Kullanım olarak bakıldığı zaman yaz aylarının vazgeçilmez bir ayakkabısı olarak bilinen Sandalet, arka tarafında bulunan kayış ile birlikte bakıldığı ön kısmı açık olarak görülmektedir. Bir ayakkabı türü olarak bilinen Sandalet, kullanım açısında bakıldığı zaman üst kısımları açık ve parmak uçları açık olmaktadır. Ayağı komple sarmak yerine sadece belirli bölümlerini saran bu tür, bakıldığı zaman yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı türü olmaktadır. Sandalet kullanıcılarına bakıldığı zaman yaz aylarında tercih etmelerinin bir çok özelliği bulunmaktadır. Tercih edilmesinde ki en büyük etkilerden bir tanesi uygun fiyat performansıdır. Bakıldığı zaman ekonomik olarak gayet uygun olan Sandaletler, daha az malzeme kullanılarak daha fazla üretilmektedir. Sağlık alanında çok fazla önemli olan bu ayakkabı türü, ayakta oluşabilecek olan mantar türü bakterilerin tedavisinde rahatlık kullanmaktadır. Ayağın hava alması insanların sağlığı açısından en önemli durumlardan bir tanesidir. 

Dünya geneline bakıldığı zaman yaz sıcaklarında ve ılık havalarda tercih edilen Sandalet, ülkemizde özellikle yazlık kesimlerde çok fazla tercih edilmektedir. Dünya çapında birçok marka bu Sandalet türlerinin üreticisi olmaktadır. Türkiye’de bu duruma bakıldığı zaman en önemli markalardan bir tanesi, ayakkabı sektöründe çok fazla tanınan Bambi markası olmaktadır. Gelin hep birlikte dünya çapında bir üretici olan Bambi markasını daha yakından inceleyelim.

Bambi

Kuruluşundan bu zamana bakıldığı zaman çok fazla model ve hayatına bir çok deneyim kazandırmış olan Bambi, 1961 yılında Beyoğlu’nda bir mağazada kurulmuştur. Uzun bir süre ilerleme kat eden Bambi, 1997 yılında çok önemli bir adım atarak usta çizim sanatçıları ile anlaşmalar yaparak gücüne güç katmayı hedeflemiştir. Muhteşem çizimleri ve bir o kadar da beğenilen ayakkabı türleri ile ünlü olan Bambi, zaman içerisinde ünlü bir bot markası olan Caterpillar markasını Türkiye pazarına koyduğunda rakiplerinin iki veya üç adım önüne geçmiştir. Bu büyük hamleler ile birlikte büyüyen şirket bakıldığı zaman en parlak zamanlarını halen daha aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Zaman içerisinde artan popülerlik ve kalite ile birlikte inanılmaz bir büyüme kat eden Bambi, mağazalar zinciri kurarak gücüne güç katmaktadır. 

Çeşit konusunda bakıldığı zaman Türkiye’de en önemli ayakkabı çeşitlerine sahip olan Bambi, birçok insan tarafından sevilerek ve beğenilerek kullanılmaktadır. Bu kadar beğenilmesi ile alakalı bakıldığı zaman en önemli etkenlerden bir tanesi güncel koleksiyon kısmıdır. Koleksiyon olarak bakıldığı zaman çok geniş bir kadroya sahip olan Bambi, genç ve çalışan kesim ile birlikte gücüne güç katmaktadır. Klasik çizim ve modern olan güncel tasarımları ile birlikte moda hayatına yön vermekte olan Bambi, zarif ve hoş bir şekilde duran ayakkabıları ile çok fazla beğenilmektedir. Piyasa kısmına bakıldığı zaman aklınıza gelebilecek çoğu ayakkabı firmasının çalışmadığı azim ile birlikte çeşitlerini güncel tutmaya çalışan Bambi, sezon başlarında her seferinde çok fazla takip edilmesi ile bilinen bir marka olarak bu sektörde adını yüksek yerlere taşımıştır. 

Birçok çeşidi bulunan Bambi markasının en çok tercih edilen çeşitlerinden bir tanesi Sandalet grubu olmaktadır. Rahatlık ve konfor çerçevesinde bakıldığı zaman önemli adımlar atan Bambi, sezonun en moda ve en trend Sandaletlerini piyasaya sunmuştur. Moda olarak bakıldığı zaman en önemli moda ikonlarından bir tanesi olan Bambi Sandaletlerini daha yakından inceleyelim.

Bambi Sandalet

Sandalet dendiği zaman akla gelen ilk markalardan olan Bambi, çıkardığı rahat ve bir o kadar da konforlu Sandaletleri ile ülke çapında çok fazla tanınmaktadır. En fazla bulunan özelliklerinden bir tanesi olarak dayanıklılık ön planda olmaktadır. Çıkarmış olduğu yeni nesil Sandalet grubu ile bakıldığı zaman çok fazla dikkat çekmektedir. Bambi çıkardığı modelleri ile adeta Sandalet sektörüne bir yön vermiş bulunmakta olup, birçok insanın göz zevkine göre farklı türde Sandalet üreten firmalardan bir tanesi olmaktadır. Sandalet dendiği zaman akla gelen ve birçok insanın severek kullandığı Bambi Sandaletlerin birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Gelin hep birlikte Bambi Sandaletlerin çeşitlerini daha detaylı bir şekilde göz gezdirelim.

Bambi Deri Sandalet

Yaz aylarının ve serin havaların en çok tercih edilen ayakkabı türü olan Sandaletin, ayaklarınızı rahat ettirip konforlu bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Çeşit olarak bakıldığı zaman birçok Sandalet türü bulunsa da, en önemli türlerden bir tanesi Deri Sandalet olmaktadır. Bambi Deri Sandalet modellerine bakıldığı zaman en çok tercih edilen ve kullanım açısından bakıldığında çok önemli bir kullanıma sahip olan Sandalet modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Deri olmasının birçok özelliği bulunan bu Sandalet türünün özelliklerinden kısaca bahsedelim.

Deri Sandalet Özellikleri

  • Bu kadar fazla tercih edilmesinde ki sebeplerinden bir tanesi, derinin yumuşak olmasından dolayıdır.Bakıldığı zaman Sandalet olarak en önemli durumlardan bir tanesi, ayağınıza giydikten hemen sonra rahat bir şekilde ayağınızı kavrayıp, yumuşak olması özelliği ile birlikte size konfor sunmasıdır. 
  • Konfor konusunda üst düzey bir performans gösteren deri, bakıldığı zaman dayanıklılığı ve kolaylıkla deforma olmayan bir yapıya sahip olduğu için çok fazla tercih edilmektedir.
  • Bakıldığı zaman diğer türde bulunan birçok yapı maddesine göre çok daha doğal bir yapıya sahip olan deri, nefes alan bir dokuya sahip olduğu için ayakta oluşabilecek nemi tamamen alır.
  • Esnek yapısı ile hemen hemen her çeşitten daha fazla tercih edilen Deri Sandalet, bakıldığı zaman en önemli yönlerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Esneklik konusunda bakıldığı zaman birçok türden daha esnek olan ve rahat bir yapıya sahip olan Deri Sandalet, diğer modellere ve çeşitlere göre daha fazla tercih edilmektedir.
  • Ayakları serin ve kuru olarak tutan deri, bakıldığı zaman nem oluşmasını engeller ve böylelikle kullanıcılarına daha rahat bir konfor sunar. 
  • Genel olarak suni deri olarak kullanılan malzemelerde çoğunlukla kopmalar ve yırtılmalar oluşmaktadır. Gerçek deri olan ve kullanım açısından anlaşılan bu yapı, dayanıklılık konusunda bakıldığı zaman çok önemlidir. 
  • Tamamen kaliteli ve kullanım açısından çok konforlu bir Deri Sandalet aldığınızda, kesinlikle ve kesinlikle sağlığınız için önemlidir. 
  • Kokusuz bir şekilde kullanılan ve birçok insan tarafından en önemli özelliklerinden bir tanesi olarak bilinen bu özelliği, yaz aylarının kavurucu sıcaklıklarında ayaklarınıza tamamen konfor ve rahatlama sağlamaktadır.

Sandalet olarak bakıldığı zaman en çok tercih edilen modellerinden bir tanesi olan Deri Sandalet, kullanım olarak çok fazla tercih edilse de bakıldığı zaman piyasada birçok yan sanayi çeşidi bulunmaktadır. Peki orijinal bir deriyi nasıl anlarız? 

Orjinal deri bakıldığı zaman ilk olarak kendini kokusu ile belli etmektedir. Kendine has bir kokuya sahip olan deri, doğal ve bir o kadarda hafif kokusu ile direkt olarak anlaşılmaktadır. Suni olarak kullanılan deri, orjinal deriye oranla ateşe tutulduğu zaman kolay kolay tutuşmaz. Derinin en önemli özelliklerinden bir tanesi de bakıldığı zaman üzerinde bulunan gözenekler olmaktadır. Suni deriye bakıldığı zaman bu tarzda herhangi bir gözenek bulunmamaktadır. Fakat orjinal bir deride tamamen görünmektedir. 

Sağlık olarak bakıldığı zaman tercih edilmesi gereken deri türü tamamen orjinal deri türüdür. Suni derilerde kullanılan ve sürekli olarak bir işlemden geçen deri türü, orjinal deri türüne kıyasla bakıldığı zaman daha zararlıdır. Eğer ki bir Sandalet almayı düşünüyorsanız kesinlikle orjinal deri bir Sandalet almalısınız. Piyasa da birçok marka olsa dahi en güvenilir markalardan bir tanesi Bambi markası olmaktadır.

