Ucuz Kadın Body

Body 

Kadın body modelleri tek parça formunda kullanım olanağı sağlayan ve vücudu saran yapısı ile tercih edilen esnek bir giyim ürünüdür. Üretiminde pamuklu kumaş tercihi ile esneme özelliği sağlar. Body ürünlerde kullanılan kumaş içeriği %100 pamuk içermekte olup bazı modellerde ise modal ve likra kullanımı söz konusudur. Her modelinde rahatlıkla giyim imkanı sağlayan ürün, istenilen vücut ölçüsüne göre uyumlu bir halde üretilir. Vücudu toparlamaya yardımcı bir kıyafet olarak da kullanımı mümkündür. Tercihe göre kadife kumaş tercihi de yapılabilir. Dış yüzeyinde sim detayı veya parlak taş kullanımı tercihe göre sağlanmıştır.

Kadın çıtçıtlı body modellerinde iz bırakmayan yapıya sahip olması kullanım açısından kolaylık sağlar. Dikişsiz örgü tekniği ile üretilmiş olup %90 oranında polyamid kullanımı mevcuttur. Aynı zamanda %10’luk bir kısımda ise elastan tercih edilmiştir. Bu şekilde esneklik kazanması sağlanan kumaş birçok modelde farklı tarzlara uyumlu hale getirilmektedir. Kısa kollu modellerin yanında tercihe göre ve her mevsime uygun olarak tasarlanmış uzun kollu ürün çeşidi de mevcuttur. Kumaşlar makinede yıkamaya müsait olmakla beraber %100 yün kullanımı mevcut olan çeşitler ise önerilen şekilde yıkanmalıdır. 

Body ürünleri vücudu saran yapısı sayesinde her kombinde tercih edilebilen formlara sahiptir. Kumaş kullanımında içerik malzemeleri son derece kaliteli bir üretim olanağı sunar. Ürünlerde dikiş tekniğine önem verilerek kol ağzına reçme dikiş ve yaka kısmına da biye geçilmiştir. Bu sayede kullanım esnasında herhangi bir deformasyon söz konusu olmamaktadır. Likralı örme kumaş sayesinde üretimde her zaman kalite hakimdir. Her üründe mevcut olan üretim aşamaları ise önemli ayrıntıları kapsar. Belirtilen ayrıntılar dahilinde üst kalitede bir ürün formu oluşturulmaktadır. İlk olarak kumaşın kesime hazırlanması ve kalıplardaki kumaş katına önem verilerek her beden yapısına uygun üretim gerçekleşir. Kaliteli tasarımlara sahip olan body modelleri herkesin tercih ettiği kullanışlı bir ürün özelliğindedir. 

Kadın Body Seçenekleri

Kadın body ürünleri, birçok seçeneğe sahip olması açısından son derece kullanıma uygun bir tasarıma hakimdir. Bazı ürünlerde vatka detayı mevcut olup her birinde bu detay değişim gösterir. İpek, likra ve kadife kumaş kullanımı da beğeni alan modelleri arasındadır. İstenilen renk seçeneği mevcut olan body ürünlerinde her bir modelin beden ölçüsü değişim gösterir. Kadın body iç giyim ürünlerinde en çok tercih edilenler arasında çıtçıtlı modeller gelmektedir. Her üründe mevcut olan kumaş çeşidi ise esnek yapıdadır. Bu sayede rahat bir kullanım imkanı sunar. 

Body çeşitlerinde askı detayı ile yaz aylarında kolay bir tercih imkanısunar. Giyim esnasında çıtçıtlı yapısı ile kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Çıt çıt haznesi veya içerisinde mevcut olan kancalar yardımı ile kolaylıkla tutunma imkanına sahiptir. Böylelikle uzun süre aynı şekilde kalma imkanı sunar. Kolay bir kullanım olanağı tanıyan ürün yapısında deformasyon görülmez. Uzun süre kullanım için dayanıklı ürün içeriğine sahiptir. Birbirinden şık modelleri kapsayan kadın body modelleri, istenilen tasarımda üretilmiştir. Böylelikle etek veya pantolon ile kolayca kombin yapılabilir. 

Kadife, ipek, pamuklu kumaşların yoğun olarak kullanım sağlanması ile üründe yırtılma veya deforme oluşmamaktadır. Her kullanımda doku sıkılaştırma imkanı tanıyan modellerde, ultra etkili kozmetik tekstil yapısına sahiptir. Kumaşlarda aktif bileşenler içeren renkli ürünler oldukça önemli bir kullanım imkanı sunar. Body modellerinde renk seçeneği mevcut olmakla beraber her renk ve desende üretim yapılır. Kadın body bluz çeşitleri arasında bisiklet yaka, v yaka, u yaka en çok kullanımı sağlanan çeşitlerdendir. Kayık ve balıkçı yaka seçenekleri de geniş kapsamda tercih edilenler arasındadır. Body modelleri imal edilirken kullanılan dikiş çeşidi ve kumaş kesimi ise dar kalıp olarak nitelenir. Görsel anlamda dar kalıp olarak görülse de esneme sayesinde kolay bir şekilde giyim imkanı tanır. Konforlu bir içyapıya sahip olan ürünlerde her zaman farklı kumaş çeşitleri kullanılmıştır.

Body Modelleri

Body modelleri birçok çeşidi ile geniş kapsamlı ürünlerdir. Bu sebeple de kullanım için tercih edilen yere göre model seçenekleri de mevcuttur. Kadın body modelleri arasında en çok tercih edilenler ise, body atlet, çıtçıtlı body, balıkçı yaka, yarım balıkçı yaka ve uzun kollu yapısı ile beğeni alır. Tercih edilen atlet modellerinde, içeriğinde kullanılan malzemeler ve kumaş yapısı sayesinde zayıflama gösterme etkisi yaratır. Sıkılaştırma etkisi de gösteren ürün aynı zamanda nemlendirme özelliğine sahiptir. Gözenekli yapısı sayesinde kumaşın hava alma oranı oldukça yüksektir. Bu sayede ciltte kapalı kalması sonucu kurumaya sebebiyet vermez.

Bazı ürünlerde %46 pamuk, %46 modal, %8 elastan kullanımı hakimdir. Bazı modellerde ise %100 pamuk kullanımı mevcuttur. Bu sayede body modellerinde herhangi bir deforme oluşmaz. Kolay kolay eskime göstermeyen ürünler aynı zamanda ilk alınmış gibi yeni kalmayı başarır. Çıtçıtlı body modelleri kayın ağacından üretilen ve yüzde yüz doğal olan modal liften yapılır. Nem transfer özelliği oldukça yüksektir. Nem transfer özelliği sebebi ile sıcak, rutubetli iklimlerde dahi giyim konforu sağlar. Pamuktan daha üstün özelliklere sahiptir. Bu sebeple de vücutta terleme oluşumuna karşı nem transfer özelliği ile kolaylık yaratır. 

Ürün içeriği çevre dostu bir elyaftır. Giyim esnasında ciltte tahrişe sebep olmadan yumuşak bir ürün yapısına sahiptir. Bu sayede kolay bir giyim imkanı sunar. Her üründe cilde nefes aldıran şekilde tasarlanmış bir üretim hakimdir. Her mevsime göre tasarlanmış olan modellerde istenilen kumaş kalınlığı mevcuttur. Bu sayede terleme özeliği göstermeyen kumaşlarda rahat bir giyim olanağı sağlar. Her modelinde konforlu bir yapıya sahip olan body çeşitleri, desenli, düz veya dantelli yapıları ile ön plandadır. Estetiği ön plana çıkaran yapısı ile giyim seçenekleri arasında her kıyafetle uyum sağlar. Bu sebeple de birçok renk seçeneğine sahiptir. 

Body çeşitleri arasında uzun kollu olanlar ve kadın boğazlı body ürünlerde kumaşın dokuması elastik bir şekilde sağlanmıştır. Bu sayede esneyen yapısı sayesinde kolaylıkla giyilebilir. Likra kullanımı ile yumuşak dokusu kolaylıkla esneme sağlar. Birbirinden farklı seçenekler ile beklentileri karşılayan bir ürün skalasına sahiptir. Body üretiminde yuvarlak örme kumaş kullanımı oldukça önemlidir. Kullanılanlar ise ribana ve süprem olarak bilinir. Model olarak çok katlı kesimlerde katlar arasında gerginlik olmamasına dikkat edilmiştir. Her body çeşidinde dikim profesyonelce yapılmış ve giyimde herhangi bir potluk oluşturmamaktadır.

Body İçerik Kalitesi

Body modellerinde içerik kalitesine oldukça fazla önem verilmiştir. Bu durumun sebebi de giyim esnasında sağlayacağı rahatlık ve görünümüyle şık bir duruşa sahip olmasıdır. Body ürünlerinde kullanılan içerik malzemesi her zaman kalite standardı yüksek ürünlerdir. Bu sayede antialerjik kumaş çeşitleri ve cilt yapısına uygun olarak tasarlanmış üretim hakimdir. Birbirinden farklı modelleri ile beğeni toplayan body seçenekleri arasında şeffaf transparan ürünlerde mevcuttur. İçeriğinde kullanılan %85 polyamid ve %15 elastan ile yumuşak bir yapıya sahiptir. İki parçadan oluşan file ürünlerde tercihe göre üretilen seçenekler arasındadır. Kullanıma göre farklı renklerde tasarlanan body seçenekleri arasında fantezi modeller de bulunur.

 Birçok çeşitten oluşan body ürünleri, seramik mineral lifleri ile vücutta sağladığı sıkılaştırma sebebi ile zayıflama imkanı sunar. Uzun süre kullanımda büyük bir fark ortaya koyan ürünlerde kabartmalı örgülere sahip zayıflama etkisi bulunmaktadır. V yaka body kadın ürünleri de en çok tercih edilen ürün yapısındadır. Yaka kısmında V kesim mevcuttur. Aynı zamanda isteğe göre uzun kollu modeli sayesinde soğuk havalarda vücudu saran yapısı ile sıcak tutar.

Birçok renk çeşidi mevcut olan ürünlerde, siyah, mavi, beyaz, pembe ve ten rengi kullanım açısından ön plandadır. Üretim esnasında kullanılan içerik kalitesi, çeşit özelliği ile desteklenir. Ürünlerin bazıları ise dikişsiz örgü yapısı ile kullanımda kolaylık tanır. Askılı modellerde kancalı çıtçıtlı uygulama söz konusudur. Bu sayede kolaylıkla açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Jean modellerine de uyumlu bir kombin fırsatı sunar. Hem ağır giyimde hem de spor tercih edenler için önemli bir seçenek sunar. 

Body Uzun Kollu Modelleri

Birçok kıyafet çeşidi içerisinde en kullanışlı modellere sahip olan body seçenekleri, kombinlerde kolaylık tanır. Her modeli ile farklı tarzlara hitap eden ürünlerde kadın body uzun kollu modeller en kullanışlı ürün çeşitleri arasındadır. Penye ürünlerde çıtçıtlı olan açılır kapanır yapısı ve dikişsiz tasarımı ile kıyafetlerinizin içerisinde dikiş izi oluşturmaz. Bu sayede kullanım esnasında kıyafetlerde istenilen görünümü sağlamaktadır. Ürün içeriğinde mevcut olan likra, polyamid, elastin ve pamuklu dokuma mevcuttur. Bu sayede taşımada hafif olduğu kadar terletmeyen özellikte üretilmiştir. Her body modelinde isteğe göre desenli çeşitler mevcutken tercihe bağlı olarak düz renk seçenekleri de bulunmaktadır. 

.rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Body Modelleri

7932 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 7932 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?