Fantezi kıyafet üretimi yapan ve çekici görünmenizi sağlayan Ahu Lingerie, modelleri ile beğeni toplar. Canlı ve koyu tonlar, farklı desenler, yırtmaçlı kesimler, kruvaze bağlama stilleri ve incecik askıları ile birçok farklı tarza sahip ürünü kullanıcıların beğenisine sunar. Atlet, g-string, şort, baksır, gecelik, sabahlık, babydoll ve jartiyer gibi farklı parçalardan üretilen tekli ve set tasarımlar; renkli gecelerin mimarı, kışkırtıcı görünümün kamçısıdır. Tasarım modellerin kesimleri karışık olduğu için giyerken dikkat edebileceğiniz bazı tüyolar bulunur.

Gecelik, sabahlık, şortlar ve babydoller, giyilirken hata yapılmasına çok müsaittir. Değişik kesimleri nedeniyle ön ve arkası, alt ve üst kısmı birbirine karıştırılabilir. Ürünleri üzerinize giymeden önce, yatak gibi düz bir yüzey üzerine sererek, tam formunu vermek, yönleri anlamak ve doğru giymek konusunda avantaj sağlar. Set içeriğinde bulunan tangalar istenirse uyumlu farklı tasarımlarla ya da günlük hayatta kıyafet altından da kullanılabilir. Gecelikleri tek başına giyebilir ya da içinden jartiyer kullanabilirsiniz. Jartiyerin iplerinin boşta kalmaması için mutlaka uygun boyda, kaymaz özellikte bir çorap kullanmanız gerekir. Ev içerisinde, ürünleri çıplak ayakla ya da uyumlu ayakkabılarla birlikte de giyebilirsiniz. Babydoll modellerine diz üstü çizmeler ve bantlı topuklu ayakkabılar uyum sağlayarak çekiciliği artırır. Etkileyici görünmenizi sağlayan modeller rahat ve konforlu oluşunun yanı sıra dayanıklı kumaşları ile de dikkat çeker. Parlak ve canlı tonlar, kaliteli boyalar kullanılarak üretilir. Doğru bakım ve yıkama talimatlarına uyulduğunda oldukça uzun ömürlü olan ve formunu koruyan tasarımlara sahiplerdir. Bütçe dostu fiyatları ile kaliteyi ve güzelliği ulaşılabilir kılan marka, her daim kullanıcıların ilgisini çeker.

Ahu Lingerie Fantezi Gecelik

Gece uyurken kendinizi rahat hissetmenizi sağlayan gecelikler, sadece pamuklu ve sıradan tasarımlarda üretilmez. Fantezi giyim sektöründe başarısını kanıtlayan Ahu Lingerie markası, kendinizi çekici ve şık hissetmenizi sağlayan birçok ürüne sahiptir. Fantezi gecelikler kişinin kendi başına ya da partnerine güzel görünmek için tercih edebileceği kıyafetlerdir. Birinin sizi görmesine gerek olmadan sadece daha iyi hissetmek için de kullanabilirsiniz. Fantezi gecelik modellerinin farkı, kullanılan kumaş, tasarım ve detaylardan gelir. Giyen kadına çekicilik katan danteller, transparan desenli tüller ve saten yoğun olarak kullanılan kumaşlardır. Gecelik modelleri kısa ya da uzun, farklı boyları ile her zevke hitap eder. Geceliklerin hem adım atma ve hareket konusunda konforlu olması hem de dekolte vererek etkileyici görünmeyi sağlamak için yırtmaç çok sık kullanılır. Tek taraflı ya da iki tarafta birden kullanılan yırtmaç detayları ile bacaklarınızı kolay hareket ettirme avantajınız vardır. Sırt, göğüs ve bacak dekoltelerinin yanı sıra karın ve bel kısmında da pencere açıklıkları olabilir. Pencerelerle ya da transparan kumaşlarla sağlanan dekolteler etkileyici stilinizi bir adım üste taşır.

Kurdele ve fırfır detayları, kıyafete şık görünüm sağlarken inceden de sevimlilik katar. Kırmızı ve siyah gibi vamp renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı tasarımlarda; mavi, pembe ve yeşil gibi farklı tonları da bir arada ya da ayrı olarak bulabilirsiniz. Beyaz gecelikler ise çeyiz setlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Gelenek ve göreneklere uygun olarak hazırlanan çeyizlerin içerisine gelinlik ile uyumlu olması için beyaz gecelikler de konur. Tamamında ya da detaylarda tül ve dantel kullanılan modeller arasında, saten olanlar da kaygan ve yumuşak yapısı ile öne çıkar. Tül ve dantel kumaşlı tasarımlar da iç gösterir ve genellikle çekiciliği arttırmak için tercih edilir. Taş ve sim detayları geceliklerin şık görünmesi için kullanılan unsurlar arasında yer alır.