Hasır Sandalet

Sandalet türlerine bakıldığı zaman son zamanların en popüler ve en çok tercih edilen sandalet modellerinden bir tanesi de, Hasır Sandalet olmaktadır. Bakıldığı zaman en önemli modellerden bir tanesi olan Hasır Sandalet, kullanım olarak rahat bir kullanım ile birlikte konforlu bi ürün olmaktadır. Kullanım olarak bakıldığı zaman bileğinize göre ve ayağınıza göre tam ayarlandığında rahat bir şekilde kavramaktadır. Birçok model çeşidi arasında son dönemlerin en popüler çeşitlerinden bir tanesi olan Hasır Sandalet, Bambi markasının eşsiz tasarımları ile birlikte gündeme muhteşem bir şekilde düşmüştür. Mağazalarında ve internet satışlarının yapıldığı birbirinden farklı sitelerde bakıldığı zaman önemli bir yere sahip olan Hasır Sandalet, yaz aylarının ve plajların vazgeçilmezi olarak bilinmektedir. 

Model olarak ayrı bir model olarak bilinen bu sandaletler, farklı tarzda olan bağlama çeşitleri ile ön plana çıkmaktadır. Genel olarak net bir ayarı olmayan ve kullanıldığı süre boyunca ayağınızın durumuna göre ayarlamaları yapabilirsiniz. Uzun yolculuklarda sürekli olarak ayağınız aynı pozisyonda durursa bir zamandan sonra şişmeye başlar. Fakat Sandalet türlerine bakıldığı zaman rahat bir şekilde ayarlanabilir kısmı ile birlikte bileğinize göre konforlu bir şekilde ayarlayabilirsiniz. 

Hasır sandalet modellerine bakıldığı zaman birçok markanın kullanıma sunduğu farklı türde Sandaletler bulunmaktadır. Hasır Sandalet türlerine bakıldığı zaman çoğunlukla insanlar, her markanın sandalet türünü bir sanar. Fakat kalite olarak bakıldığında kullanılan hasırın kalitesi aslında bir nevi, sandaletin ömrünü etkiler. Çoğunlukla gözden kaçan bu detay insanların Sandalet ile olan bağlarını koparabilir. Hasır Sandalet ile ilgili birçok gözden kaçan durum olabilir, daha detaylı bir şekilde yakından görelim.

Hasır Sandaletler Hakkında Bilinmeyenler

İnsanların yönlendirmesi ile birlikte bakıldığı zaman yanlış yönlendirilen birçok insan bulunmaktadır. Üretim konusunda kullanılan hasırlar ne kadar sağlam olursa yapılan Sandalet o kadar dayanıklı olur. Kullanım açısından bakıldığında konforlu ve bir o kadar da rahat kullanılmak istenilen Sandaletler, yanlış tercih sonucunda sizi hüsrana uğratabilir. Hasır Sandaletler de kullanılan hasırın kalitesine bakıldığı zaman, taban olarakta büyük bir etkiye sahiptir. Tabanlarda kullanılan hasırların kullanım esnasında öabukcak deforme olabilir. Fakat daha kaliteli bir Hasır Sandalete sahipseniz eğer, uzun bir zaman rahat ve konforlu bir şekilde güvenerek kullanabilirsiniz. Dayanıklılık konusunda tatil amaçlı yerlerde tercih edilen Hasır Sandaletler, kaliteli olarak üretimi olduğunda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Kaliteli bir üretim konusunda bakıldığı zaman, üretimi konusunda güvenilir ve bir o kadar da dayanıklı ürünler üreten Bambi karşımıza çıkmaktadır. Bambi’nin üretimini yaptığı bu sandaletlere bakıldığı zaman hepsi garantili bir şekilde müşterinin isteği doğrultusunda satılmaktadır. Güvenli ve memnuniyetli bir alışveriş yapan müşteriler, kullanımları sonrasında ürün hakkında gayet memnun olduklarını bizzat dile getirmişlerdir. 

Hasır Sandaletler hakkında bilinmeyen en önemli özelliklerinden bir tanesi de, temizlik konusudur. Bakıldığı zaman çoğunlukla makineye veya ellerinde çitileyerek ürünleri hırpalıyorlar, fakat bu durum ürünün kullanım ömrünü ciddi olarak azaltmaktadır. Temizlik olarak bakıldığı zaman en hızlı ve en güvenilir temizlik fırça ile yapılmaktadır. Yumuşak bir ayakkabı fırçası ile kolayca üzerinde bulunan kirleri temizleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bambi Kadın Sandalet Modelleri

676 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 676 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/60003863/bambi