Ucuz Babydoll Modelleri 2019

Babydoll Modelleri 

Babydoll modelleri, yatak kıyafeti olarak kullanılmak amacıyla rağbet gören ilgi çekici parçalardır. Şık görünümlü olup iki parçalı olarak tasarlanan babydoll modeller, farklı fantezik tasarımlara sahiptir. Bu ürünlerin birçoğu fantezi model şeklinde imal edilmektedir. Kumaş, renk, tasarım gibi detaylara bağlı olarak farklılık gösteren babydoll modelleri, bu özelliklerde tasarlanmaktadır. Genellikle, beyaz, kırmızı, siyah, vişne rengi, gece mavisi, mor gibi göz alıcı renklerdeki ürünler kadın kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Beğeni toplayan renkler arasında; yeşil, pembe, sarı gibi birçok alternatif de yer almaktadır. Ürünlerin seçilme nedeni olarak, tasarımı ve rengi ilk sırada yer almaktadır. Dolayısıyla teninize en fazla yakışacak renkleri babydoll modelleri arasından seçebilme imkanına sahip olduğunuzu söyleyebiliriz. Modellerin değişkenlik göstermesi babydollerin ipek, güpür, saten, dantel ve polyester gibi kumaşlardan imal edilmesinden kaynaklanmaktadır. Bu kumaşlardan imal edilen babydoller, esneyebilen bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla babydollerin, uyurken vücudunuzu asla rahatsız etmeyeceğini söylemek mümkündür. İlgi çekici tasarımların çoğunu babydoll modelleri arasında bulabilirsiniz. 

Sıra dışı olan bu ürünler daha çok kadınların ilgisini çekmektedir. Örneğin, babydoll elbise modelleri, fantezi giyim alanında en fazla tercih edilen tasarımlardan bir tanesidir. Askılı üst parça ve külottan tasarlanan standart özellikteki babydoller, günümüzde farklı görselliklerle kadınların beğenisine sunulmaktadır. İç giyim markaları tarafından üretilen babydoller, yaratıcı davranılarak tasarlamaktadır. Tasarlanan babydoll modellerinden bazıları, dekolteli detaylarla hareket kazanmıştır. Fiyonk ve benzeri eklemeler ve çeşitli aksesuarlarla da anlam kazanan birçok babydoll modeli üretilmiştir. Kadınlar, zevkine hitap edecek olan çok çeşitli babydolleri seçenekler arasında bulabilirler. Aynı zamanda, kadınların özel bölgelerini farklı gösteren string külotlar da çeşitliliği ile geniş bir yelpazede seçeneklere ayrılmaktadır. Babydoll tasarımlarından bazıları, yan kısımları transparan olacak şekilde imal edilmiştir. Aynı zamanda, arka kısmı fiyonk ile detaylandırılan çift renkli babydoller de dikkat çekici modellerdendir.

Marjinal Babydoll Tasarımları

Babydoll elbise modelleri, ipli, fırfır detaylı, sade ve transparan olarak çeşitlendirilen yatak kıyafetleridir. Yüzlerce seçeneğin kadınların beğenisine sunulduğu babydoller, son zamanların en fazla tercih edilen iç giyim ürünlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Dantelli, taşlı, zımbalı babydoll tasarımları ise sıra dışı bir görünüme sahiptir. Ürün seçkisi olarak öne çıkan aksesuarlı babydoller, kadınların en fazla tercih ettiği modelleri oluşturmaktadır. Göz alıcı görünmekten hoşlanan kadınlar, satın alacakları babydoller ile kendilerini özel hissedebilirler. Aynı zamanda, kalite düzeyi yüksek olarak tasarlanan babydollerin sağlığa zarar vermediğini söyleyebiliriz. Sağlığa zararlı madde içermeyen kumaşlardan imal edilen ürünler, gece uyurken cildinizi asla rahatsız etmez. Hem şık hem de dikkat çekici görünebilmek için güvenli babydoll modellerine yönelebilirsiniz. Güvenli babydolleri kullanmanın vereceği rahatlığı ise bu sayede hissedebilirsiniz. Kadınların beğenerek kullandığı ve özel anlarında yanında bulundurdukları babydoller, tasarım olarak birbirinden farklıdır. Dolayısıyla her yaştaki kadının zevkini yansıtacak olan babydoll modelinin seçenekler arasında yer aldığını söyleyebiliriz. 

Her bir detaya önem verilerek tasarlanan bu iç giyim ürünleri, fantezi giyimin de vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir. Kadınlar, en özel anlarında bu ürünleri kullanarak kendilerini özel ve güzel hissedebilirler. Kadın babydoll modelleri, iddialı olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Takım şeklinde satışa sunulan babydollerin yanı sıra, tekli olarak da satın alabileceğiniz tasarımlar vardır. Takım olarak satışa sunulan ürünlerin üst kısmında transparan detayın ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Babydollerin üst kısımlarının ise kısa ve uzun olan modelleri vardır. Ancak yere kadar uzanan modelleri de kadınların beğenisine sunulmaktadır. Uzun olan babydollerin tül ağırlıklı olarak tasarlanması, modellerin iddiasını artıran detaylardan bir tanesidir. Sıra dışı tasarımlardan hoşlanan kadınlar, deri görünümlü ya da tek omuz şeklinde dizayn edilen modellere yönelebilirler. Göğüs kısmı görünen babydoller ise farklı desenler ile detaylandırılmıştır. Leopar desen, kadınlar tarafından özellikle talep edilen modellerden bir tanesidir. 

Farklı Konseptlerde Tasarlanan Babydoll Modeller

Babydoll gecelik modelleri, sade ve konsept olarak tasarlanan iç giyim ürünlerinden bir tanesidir. Gece uyurken ya da özel anlarınızı anlamlandırırken babydoll modelleri kullanabilirsiniz. Ancak özel anlarda konsept olarak tercih edebileceğiniz babydoll modellerinin tasarlandığını da söyleyebiliriz. Örneğin, yılbaşı, hizmetçi, hemşire gibi farklı konseptlere uyum sağlayan babydoller, fantezi giyimden hoşlanan kadınların ilgisini çekmektedir. Leopar desenli babydoller de fantezi giyimin öncüsü olan tasarımlardan bir tanesidir. Markaların oluşturduğu koleksiyonlar, ürünlerindeki dekolte detayına vurgu yapmaktadır. Her bedendeki kadına uygun olarak tasarlanan çok sayıda babydoll modeli bulunmaktadır. Bu anlamda, iç giyim markalarının koleksiyonları arasından kendi bedeninize uygun olan modeli bulabilmeniz mümkündür. Tasarlanan farklı babydoll alternatifleri koleksiyon halinde markaların ürün gamında yerini almaktadır. Örneğin, en fazla dikkat çeken transparan babydoll modelleri kadınların da beğenisini kazanmıştır. Belden aşağısı bollaşarak gelen babydoller, kadınların bel kısmını daha zarif göstermektedir. Beli ince gösteren babydoller ise kadınlar tarafından sık tercih edilen ürünlerdir. 

Basen kısmı geniş olan kadınlar, fırfır ve danteller ile hareketlendirildiği için modellere yönelebilirler. Göğüs ölçüleri küçük olan kadınlar ise dolgulu üst parçalara sahip olan babydolleri tercih edebilirler. Dolgulu üst parçalı babydoller, göğüslerinizi olduğundan daha dik gösterecektir. Aynı zamanda, dolgusuz olarak tasarlanan babydoll modelleri de seçenekler arasında yerini almaktadır. Tasarlanan bu ürünler, kadınların vücutlarındaki kusurları örtmelerine yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Babydoll iç giyim ürünleri arasındaki dolgulu modeller, kadınların göğüslerini büyük göstermenin yanı sıra, dik ve şekilli de gösterecektir. 

Zarif ve Havalı Babydoll Modelleri

Babydoll iç çamaşırı modelleri, son derece havalı ve zarif bir şekilde tasarlanmaktadır. Babydoll denildiğinde ilk olarak akla gelen saten ve askılı üst ve kısa mini şortlar, ikili takım olarak kadınların sık tercih ettiği ürünlerdir. İç giyim markalarının ürün gamı içinde sık sık görebileceğiniz, pembe, beyaz, ekru, kırmızı, fuşya, mavi, lila, siyah gibi renkler farklı kumaşlar ile detaylandırılmıştır. Aynı zamanda, fuşya ve mavi gibi iddialı renk seçenekleri de babydoll modellerinde görebileceğiniz renk aralıkları arasında yerini alır. Çok sayıda rengi olan babydoller, ikili renk bloklarından da oluşmaktadır. Arzu edeceğiniz renklerin ipek, dantel, kadife, güpür gibi farklı kumaşlarla tasarlandığını söyleyebiliriz. Bu kumaş alternatifleri, özellikle yeni gelin olmuş bireylerin dikkatini çekmektedir. 

Yeni gelin çeyizi oluşturulurken bohçanın içinde mutlaka yer alması gereken babydoller, şık ve zarif tasarımlara sahiptir. Evliliğe ilk adımı atan gelinler, günün her saatinde bakımlı ve güzel görünmek adına da babydolleri kullanabilirler. Şık ve güzel görünebilmeniz adına, gelinlerin dolaplarında mutlaka yer alması gereken iç giyim ürünlerinden bir tanesi babydollerdir. Birçok babydoll modeli, markaların sıra dışı tasarımları şeklinde satışa sunulmaktadır. Oldukça zarif tasarımlardan meydana gelen ve farklı kumaş yapılarına sahip olan ince sabahlıklar da babydollerin içinde yer almaktadır. Tül, fiyonk gibi ekstra aksesuarlar da babydollerin üzerinde görebileceğiniz detaylardır. Farklı süslemeleri bu tür ürünlerde sık sık görebilmeniz mümkündür. Birbirinden şık babydoll modellerinin kesim ve kumaş yapıları kadınların vücut tipine uygun seçeneklere ayrılır. Vücudunuzu şekilli ve güzel gösterecek onlarca model arasından kendi zevkinize uygun olan tasarımı tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında ferah hissedeceğiniz babydoller, bütün şıklığıyla gece uyurken yanınızda olacaktır. 

Babydoll Kullanım Amaçları

Babydoll iç çamaşırı ürününü içinde barındıran setli bir üründür. Kullanım şekli olarak, farklı amaçlara hitap eden babydoller, kadınların gözdesi durumunda olup, hediyelik ya da kendiniz için satın alabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Çünkü babydollerin renk, desen, tasarım, dikim şekli ve üzerindeki aksesuarlar farklılık gösterir. Yüzlerce farklı seçeneğe ayrılan babydollerin fantezi amaçlı da kullanılabileceğini söyleyebiliriz. Fantezi amaçlı olarak, tercih edebileceğiniz transparan babydoller bu yöndeki kullanım amaçlarına hitap edecektir. Aynı zamanda, sevgiliye ve eşe özel günlerde hediye etmek amacıyla da babydollerin tercih edilebileceğini söyleyebiliriz. Çiftler kendi aralarında hediyeleşirken özel günlerde armağan edebilecekleri ürünler arasında babydolleri de ilk sıraya koymaktadır. Hediye seçimi yaparken iç giyim ürünlerinden bir ürün tercih ederken babydoll modellerine yönelebilirsiniz. Aynı zamanda, evlilik hazırlığı yapan yakınlarınıza armağan edebileceğiniz babydoller, oldukça şık görünümlere sahiptir. Özellikle, babydoll kırmızı renkteki iç giyim modelleri, yeni gelinlerin beğenisini kazanmaktadır. Kırmızı rengin farklı işçilikler ile detaylandırılması, ürünlerin şıklığına şıklık katmaktadır. Hediye alternatifi ya da kendi kullanımınız adına, tercih edebileceğiniz farklı babydoll modelleri üretilmiştir. Farklı bir hediye alternatifi ya da fantezi giyim ürünü olan babydoller, marjinal tasarımlara sahiptir. Son derece kaliteli ve dayanıklı kumaşlar ile imal edilen babydoller, uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmektedir. Uzun süre gardırobunuzda yer alacak babydolleri, kaliteli markalar üzerinden satın alabilirsiniz. Çok sayıda farklı markanın tasarladığı yüzlerce babydoll modeli, birçok ihtiyaca yanıt vermektedir. Güvenle sipariş edebileceğiniz babydoll modelleri, kaliteli kumaşlardan, ince ve kaliteli bir işçilikle imal edilerek kullanıcıların zevkine sunulmaktadır. 

Çarpıcı Görünümlere Sahip Babydoller

.rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Babydoll Modelleri

4849 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 4849 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000682/60000686