde abiye ayakkabı fiyatları farklı şekillerde karşınıza çıkar. İndirim dönemlerini takip ederek zevkinize uygun renk ve tasarıma sahip modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Yaz ve kış dönemine uygunluk gösteren kapalı ve sandalet tarzı açık tasarımlar farklı özelliklere sahiptir. Her bir ürünün kullanılacağı ortam ve kombin yapılacak kıyafet türü değişiklik gösterir. Bant detaylarına yer verilen modellerin kombin esnasında doğru parçalarla tercih edilmesi önemlidir. Bilek bölümünün kesilmemesi ve üzerinize giydiğiniz kıyafetlerin olduğundan farklı bir görünüme dönüşmemesi için abiye ayakkabı seçimi oldukça önemlidir. Takılarla kolaylıkla kombin sağlayabilmesi için toka geçişlerine dikkat ederek aynı aparatların, ayakkabı yüzeylerinde de olduğuna dikkat edebilirsiniz. Önü açık ve kapalı modeller, topuğu kısa veya uzun tarzlar, platform ve sandalet stiller özelliklerini değişiklik göstermesi bakımından farklı fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkar. Tarzınızdan girdiğiniz ortamlarda söz ettirmeyi istiyorsanız gösterişli ve parlak yüzeylere sahip modeller arasından tercih yapmanızda fayda vardır. Asil bir duruş sağlanabilmesi için zarif tasarımlar en ideal seçimlerden olur. Zerafet sahibi kişiliğinizi klasik ve modern görünümlerde elde edilen ve abiyelerle bütünlük sağlayan ayakkabı modelleri ile yansıtabilirsiniz. Abiye ayakkabı modelleri ve fiyatları için Hepsiburada'yı ziyaret ederek uygun fiyatlar üzerinden alımınızı gerçekleştirebilir, online sipariş yöntemi ile alışverişinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Abiye Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Katılacağınız davet ve organizasyonların içeriğine göre abiye ayakkabı modelleri arasından zevkinize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Abiye ayakkabı seçerken kıyafetinizi belirleyerek alım yapmanızda fayda vardır. Ayakkabı ve abiyenin uyumu bir bütünlük sağlayacağı için renk ve model olarak benzer olması önemlidir. Katılacağınız ortama göre klasik ya da taşlı modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Sık Tercih Edilen Abiye Ayakkabı Rengi Hangisidir?

Renkli abiye ayakkabıları tercih edenlerin sayısı fazla olmakla birlikte en çok tercih edilen renkler arasında siyah abiye ayakkabı modeli yer alır. Hem fiziki yapıda bulunan kusurları örtmesi hem de bütün yaş gruplarına hitap edebilmesi bakımından tüm organizasyon ve davetlerde tercih edilen siyah abiyelere en uygun tasarımlar siyah ayakkabılardır. Şık bir duruş sergileyerek detayların kolay bir şekilde görünmesini sağlar.

Abiye Ayakkabı ve Normal Ayakkabı Farkı Nedir?

Abiye ayakkabılar normal ayakkabılara göre daha gösterişli ve tasarım bakımından kendini her ortamda fark ettiren yapılara sahiptir. Uzun ve kuyruklu elbiseler ile uyum sağlaması bakımından yüksek topuklar kullanılır. Normal ayakkabılar topuk bakımından belirli bir ölçüde olduğu için günlük Kullanıma daha çok uygundur. Dış tasarım bakımından da birbirinden ayrıldığı noktalar vardır. Daha çok yüzeylerinde inci detayları gibi farklılıkları vardır.

Abiye Ayakkabılar Günlük Kullanıma Uygun mudur?

Abiye elbise ayakkabıları genellikle taş detaylar kullanılarak ve simli yüzeyler tercih edilerek oluşturulur. Özel davet ve günlerde Kullanıma uygunluk gösterir. Bunun dışında hem topukları bakımından hem de simli yüzeyleri sebebiyle günlük olarak tercih edilmeyebilir. Abiye ayakkabıların spor ve kısa topuklu olanlarını günlük olarak tercih edebilirsiniz. Dilerseniz gün içerisinde şıklık bakımından topuklu tercihinde bulunabilirsiniz ancak çok yüksek topuk olması bakımından rahat edemediğiniz anlar olabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Abiye Ayakkabı

7798 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 36 / 7798 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?