Ucuz Kadın Atlet Fanilalar

İşlevsel açıdan kullanımlarıyla öne çıkan kadın atlet ve fanila modelleri sayısız form ve özellikle karşınıza çıkıyor. Beyaz, siyah ve ten rengi ağırlıklı modellerin ince ve kalın askılı seçenekleri bulunuyor. Kadın iç giyim ürünlerinin önemli bir bölümünü oluşturan fanila ve atletler sizi kışın üşümekten yazın ise terlemekten koruyacaktır. Dekoltelerine, kesimlerine, kalıplarına göre de farklılık arz eden modellerin binlerce seçeneği markaların ürün gamında yer alıyor. 

Cildinize Nefes Aldıran İdeal Ürünler

İnce askılı atlet çeşitleri kıyafetlerinizin içinden görünmeyen seçenekleriyle hem teninizin kıyafetlerinizle temasını kesiyor hem de işlevsel açıdan fayda sağlıyor. Önü dantelli ve güpürlü alternatifler de şıklıklarıyla kendinizi iyi hissetmenize yardımcı oluyor. Farklı kalınlıkta askılarla tasarlanmış olan fanilalar size çok yönlü kullanım olanağı sağlıyor. Slim fit kesimlerle tasarlanan ürünler arasında dikişsiz modeller de kullanım kolaylığı yaratıyor. Sportif detaylarıyla öne çıkan tasarımların gömleklerinizin içinden görünmesini de sağlayabiliyorsunuz. Böylelikle kıyafetlerinize farklı bir soluk getirebiliyorsunuz. 

Kadın atlet ev fanila modellerinin bazı özellikleri var:

  • Fanilaların büyük çoğunluğu pamuklu kumaşlardan üretiliyor olup elastan, mikromodal gibi kumaş içeriklerine sahip modeller de yer alıyor.
  • Ürünler uygun ısı ve programda çamaşır makinesinde yıkanabiliyor.
  • Fanila ve atletlerin ağartıcı kullanılmadan yıkanmamaları önem taşıyor.
  • Ten rengi ürünleri her ton kıyafetin içine giyebiliyorsunuz.
  • Açık renk kıyafetlerinizin içine beyaz ve bej; koyu renk tasarımların içinde ise koyu renkleri kullanmanız tavsiye ediliyor. 

Her Mevsime Uygun

Kadın atlet ve fanilalar her mevsim kullanabileceğiniz fonksiyonel ve rahat ürünler olarak dikkat çıkıyor. Yumuşacık dokularıyla öne çıkan modeller teninize hoş bir dokunuş bırakıyor. Dar ve standart kesimler arasından kıyafetlerinize en uygun seçenekleri değerlendirebiliyorsunuz. %100 pamuklu ürünler geceleri yatarken ya da günlük hayatında en ideal ürünler arasında bulunuyor. Dar kıyafetlerinizin içinde kullanacağınız fanilaların elastan ve polyester karışımlı likralı kumaşlardan üretilmeleri vücudunuzu sarmaları açısından önem arz ediyor.

Kadın atlet ve fanila seçeneklerinde dikkate almanız gereken bazı detaylar vardır:

  • Ürün seçiminde bedenine tam uyan alternatifleri değerlendirmeniz önem taşıyor.
  • Ribanalı tasarımlar şık ürünler olarak her kıyafetin içinde değerlendirilebiliyor.
  • Yeşil, mavi, pembe gibi renk seçeneklerini yaz aylarında sokakta, plajda tek başına da giyebiliyorsunuz.
  • Esneklikleriyle öne çıkan modeller hareketlerinizi kısıtlamıyor.
  • Çıtçıtlı body seçenekleri kıyafetlerinizin güzel görünmesine katkı sağlıyor.

Kadın Atlet ve Fanila Modellerinde Farklılıklar

Fonksiyonellikleriyle öne çıkan ürünler hayatınıza kolaylık getiriyor. Ürünleri yaz aylarında evin içinde ya da gece yatarken tek başına da kullanma imkânınız mevcut. Size rahat kullanım imkânı tanıyan atlet ve fanilalar arasında büyük bedenler de dahil olmak üzere her ölçüye ait alternatif markaların seçkilerinde yer alıyor. Olmazsa olmaz iç giyim ürünleri arasında yer alan atlet ve fanilalar arasından en kaliteli ürünleri kendiniz ve sevdikleriniz için satın alabilir, kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.

Soru 1- Kadın Atlet ve Fanila Fiyatları Hangi Aralıklardadır? 

Cevap 1- Kadın atlet ve fanila modellerinin fiyatları ürünlerin kumaşlarına, tasarımlarına ve farklı detaylarına göre değişiyor. Modelleri tek olarak ya da paket içinde set halinde satın alabiliyorsunuz. Tüm seçenekleri inceleyerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda değerlendirebiliyorsunuz. 

Soru 2- Atlet ve Fanilaların Özel Durumlar İçin Üretilen Modelleri Var mı?

Cevap 2-Termal kumaş özellikleriyle tasarlanan modeller kış aylarında maksimum koruma sağlıyor. Yeni anne olmuş kadınların kullanımına uygun emzirme atletleri de âdeta hayatınızı kurtaran modeller arasında yer alıyor. Tek bir elle bebeğinizi emzirmenizi mümkün kılan bu ürünler size büyük kolaylık sunuyor. 

Soru 3- Sporcu Atletlerinin Özellikleri Neler?

Cevap 3- Yüksek teknolojik altyapıyla tasarlanan sporcu atletleri antrenman esnasında teri vücudunuzdan uzaklaştırıyor. Nefes alabilirlik özelliğine sahip bu tarz modeller sayesinde idman esnasında performansınızın en üst noktalarını deneyimleme şansı elde ediyorsunuz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Atlet ve Fanila Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler