Kadın Bel Çantaları

90’lı yılların gözde ürünü olan bel çantaları, sundukları işlevsellikle ve hafiflikle, günümüz dinamik hayat temposunun içinde yeniden gözde bir yer ediniyor. Göz alan ve estetik bir görüntü sağlayan bel çantaları, sağladıkları kolaylık ve sahip oldukları fonksiyonellikle hızlı yaşayanların ilk tercihlerinden oluyor. Bel çantası, dış görünüşü hızla değiştiren bir aksesuar olarak da tercih ediliyor. Yeni moda akımıyla birlikte bel çantaları, pantolonların kemer kısmından geçirilerek de kullanılıyor. Denizde, karada, havada yapılan doğa aktivitelerinde belinizi sıkmadan konforlu şekilde taşıyabileceğiniz bayan bel çantaları, hareketli yaşamı seven kadınların favorilerinden biri oluyor. Spor yaparken, seyahatte ve günlük hayatta da yükünüzü hafifletiyor, yaşamı kolaylaştırıyor. Bel çantaları, günlük işler arasında koştururken, çanta almayı unutma derdini yok ediyor ve rahat hareket etmeyi de sağlıyor.

Bayan Bel Çantası

Bel çantaları, hafif olmalarının yanı sıra, önemsediğiniz eşyaların her an el altında olmasını sağlamalarıyla da kadınlar arasında popülerlik kazanıyor. Bel çantasının, kullanılırken hareket özgürlüğü kazandırması da ayrı bir avantaj olarak not ediliyor. Oldukça işlevsel olan bel çantaları, geniş bir kullanım alanı sunuyor. Çantanın bele takılması, ürünün vücuda yakın olması sebebiyle, eşyaları diğer çantalara göre daha güvenli tutmanızı da sağlıyor. Özellikle yolculuklarda tercih edilen ince bel çantalarının, giysi altında gizli çanta olarak kullanılabilmesi de ürüne bir başka kullanım alanı sağlıyor. Bel çantaları kullanılırken ellerin serbest kalması, spor aktivitelerinde olduğu kadar seyahatlerde de büyük kolaylıklar getiriyor. Kot pantolon üzerine ya da spor kıyafetlerle de oldukça şık duruyor. Giysinizle uygun renkli çantaları kullanmanız durumunda, rahat ve şık kombinasyonlar oluşturabilirsiniz.

Bayan Bel Çantası Modelleri

Kullanım alanları ve farklı zevkler göz önüne alınarak üretilen bel çantası modelleri, geniş bir yelpaze sunuyor. Seyahat için üretilen ince tek gözlü modeller, seyahat dokümanlarınızı, paranızı, pasaportunuzu güvenli bel çantalarında taşımanızı sağlıyor. Bu modeller, giysilerin altına rahatça giyiliyor, fermuarlı cepleri ürünlere fonksiyonellik kazandırıyor. Vücut temas bölgelerindeki astar yapılar, rahat giyim sağlıyor ve ürüne dayanıklılık veriyor. Çift gözlü ince bel çantaları, seyahatler kadar, spor aktivitelerinde, doğa yürüyüşlerinde kullanılıyor. Oldukça hafif olan ve daha fazla eşya taşıma potansiyeli olan hacimli bel çantası modelleriyle, cüzdan, anahtar ve diğer önemli eşyalarınızı kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Birçok modelin sunduğu ayarlanabilir bel kayışlı yapılarıyla bel çantaları, her bedene kolayca uyuyor. Spor aktiviteleri için ideal olan, küçük boylu, ancak hacimli bel çantası modelleri, aşınma ve yırtılmaya karşı dayanıklılık sergiliyor ve aktivitelerin yoğunluğundan etkilenmiyor. Farklı boyutlardaki ve tarzlardaki bel çantası modelleri tasarımlarıyla, her ortama uygun kullanım kolaylığı sunuyor. Günümüzde bel çantasını takmak, koşuya, yürüyüşe, geziye, seyahate hazırlanmanın adımlarından biri olarak kabul ediliyor.

Bayan Bel Çantası Fiyatları

Sunduğu geniş model yelpazesiyle, malzeme, kalite, renk, tasarım zenginliği sunan bel çantaları, fiyatları açısından da aynı çeşitliliği gösteriyor. Bel çantaları, kalite, dayanıklılık, fonksiyonellik kriterleri göz önüne alınarak değerlendirildiğinde, uygun fiyatlar taşıyor. Bel çantası kullanarak, cep telefonu, cüzdan, anahtar gibi sürekli yanınızda bulundurduğunuz eşyaları, belinizde taşımanın rahatlığını siz de tadabilirsiniz. Bel çantanızı eşofman üstüne takarak, koşuya, yürüyüşe elinizi kolunuz sallayarak çıkabilmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Yolculuklarda en önemli evraklarınızı, paranızı, bel çantanızda muhafaza edebilir, böylece hem eşyalarınızı güvenli bir yerde tutabilir hem de hareket kolaylığı kazanabilirsiniz. Bel çantasının yeniden parlak bir döneme girdiğini bilen moda takipçileri, zevklerine uygun modelleri arıyor. Değişken fiyatlarıyla her bütçeye uyan bel çantaları, dizayn çeşitlilikleriyle de her tarza hitap ediyor.

Bel Çantası

Çantalar aksesuarlar arasında kadınlar için vazgeçilmez olan ürünlerdir. Pek çok modeli olmasına rağmen bazı çeşitleri hepsinden daha fazla tercih edilir. En fazla talep gören bu çeşitlerin başında bel çantası modelleri gelir. Özellikle işlevsel olması ve her mevsim kullanılabilmesi ile her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir. Tüm model ve çeşitlerinin kolay kullanım ve rahatlığa sahip olması ve basit şekilde taşınabilir olması sayesinde herkesin kendine uygun bir ürün bulduğu bir yelpaze oluşmasını sağlar. Modeller arasında spor, klasik, sade, şık pek çok tarza hizmet eden ürünler bulmak mümkündür. Görüntünün dışında fonksiyonel olması da gördüğü talebin artmasını saplayan bir etmendir. Omuz çantası ya da çapraz çanta şeklinde de rahatlıkla kullanılabilir. Bel çantası modelleri 80’li yılların en çok beğenilen ürünleri arasında yer alır. Günümüz modasında da bel çantaları yine en fazla beğenilen ürünler arasında bulunur. Genel tasarım açısından aynı olan ürünler günümüz moda çizgileri ile birleştirilerek kullanıcılarına sunulur. Eski yıllarda yapımında kullanılan kumaş çeşitleri açısından dar bir yelpazede bulunan bel çantaları şimdilerde kumaş çeşidi açısından oldukça geniş skalaya sahiptir. Aklınıza gelen her türlü kumaş kullanılarak bel çantası üretilebilir. Çeşitlilik sadece kumaş farklılığından değil başka etkenlere de bağlı olarak sağlanır. Markası, kesimi, boyutları, rengi, kullanılan aksesuar ve materyaller gibi pek noktanın değişikliği bel çantaları açısından çeşitliliğe sebep olur. Ürünler kadın, erkek, çocuk herkes için farklı tasarımlar ile sunulur.

En Beğeni Toplayan Bel Çantası Modelleri

Çantalar arasında kullanım açısından işlevsel olan modeller her zaman daha fazla tercih edilen ürünler olur. Günümüz modasına uygun olarak tasarlanan bel çantası modelleri fonksiyonel ve konforlu olmaları ile kullanıcılar arasında beğeni toplar. Bel çantası modellerinin her şartta tercih edilebilmesinin en önemli nedeni sadece belde değil omuzda hatta sırtta bile kolaylıkla taşınabilmesidir. Kendi tarzınıza, modaya, kombin yapabileceğiniz kıyafetlerinizin renklerine uygun olan modelleri fiziksel yapınıza uygun boyutlarda seçebilirsiniz. Çantanın boyutlarının fiziksel yapınıza uygun olması da çok önemli bir noktadır. Uygun olmayan çeşitler seçildiği takdirde istenen görüntünün oluşması mümkün değildir. Kullanılan bazı aksesuarlar yardımıyla bel çantasından sırt çantasına kolaylıkla geçiş yapılabilir. Belde kullanımının zor olduğu durumlarda bu özellik kullanılarak sırt çantasına dönüştürülen çantalar istenirse çapraz şekilde asılarak da kullanılabilir. Bu şekilde bir fonksiyonelliğe sahip oluşu sayesinde her yaş grubunda rahatlıkla kullanılabilir.

Çanta çeşitleri içinde farklı kullanıma sahip olan ürünler özel olarak tasarlanarak kullanıcıları ile buluşur. Farklılık bazen göz sayısı, bazen iskelet yapısı bazen ise kullanılan kumaş ile gerçekleştirilir. Ancak her birinin bel, omuz ya da sırt için kullanılabilir oluşu ile her şartta rahatlıkla taşımak mümkündür. Daha kolay şekilde çantaya ulaşmak adına çapraz, daha rahat taşımak için ise sırtta taşınabilir. Sırtta taşımak için genellikle çantanın sap kısmına bir fermuar eklenir. Bu fermuar açıldığında bel çantası anında sırt çantasına dönüşür. Ya da sap kısmını biraz daha uzatıldığında çapraz şekilde ya da omuza takılarak kullanılabilir. Tüm çanta çeşitlerinde olduğu gibi bel çantası çeşitlerinde de çantanın iç kısmının kullanılabilir oluşu çok önemlidir. Çanta kullanıcıları iç kısma basit şekilde erişim sağlayabildikleri ürünleri daha fazla tercih eder.

Bel çantalarının en fazla talep gören modellerinden biri de dikdörtgen şeklinde olan çeşitleridir. Dikdörtgen çantalarda kendi içlerinde farklı modellerde bulunur. Genellikle uzun kenarda bulunan fermuar kısmı bazı modellerde kısa kenarda da bulunabilir. Fermuarın çeşidi ve bulunduğu yer itibariyle farklılaşan bu ürünler de oldukça sık tercih ediliyor. Bu tarz çantalarda diğer bir işlevsellik ise göz sayısının fazla olmasıdır. Göz sayısı fazla olan çantalar genel olarak da beğenilen çanta çeşitleri arasında yer alır. Çantasında farklı türde ürünler bulunan ve bunları her yerde yanında bulunduranlar için bu gözlerin kullanımı oldukça önemlidir. Ancak bazen bu durum tam tersi şekilde de yaşanabilir. Çantalarda tek ya da en fazla iki göz bulunmasını, bunların ergonomik kullanımı olmasını isteyen kişilerle karşılaşmak da mümkündür. Göz sayısı arttıkça küçülen bölmeler yerine daha geniş ve daha fazla eşyanın sığabileceği ürünler de tercih edilebilir. Kullanıcının zevkine ve tarzına uygun olarak göz sayısında da çeşitlilik sağlanır.

Bel çantalarında mutlaka aranan bir özellik de iç hacim genişliğidir. İç hacmi geniş olan ürünler çanta vasfını daha iyi şekilde sürdürür. Bu nedenle dış kısımdan büyük görünen fakat iç hacmi küçük olan modellere dikkat etmek gerekir. Bunun dışında sap kısmının ayarlanabilir oluşu kullanıcıların hepsi tarafından istenen bir özelliktir. Farklı günlerde farklı stillerde kullanım sağlanabilmesi için bu özelliğin mutlaka bulunması gerekir. Teknolojik gelişmeler çantaları teknik özellikler açısından da desteklediği için günümüzde ayarlanabilir sapa sahip olmayan bel çantası yok denecek kadar azdır. Yeni nesil bel çantaları iç hacminin de daha fazla genişletilmiş olmaları sayesinde telefon, cüzdan, tablet, kulaklık, gibi teknolojik aletleri ve bunun dışında kişisel ürünlerinizi de rahatlıkla taşıyabilmenizi sağlar. Bel çantalarının en önemli özelliklerinden biri de hareket halinde iken içerisindeki eşyalarınızı rahatlıkla kullanabilmenizdir. Yürüyüş yaparken ya da dışarıda otururken telefon, kulaklık ya da diğer teknolojik ürünlerinizi kullanabilirsiniz.

Tarzınıza ve Zevkinize Uygun Bel Çantası Modelleri

Bel çantası modelleri her tarz ve zevkten kişinin kendisine uygun ürünler bulması için tasarlanır. Çalışmaların durmaksızın sürdüğü bu alanda her geçen gün yeni modeller kullanıcılar için sunulur. Spor, klasik, sade, gösterişli olmak üzere pek çok tarza uygun modeller koleksiyonların içerisindeki yerini alır. Tarzların ortaya çıkmasında en büyük etken kumaş çeşitleridir. Her bir kumaş tüm ürünlerde aynı gösterişi yakalayamaz. Çanta yapımında kullanılan kumaş çeşitliliği de oldukça fazladır. Kullanılan kumaşların başında deri, suni deri, polyester gelir. Bunların dışında pamuk, keten ya da süet gibi farklı malzemelerin kullanımı da mevcuttur. Kumaşlarında yapılan değişiklik çeşitlerinin ortaya konmasının dışında aynı zamanda mevsimsel geçişlerde de farklılık yaratma amacıdır. Her kumaştan yapılmış ürünü her mevsimde kullanmak uygun değildir. Bu genel bir durum olmakla birlikte dört mevsim kullanılabilen çantalar bulmak da mümkündür.

Bel çantası modelleri seçerken dayanıklı modeller olmasına dikkat etmek gerekir. Çantanın genel yapısı küçük olduğu için içerisinde taşınan eşyaların ürünün fiziksel yapısına zarar vermemesi gerekir. Bu da çantanın sağlamlığı ve dayanıklılığı ile ilgili bir konudur. Dayanıklılık ise çantanın üretiminde kullanılan malzemeler, işçilik, üretim teknikleri gibi konulara bağlıdır. Bu kriterlerin değişmesi ile ürünün dayanıklılığında da değişiklikler görülür. Özellikle kumaşın dayanıklılık üzerinde ekstra bir etkisi bulunur.

Ürün çeşitliliği tüm çantalarda olduğu gibi bel çantalarında da oldukça fazladır. Çantanın her bir bölüm ve aksesuarında yapılan küçük değişiklikler modelin farklı bir hale dönüşmesine neden olur. Fermuar, kumaş, dikiş tekniği gibi noktalarda yapılan değişiklikler farklı çeşitler olarak kullanıcıların karşısına çıkar. Çeşitlilik sayesinde her tarza yakın kullanıcı kendine göre bir ürün bulup satın alabilir. Sadelikten hoşlanmayan, daha komplike ürünleri sevenler için çok renkli olan, yoğun desenleri bulunan, karışık desenli modeller daha uygun çeşitlerdir. Bu tarz ürünlerde aksesuar kullanımı da oldukça yaygındır. Fermuar, düğme, çıt çıt gibi farklı materyaller çantaya hareket getirmek için kullanılır. Görüntünün daha gösterişli olması açısından dış kısımlarda kalan bölmelerin sayısı da oldukça fazladır. Detay seven kişiler için bu gösterişli çantalar en uygun çanta modelleridir.

Bel çantaları renk açısından da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Çantaların sadece rengini değiştirerek farklı çeşitler yaratmak mümkündür. Şekil olarak da skala oldukça geniştir. Dikdörtgen, kare gibi geometrik şekillerin hepsi çanta tasarımında kullanılabilir. Gösterişli modelleri sevenler için ayrıca aksesuar farklılıkları da yapılır. Bel çantasının boyutlarının küçük olması dolayısıyla aksesuarların kısıtlı büyüklüklerde olan çeşitleri kullanılır. Dikkat çekici ve gösterişli olma özelliği bu şekilde kazandırılır. Sadelikten hoşlananlar için ise detaydan uzak modeller bulunur. Bu modellerin birçoğu deri malzemeden yapılan bel çantası çeşitleridir. Bölme ya da aksesuar kullanımı oldukça azdır. Basic tarzda ve tek renkte üretilmesi ile sade ve şık modeller ortaya konulur. Gösterişten hoşlanmayan kişilerin en fazla tercih ettiği çanta türüdür.

Bel Çantasının Kullanım Alanları

Bel çantası çeşitleri farklı kullanıcılara hitap eder şekilde çeşitlendirilir. Kullanım alanları ve kullanıcıların tarzları göz önüne alınarak meydana getirilir. Çanta için kullanım alanı, sıklığı gibi konular belirlenerek buna göre modeller ortaya çıkarılır. Modeller tasarlanırken kullanıcının göz önünde bulundurduğu sağlamlık, kalite, fonksiyonel oluşu ve görsellik gibi konular mutlaka değerlendirilir. Tüm bunları değerlendiren markalar bu özellikleri taşıyan ürün yelpazelerini sizlerle buluşturur. Değişiklikler ortaya konulurken sık kullanılan çantalar için daha yüksek kalite malzemelere yer verilir. Kullanımı daha az olan çantalar için ise bir seviye daha alt kalite malzemeler tercih edilebilir. Kullanım sıklığının yanında aynı zamanda kullanım alanı da göz önünde bulundurulur. Çantanın kullanıldığı mekanlar çantanın zarar görmesine sebep olabilecek alanlar ise dış malzeme için bu darbelere dayanabilen türde ürünler seçilir.

Bel çantası alanında tarz olarak diğer çanta türlerinden çok daha fazla çeşitlilik bulunur. Bunlar arasında sade ve günlük modellerden özel günlerde kullanılan gösterişli ürünlere kadar oldukça fazla bir ürün çeşitliliği vardır. Zarif ve sade çeşitleri seven kullanıcılar için da az aksesuarlı ve kumaş kalitesi yüksek olan malzemeler tercih edilir. Aksesuarın az ve öz kullanımı ve kumaşın kendini belli etmesi sonucu oldukça şık ürünler ortaya çıkar. Özel günler için ya da günlük hayatında gösterişi sevenler için ise tercih edilen yöntem genellikle aksesuarların fazla kullanılmasıdır. Ayrıca gold ya gümüş renkli kaplamalar, taşlar, pullar ve bunlar gibi süsleme amaçlı parçalar görselliğin artırılması için kullanılır. Çantanın kendini belli etmesini sağlayan metal aksamlar ise unutulmayan detaylardır.

Çantanın çok daha özel günlerde kullanılacak olması, çantaların kalitesinin de bir üst seviyeye kaymasını sebep olur. Lüks kullanım için kumaş, aksesuarları, işçiliğinin daha kaliteli tercih edildiği bu çantalar da diğer ürünlerin yanında yerini alır. Standart çantalar gibi daha sade ya da daha gösterişli modeller olarak sunulabilir. Tüm çantalar göz önüne alındığında ergonomik olan çanta modellerinin rakiplerinden daha fazla kullanıldığı göze çarpan bir detaydır. Boyutları küçük olan bel çantaları ergonomik ve fonksiyonel olması ile daha verimli kullanılabilir. Yürüyüş, koşu ya da diğer spor aktivitelerinde bile rahat ve konforlu biçimde kullanım sağlar. Çantanın göz hizasına yakınlığı ve vücuda sabitlenmesi sayesinde içerisindeki eşyalara ulaşmak oldukça basit gerçekleşir.

Ebatlarına Göre Bel Çantası Çeşitleri

Bel çantası çeşitleri kadın, erkek ve çocuk versiyonları ile üretilir. Üretilirken dikkat edilen nokta her birinin vücut yapılarının göz önüne alınmasıdır. Fiziksel yapısı farklı olan kadın, erkek ve çocuklar için farklı modellere sahip ürünler bu şekilde ortaya konulur. Erkekler fiziksel olarak daha büyük yapıda oldukları için ebatları ve sap kısımları daha büyük çantalar ortaya çıkarken kadın ve çocuklar için yapılan tasarımlarda daha küçük boyutlu ürünler görülür. Bunların dışında hem kadın hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği unisex çanta çeşitleri de bu kategoride yer alan ürünlerdendir. Kişiler kendi kullanımına göre istedikleri model ve tarza sahip çeşitleri hızlı bir şekilde seçebilirler. Seçim yaparken boyutlara dikkat etmek de önemli bir noktadır.

Bel çantası ürünleri içerisinde en fazla dikkat çeken modellerden biri de çocuklar için üretilen modellerdir. Bu modeller çocukların fiziksel yapısına uygun olarak ve ayarlanabilir tarzda ortaya konulur. Küçük ve ergonomik tarzda oluşturulan bu modelleri çocuklar rahatlıkla kullanabilir. Ürünlerin rahat kullanılabilir olmasında etkili olan faktörlerden biri de ayarlanabilir sapa sahip olmasıdır. Standart olarak üretilen çocuk bel çantası modellerinin yanında ayarlanabilir olarak üretilen modeller de bulunur. Sapın ayarlanması ile çocuklar bu çantaları uzun süreler kullanabilir. Çocuğun fiziksel yapısının büyümesine eş zamanlı olarak çantanın sap kısmı da büyümeye devam eder.

Bel çantası modelleri arasında boyut seçenekleri de oldukça fazladır. Büyük, orta ya da daha küçük ebatlarda hazırlanan ürünler kullanıcıları ile buluşur. Bu çeşitlilik herkesin kendine göre bir ürün bulup kullanabilmesini sağlar. Ürünlerin ebatlarının değişmesi sadece görsel açıdan değerlendirilmemesi gereken bir konudur. Aynı zamanda kullanıcılar için ebat değişimi önemlidir. Bazı kullanıcılar daha büyük boyutlu ürünleri tercih ederken bazı kullanıcılar küçük olanları seçer. Kişiden kişiye değişen kullanım kolaylığı ile herkes daha rahat kullanabileceği ürünü seçip kullanabilir. Bu durum ayrıca içerisinde taşımayı düşündüğü eşya ile de alakalıdır. İçerisinde çok fazla eşya sığdırmayı planlayan kişiler için seçim daha büyük boyutlu olan modellere doğru kayar. Çok az eşya ile plan yapanlar için ise küçük boyutlu olan modeller bile yeterlidir.

Özel günler için seçilen bel çantası modellerinin daha küçük boyutlu olduğu görülür. Özel günlerdeki modellerin kısa bir süre için kullanılması içerisine çok fazla eşya almaya gerek kalmaması anlamına gelir. Bu da ürün boyutlarının küçük seçilmesinde etkilidir. Aynı zamanda yine kısa süreli olan diğer işlerde de küçük boyutlu çantalar daha ideal kullanım sağlar. Yürüyüş ya da koşu gibi sporlar bu durumlara verilebilecek en iyi örnektir. Cüzdan ve telefon gibi en fazla ihtiyaç duyulan eşyalar dışında başka bir ürüne ihtiyaç duyulmaz. Küçük ya da orta ebatlarda bir ürün bu işler için oldukça uygun alternatiflerdir. Küçük ebatlı bel çantaları büyüklerden daha fazla çeşitliğe sahiptir. Bunun en önemli etkeni küçük olanların daha fazla kullanım alanına sahip olmasıdır. Özel günler, spor, kısa süreli alışverişler gibi konularda küçük çantaların tercih edildiği görülür. Bu da çeşitliliğinin artmasını destekler.

Bel Çantalarında Renk ve Desen Çeşitliliği

Her kullanıcıya göre renk seçimi farklılık gösterir. Renkler kişinin tarzını yansıtması açısından önemlidir. Buna bağlı olarak çantalarda bulunan renk çeşitliliği giderek artar durumdadır. Çeşitlilik sayesinde herkes kendi beğenisine göre farklı ürünler seçebilir. Bu da kullanıcıların gardırobunda yer alan her bir kombin için ayrı bir çanta rengi bulunmasını sağlar. Bel çantasın tasarımlarında en fazla başvurulan renk siyah renktir. Siyah renk her ortamda her kullanıcı tarafından kullanılabilen bir renk olması dolayısıyla çok fazla tercih edilir. Bunun dışında ise bel çantası modellerinde kırmızı, mavi gibi sevilen renkleri ve ayrıca farklı ara renkleri de görmek mümkündür. Çantaların renklerinin dışından parlaklıkları da farklı olabilir. Bu üzerinde kullanılan boya veya kumaş cinsi ile alakalı bir durumdur. Zevke ve tarza uygun olan modeller bu çeşitler içerisinden seçilebilir.

Renk konusundan kullanıcıların ilgisini çeken bir konu da aynı tasarımların farklı renklerinin bulunmasıdır. Beğenerek alınan bir modelin renk çeşitliliğinin bulunması ile farklı kombinlerde aynı tasarımı çanta kullanılabilir. Tarzınıza ve zevkinize uygun olan bu çanta modelinin birkaç farklı rengini alarak kullanabilirsiniz. Tasarımları ile son zamanlarda kendinden söz ettiren modellerden biri de şeffaf görünümlü çanta modelleridir. Bu tarz modeller standardın dışında bir tarz yaratmak isteyenler için uygun ürünlerdir. Özel ya da günlük aktivitelerde rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler kendi içlerinde çeşitliliğe sahiptir. Kullanılan malzemenin özelliklerine bağlı olarak görselliği değişebilir. İçi tamamen belli olan tam şeffaf ya da iç kısmının daha az belli olduğu yarı transparan modeller bu alanda yer alan ürünler arasındadır.

Bel çantası modelleri arasında düz çeşitlerin dışında desenle modeller de yer alır. Kullanım alanı ve kullanıcı tarzına uygun olarak her zaman düz modeller yerine bazı zamanlarda desenli modeller tercih edilebilir. Çocuk kreasyonlarında ya da hareketli ve canlı ürünleri sevenlere yönelik ürünlerde çizgi karakterli, animasyonlu, çiçekli, eğlenceli desenler bulunan çanta çeşitleri görmek mümkündür. Çocuklara yönelik olarak üretilen bel çantası çeşitleri ana sınıfı yaşında da tercih edilebilir modellerdir. Bu tercihlerde desen olarak genellikle çizgi film ya da animasyon karakterleri kullanılır. Desenli bel çantaları modelleri de farklı renk seçenekleri ile kullanıcılarına sunulur. Aynı tasarımın farklı renklerini görmek mümkündür. Çanta çeşitleri arasında yer alan ekose desenli modeller bel çantası çeşitleri arasında da bulunur. Kumaş üzerine basılan desenlerin yanında aynı zamanda kumaşın kendi yapısı sayesinde de desenli görünen ürünler bulunabilir.

Bel Çantası Çeşitlerinde En Fazla Kullanılan Modeller Nelerdir?

Bel çantası kategorisi çeşitlerinin fazla olduğu bir alandır. Pek çok kritere bağlı olarak çeşitlendirilen ürünler arasında her zevke ve her tarza uygun ürünler bulmak mümkündür. Bunlar arasından en fazla tercih edilenler göz sayısının fazla olduğu orta büyüklükte olan bel çantası çeşitleridir. Bu çantalarda en fazla kullanılan renk ise siyahtır. Siyah rengin her kombin ile uyumlu olması en çok tercih edilir olmasını sağlar.

Bel Çantası Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Her türlü çanta seçiminde olduğu gibi bel çantası seçimi yaparken de bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Bunlardan en önemlisi tabi ki asıl ihtiyaca uygunluktur. İhtiyaca uygun olmayan ürünler beklenen performans ile kullanılamaz. İkincisi kullanıcının vücut yapısına uygun olarak boyut belirlenmesidir. Bunların dışında kullanım alanına uygun olarak ürünün iç ve dış tasarımını incelemek gerekir.

Beş Çantası Fiyatları Nelerdir?

Bel çantası fiyatları geniş bir yelpazede bulunur. Fiyatların bu kadar geniş bir skalada bulunmasının en önemli nedeni ürün çeşitliliğinin fazla olmasıdır. Ürün çeşitliği denilince kumaş, aksesuar, tasarım ve işçilik gibi pek çok kriteri içine alır. Bunların her birinde meydana gelen değişimler çeşitliliğin ortaya çıkmasını sağlar. Buna bağlı olarak da fiyatlarda da bir değişiklik meydana gelir. Fiyatların düşükten yükseğe büyük bir aralıkta yer alması, her kullanıcının tarzına ve bütçesine göre çeşitleri bulunabilmesini sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Bel Çantası Modelleri

8305 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 42 / 8305 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?