Ahu Lingerie Fantezi Takımlar

Gecelik modelleri tek başına ya da set halinde bulunabilir. Geceliğin kumaşı, dokusu ve rengi ile ahenk içinde olan iç çamaşırları set içinde bulunan parçalar arasındadır. Tanga ve slip kesimli farklı tarzlara sahip iç çamaşırları ile ekstra bir ürün ihtiyacı duymazsınız. Yataktan kalktıktan sonra, evin içerisinde dolaşmak için ya da üşüdüğünüzde üzerinize alabileceğiniz sabahlıklar da yine set içeriğinde mevcuttur. Sabahlık, gecelikle aynı kumaş ve detaylara sahip olarak tasarlandığından, ikisi aynı paçaymış gibi beraberlik yakalar. Konforlu ve rahat sabahlıklarda bulunan bel kuşağı, önünüzü kapatmak için oldukça işlevsel bir parçadır. Farklı renk ve kumaş seçeneklerine sahip gecelik takımlarının dışında, şortlu olanlar da vardır. Hem uyurken hem de iç çamaşırı olarak kıyafet altından tercih edilebilir olan şortlu takımlar şık görünümü ile dikkat çeker. İşleme detaylı şort ve atlet ürünleri ile kendinizi rahat ve çekici hissedersiniz. Takımlarda; çiçekler, geometrik formlar ve leopar, yılan gibi hayvanların desenlerini bulabilirsiniz.

Takım halinde ya da tekli olarak bulunan ürünler arasında yer alan babydoll modelleri, oldukça çekici tasarımları ile renkli gecelerin kaynağı olur. Göğüs, kalça, bacak ve bel gibi vücudun birçok bölgesini açıkta bırakan ya da sadece küçük bir kısmını kapatan babydoll tasarımları farklı stillere sahiptir. İplerle oluşturulan tasarımlar, giyen kişiye çekici bir hava katarken, dayanıklılığı ile uzun süreli kullanılabilir. Hayvan desenleri, suni deri, danteller ve tüllerin bolca kullanıldığı babydoll tasarımları, genellikle jartiyerle beraber takım halindedir. Tamamı tek parça olabileceği gibi; tanga, üst parça, jartiyer ve çoraptan da meydana gelebilir. Şortlu olarak üretilen iki parçalı tasarımlar da babydoll olarak kullanılabilir. İddialı olmaktan hoşlanmayanlar ve sadeliği tercih edenler için, vücuda tam oturan dar ve bol farklı kesimlere sahip, şort-atlet takımları da uygun olur.

Ahu Lingerie Jartiyer Kullanımı

Fantezi giyim ürünleri arasında bulunan jartiyer, genellikle giyiminin nasıl yapıldığı karıştırılan bir parçadır. Güzel görünmenizi sağlamasına rağmen zahmetli de olabilir. Jartiyeri doğru ve kolay bir şekilde takmak istiyorsanız, takip edebileceğiniz bazı ipuçları bulunuyor. Jartiyerler, model farklı bir tasarıma sahip değilse, arka kısmında yer alan kanca ile bele bağlanır, ardından sütyen askısına benzeyen iplerle (stripe) çorabına takılır. Basit gibi görünen bu durum, uygulamaya geldiğinde karmaşık bir hal alır. İplerin siz hareket ettikçe sağa, sola kaçması ya da çoraba düzgün takılmaması işinizi bir hayli zorlaştırır.

En doğru ve pratik yöntemde, önce iç çamaşırı, ardından jartiyer ve çorap giyilir. Çorap giydikten sonra strip yani askılar en uzun seviyesine getirilir. İki bacak ön-orta, iki bacak arka-orta kısma denk gelecek şekilde stripler hizalanır ve ucundaki kancalar ile çoraba sabitlenir. Doğru alana sabitleme yaptıktan sonra, iplerin gerginliği ayarlanır yani kısaltılır. Eğer striplerin boyu fazla uzamıyorsa takarken yine zorlanabilirsiniz. Bu durumda önce jartiyer düz bir zemin üzerine, kapalı şekilde serilir. Ardından çorapların tek tarafı ve jartiyerin arkasındaki stripler birbirine takılır. Çorabın parmak ucu kısmına bakarak, doğru konumlandırdığınızdan emin olmanız tavsiye edilir. Çoraba arka stripler takıldıktan sonra, jartiyer açılır. Önce, çoraplar ipler arkada kalacak şekilde giyilir, ardından jartiyer bele sabitlenir. Jartiyer sabitlendiğinde, arka striplerin çoraba takılı olduğunu görürsünüz. Ön tarafta yer alanlar ise kolay ulaşılabilir olduğundan, en son sırada hızlı şekilde takılır. Jartiyer giyimi zahmetli olmasına karşın, kadınlara kattığı kışkırtıcı hava nedeniyle tercih edilir. Birbirinden şık ve çekici modelleri inceleyerek, kendi beden ve bütçenize uygun olanlara avantajlı şekilde sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ahu Lingerie

4 ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı