Kadın giyiminin belirleyici boyutlarından biri olan iç giyimde kaliteli, rahat ve kullanışlı ürünler kullanmak önem kazanıyor. Uyku kıyafetleri ise sağlıklı yaşamın ayrılmaz unsuru olarak özen gerektiriyor. İç giyimde ve gece kıyafetlerinde parçaların doğru seçilmesi, kadının hem sağlığını hem de şıklığını yakından ilgilendiriyor. Kendi alanında kalitesi ile ön plana çıkmış markalardan biri olan Ayyıldız ürünleri, hem iç giyimi oluşturan hem uyku kıyafetlerini içeren hem de çeşitli aksesuarlar sunan modelleri ile tüm kadınlara hitap ediyor. Ayyıldız ürünleri, her kadının ihtiyaç ve beklentilerinin farklı olması dolayısıyla çok geniş bir seçenek yelpazesini kullanıcıları ile paylaşıyor.

Ayyıldız ürün modellerinin geniş ve zengin seçenek yelpazesi içerisinde farklı ürün gruplarından örnekler bulunuyor. İç giyimi tamamlamak üzere külot ve sütyenler, bu çeşitlerin başında geliyor. Tercih edilen kıyafet tarzına bağlı olarak penyeden satene kadar farklı kumaş türlerinin kullanıldığı iç çamaşırı modelleri, seçenekler arasında yer alıyor. Sütyen modelleri ise farklı beden ve kuplara uygun bir çeşitlilik gösteriyor. Göğüsleri toparlamak, küçük ya da büyük göstermek gibi özel amaçlara yönelik çeşitler de hanımların beğenisini topluyor. İç çamaşır çeşitleri, tenle doğrudan temas eden giysiler olduğu için külot ve sütyen gibi ürünlerde sağlıklı kumaş kullanımı, doğru dikiş teknikleri büyük önem kazanıyor. Bu bağlamda Ayyıldız, ürünleri ile kadın sağlığına maksimum özeni göstererek en kaliteli kumaş ve penyeleri, ustaca biçki ve dikiş teknikleri ile bir araya getiriyor. Ayyıldız modelleri arasında kadına yönelik iç çamaşırı seçeneklerinin yanı sıra erkekler için tasarlanmış kaliteli ve şık iç giyim ürünleri de bulunuyor. Söz konusu erkek ürünleri, beylerin evde, günlük yaşamda ya da spor yaparken kendilerini rahat hissetmelerine, kaliteli giyim tarzlarına destek oluyor.

Ayyıldız modelleri, iç giyime yönelik seçeneklerin yanında gece giyimine ve uyku konforuna yönelik çeşitleri de barındırıyor. Rahatlığın ve konforun en fazla arandığı, önem kazandığı ev ortamında keyfi doya doya yaşamak için üretilen gecelikler, pijamalar, taytlar, eşofmanlar; tek parça ya da takım hâlinde beğeniye sunuluyor. Ev ve uyku giyimi modelleri de farklı beklentilere yönelik olarak zengin bir çeşit yelpazesi ile sunuluyor. Seçenekler arasında penye kumaştan üretilmiş ve yumuşaklığı, konforu ön planda tutan, terletmeyen, tene nefes aldıran alternatifler, dikkat çekiyor. Penyelerin yanı sıra saten gibi parlak, şık ve hafif kumaşlardan üretilmiş, özenle tasarlanmış; şıklığı, estetiği ön planda tutan Ayyıldız modelleri de özellikle hanımların ev yaşamına renk katıyor. Ayyıldız ürün modelleri, tasarım ve renk seçenekleri açısından da kullanıcının yüzünü güldürüyor. Sakin, yalın ve klasik renk alternatiflerinin kolaylıkla bulunabildiği seçenekler içerisinde, canlı renklerde, desenli, motifli seçenekler de göze çarpıyor. Tüm farklı zevklere hitap eden modellerin bir arada sunulması, seçim özgürlüğü sunuyor. Ayyıldız modelleri, iç giyim ve uyku giyiminde kullanılan temel parçaların yanı sıra çeşitli aksesuar ürünlerini ve deniz keyfini tamamlayan mayo ve bikinileri de içeriyor. Yüksek kaliteleri ile dikkati çeken Ayyıldız mayo ve bikiniler, aynı zamanda zevkli ve özgün tasarımlarıyla plajları, sahilleri renklendiriyor.

Ayyıldız modelleri, kaliteyi önceleyen bir anlayışla uzun yıllar kullanıcısına eşlik etmeyi amaç ediniyor. Her çizgisi özenle tasarlanıp üretilen Ayyıldız modelleri, yıllar boyu aynı konforla kullanılabiliyor. Ürünlerin uzun kullanım ömrüne sahip ve dayanıklı olması, tüketiciye büyük avantaj sağlıyor. Siz de Ayyıldız’ın usta tasarımcılarının elinden çıkmış ürünleri arasından zevkinize hitap eden, ihtiyaçlarınıza uygun modelleri belirleyebilir; sağlığınız ve şıklığınız için dilediğiniz ürünleri seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ayyıldız

3.157 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Beden A-Z
 5. Renk
 6. İplik Türü
 7. Taban
 8. Ürün Rengi A-Z
 9. Satıcı A-Z
 10. İndirimli Ürünler
 11. Sepette Kampanyalı Ürünler
 12. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön