Ucuz Kadın Gecelikleri

Daima estetik değerlerin önde olduğu kadın dünyasında, gündüz görünüm ve kıyafet kadar gece giyimi de büyük önem taşıyor. Özgüven sahibi, mutlu ve güçlü kadın için iyi bir gardıroba sahip olmak kadar, gece kıyafetlerinde şıklığı ve kendine yakışanı yakalamak da vazgeçilmez bir tutku. Farklı zevklere, farklı beklentilere, farklı beden yapılarına uygun şık, estetik, sağlıklı ve kadınsı kadın gecelikleri, hanımların yaşamını güzelleştiriyor. Gece ve evinde de hoş ve bakımlı görünen, kendisini bulunduğu kıyafetle iyi hisseden, evinde de şık ve güzel olduğunu bilen kadın, yaşama daha büyük bir özgüvenle sarılıyor. Rahat, sağlıklı, keyifli ve mutlu geceler için tasarlanan kadın gecelik modelleri, kaliteli ve konforlu oluşları kadar, en az gündüz kıyafetleri kadar özenilmiş estetik çizgileri ile de kadınları cezbediyor. Kadın bedeni ve teni ile uyumlu sağlıklı kumaş ve malzemelerden üretilen, bedene bir kuş tüyü hafifliğinde uyum sağlayan, dokusu ile keyifli hissettiren gecelikler, kadınların beğeni ölçüleri gözetilerek tasarlanıyor. Geniş bir seçenek yelpazesi içerisinde, zengin modeller herkese hitap edebilecek çeşitler barındırıyor. Kadının renkli dünyasına seslenen farklı renk ve desenlerde üretilen gecelikler, en güzel seçenekler ile kullanıcısına ulaşıyor. Her gecelik modeli, özel bir tasarımın özenli kalıp ve uygulaması ile hazırlanıyor.

Bayan gecelik modelleri, yalnızca rahat uykuların değil, güzellikle bütünleşen bir gece estetiğinin de garantisi olarak beğeni topluyor. Rahat ve huzurlu uykulara yardımcı olan ürünler, kadın şıklığının ve güzelliğinin kesintisiz olduğunu ispat ediyor. Görünümünde belirli çizgileri olan, daima tarzını ortaya koyan hanımlar, gece giyimlerinde de tarz sahibi olduklarını kanıtlıyor. Hayata renk katan gecelik modelleri, koyu kırmızıdan siyaha, pembeden beyaza, mordan gece mavisine kadar çok çeşitli renklerde üretiliyor.

Özellikle renkli, şık ve zarif modeller, klasik ve göz alıcı bir estetiği ortaya koyuyor. Gerek renkleri gerekse tasarımlarındaki çizgileri ile kadınsılığı vurguluyor. Çarpıcı modeller genellikle kısa etek boylarına sahip. Bedeni nazikçe kuşatan ve rahat ettiren gecelikler özenli dikişleri ile kalitelerini gösteriyor. İnce askılı modeller, özellikle yaz gecelerini serinletiyor. Saten kumaşın kullanıldığı çeşitler kadın güzelliğini daha da ortaya çıkarıyor. Saten gecelikler düz ve parlak renklerden oluşabildiği gibi, farklı renk kombinasyonları, puantiye desenleri taşıyan modeller de bulunuyor. Fantezi tarzdaki modellerde ise, saten kumaşların, çarpıcı renklerin, küçük puantiyelerin yanı sıra dantel kumaşlar, fileler, saten kurdele detaylar, küçük fırfırlar ve dantel ayrıntılar da kullanılıyor. Fantezi gecelik modellerindeki çivit maviler, yoğun morlar, zeytin yeşilleri geceleri renklendiriyor. String takımlı gecelik modellerinde ise daha da dişi çizgiler, ateşli kırmızılar ve mini etek boyları dikkati çekiyor. Sırt ve göğüs dekoltelerinde çalışılmış incelikli hatlar, kadın vücudunun güzelliğini ortaya çıkaran kıvrımlar göz kamaştırıyor.

Bayan gecelik fiyatları; satenlerin, dantellerin, şifonların, tüllerin iç içe dans ettiği ustalıklı tasarımların değerini, hanımların yüzünü güldüren bir anlayışla yansıtıyor. En kaliteli kumaşlardan üretilen ve yaratıcı tasarımcıların çizgilerini taşıyan modeller, ulaşılabilir fiyatları ile kadın dünyasına gece estetiğini katıyor. Her model şık geceler yaşatırken, uzun kullanım ömürleri ile hanımların aylarına eşlik ediyor. Bayan şort ve bayan pijama fiyatları kalite fiyat dengesi açısından çok avantajlı alışveriş imkanı veriyor. Uygun koşullarda kaliteye ve şıklığa ulaşmanın mümkün olduğunu gösteriyor.

Yatak kıyafeti olmakla beraber çarpıcı sahne kıyafeti güzelliğindeki modeller, her kadını bir yıldız gibi parlatıyor, içindeki coşkuyu ve ışıltıyı ortaya çıkarıyor. Hanımlar kaliteli ve özgün tasarlanmış ürün ayrıcalığı ile en göz alıcı gece görünümlerine kolayca ulaşıyor.

Kadın Gecelik Çeşitleri Nelerdir?

Bir gecelik seçtiğinizde, "ne zaman" ve "nerede" tercih edilebileceğini düşünmeniz gerekir. Örneğin, kalın yünlü bir gecelik yaz aylarında rahatsızlık yaratır. Aynı şekilde dantelli bir babydoll kışın üşümenize neden olabilir. Bu nedenle gecelikler farklı kumaş ve malzemelerden oluşan çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Klasik kadın gecelikler, kadınlar tarafından en çok tercih edilen çeşittir. Genellikle ince kumaştan üretilirler. Hem kolsuz hem de kısa kollu olabilirler ve tüm yıl boyunca giyilmek için idealdir. Uzunlukları, kısa, diz üstü veya ayak bileği uzunluğuna kadar değişir. Babydollar olarak da bilinen ve genellikle iki parçadan oluşan, çok kısa kenar çizgileri ile şeffaf ve dantelli geceliklerdir. Sıklıkla fırfırlar, spagetti kayışları ve boyun çizgileri içerirler. Bu gecelikler genellikle şifon, dantel veya ipek karışımları gibi şeffaf kumaşlardan üretilirler. Gecelik gibi kullanılan pijamalar ise maksimum konfor göz önüne alınarak tasarlanırlar. Genellikle tişört ve şorttan oluşan takımlar halinde satılırlar. 

Kadın Gecelik Nasıl Seçilir?

Gecelikler pamuk, dantel, saten ve naylon gibi çeşitli malzemelerden yapılır. Yaz aylarında, pamuktan yapılmış geceliklere sahip olmak arzu edilir. Pamuk, serin kalmaya yardımcı olan son derece nefes alabilir bir malzemedir. Havalar nispeten daha serin olduğunda, naylon veya polyesterden yapılmış sıcak tutan bir gece elbisesi tercih edilir. Baştan çıkarıcı ipekten pratik pamuğa kadar, hemen hemen her kumaşı hayal edilebilir ve online olarak satın alabilirsiniz. Doğru kumaştan yapılmış bir gecelik seçimi yapmak, iyi bir gece uykusu geçirmenizde çok önemli bir rol oynar. Pamuktan yapılmış kadın gecelikleri her mevsim için idealdir ve bakımı kolaydır. Narin ve opak, ipek gecelikler ise yumuşak bir dokunuş sağlar ve yaz geceleri için idealdir. Cildinizin kendini daha rahat hissetmesi için ise ipek gibi lüks bir dokuya sahip saten kadın gecelikleri tercih edebilirsiniz. Her mevsimde giyilebilme özelliğine sahiptirler. İç çamaşırlarında kadınların vazgeçilmezi olan danteller, dantel gecelikler ve gelinler için özel olarak tasarlanan kadın geceliklerinde de oldukça popülerdir.

Kadın Gecelik Nereden Alınır?

İster şirin bir gecelik veya elbise seti ister pamuklu gecelik isterseniz tatlı ve hoş bir kız gecesi için gece kıyafeti arıyor olun, birçok stile bir arada göz atabilirsiniz. Dantelin şık görünümüyle kendinizi şımartmak veya partnerinizi ipeksi saten kadın gecelikleri ile baştan çıkartmak istiyorsanız birbirinden güzel modellere online olarak ulaşabilirsiniz. Seksi yan yırtmaçların ve baştan çıkarıcı sırtlara yapılan inanılmaz baskılara sahip modellerin bulunduğu, eşsiz markaların yer aldığı gecelik kategorisini keşfederek istediğiniz modeli dolabınıza ekleyebilirsiniz. Konfor ve ruh halinize uygun stili seçebilirsiniz. Huzurlu bir gece için rahat gece takımları, babydollar veya gecelikleri seçebilirsiniz. Duygusal ve yaramaz bir ruh hali için dantel boyun çizgileri, baştan çıkarıcı sırt dekolteleri veya saten ve ipek kumaşlardaki seksi yan yırtmaçlar gibi klasik tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm bunların seçimini yaparken en önemli nokta konfordur. Tek bir tıkla özel markaların yer aldığı kadın gecelik koleksiyonuyla gününüze renk katabilir veya gardırobunuza stil katabilirsiniz

Yaşa Göre Doğru Gecelik Alışverişi Nasıl Olmalıdır?

Gecelikler her ne kadar uyku kıyafeti olarak adlandırılsalar da aslında günümüzde bu tanımın dışında kullanılan adeta gece kıyafeti kadar özenli pek çok farklı gecelik modeli bulunur. Yüzlerce farklı gecelik modeli içinden kendinize uygun olan geceliği satın alırken bazı kıstasları göz önünde bulundurabilirseniz çok daha nitelikli bir alışveriş gerçekleştirmiş olursunuz. Gecelikleri insanların içinde kullanmamanız onları alırken özen göstermeyeceğiniz anlamına gelmemelidir. Öncelikle kendiniz sonra partneriniz için de kendinizi en iyi hissettiğiniz, size en uygun geceliği bulmalı ve satın almalısınız. Gündüzleri olduğu kadar geceleri de tarzınızla kendinizi yansıtmalısınız. Bu durum gerek uyku kaliteniz gerekse partnerinizle olan iletişiminiz açısından size kendinizi çok daha iyi hissettirecektir. Unutmamalısınız, gündüz ve gece bir bütündür her ikisinde de giydikleriniz enerjinize yansır. Kendiniz için ideal geceliği ararken dikkat etmeniz gereken kıstasların başında yaşınız gelir. Her yaşa uygun pek çok farklı model olmasına karşın içinde bulunduğunuz yaş grubuna uygun üretilmiş, o yaşa hitap eden de yüzlerce model vardır. Bu modeller arasında doğru olanı seçmeniz için yaş gruplarına göre gecelik seçimi maddelerini inceleyebilir, kendiniz için uygun modelleri kolaylıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz. 

20'li Yaşlar için Uygun Gecelikler

20'li yaşlar eğlenceli, hareketli, deli dolu ve seksi görünme dürtüsünü içinde barındırır. Bu iç güdüler seçimleri ve zevkleri de doğrudan etkiler. Tıpkı kıyafetlerde olduğu gibi geceliklerde de yaş kategorisi hem üreticilerin hem de kullanıcıların önem verdikleri hususlar arasındadır. 20'li yaşlara uygun gecelik seçerken daha hareketli, daha canlı modellere yönelebilirsiniz. Saten kumaşlardan yapılan elbiseler ve şort takımlar bu yaş grubuna en çok hitap eden modellerin başında gelir. Özel geceler için saten şort ve elbiseler dikkat çekerken, günlük kullanımlar için aynı modellerin penye olanları tercih edilebilir. Ürünler kullanılacak mevsime göre değişkenlik gösterir. Yazları şort ve elbise gecelikler ön plana çıkarken soğuk havalar için uzun kollu ve polar kumaşlar tercih edilebilir. Burada tercih tamamen sizin beklentilerinize bağlıdır. Gecelik seçimlerinizde enerjinizi yansıtmak için pembe, mor, turkuaz, beyaz gibi canlı renkleri tercih ederek yaşınızı yansıtan ürünlere yönelebilirsiniz. 

30'lu Yaşlara Hitap Eden Gecelikler

30'lu yaşlar kadınlığın yoğun olarak hissedilmeye başladığı yaşlardır. Kadınlığınız ve vücudunuzu sahiplenerek çok daha öz güvenli bir duruş yakalayabilir, bu enerjinizi giydiklerinize yansıtabilirsiniz. Gecelik seçimi yaparken kendinden emin, öz güvenli bir kadına gecelik alacağınızı göz ardı etmemeli, cesur modellerden kaçınmamalısınız. Vücudunuzda ön plana çıkarmak istediğiniz noktalara uygun gecelik seçimleri yaparak kendinizi çok daha alımlı ve seksi hissedebilirsiniz. Destekli sütyenli babydoller, uçuş uçuş saten dekolteli elbiseler bu yaş gurunun en çok tercih ettiği modellerin başında gelir. Bu yaşlarda kırmızının derin tonları, mürdüm ve siyah renkler tercih ettiğiniz modellerde daha iddialı görünmenizi sağlar. Günlük gecelik modelleri arasından ise yine saten gecelik takımlarını seçebilirsiniz. Yaz mevsiminde şortlu takımlar, kış mevsimleri için uzun kollu modellerde ince satenler ile oldukça rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz. Dilerseniz penye kumaştan hazırlanmış olan pijama takımlarını da kullanabilirsiniz.

40'lı Yaşlara Hitap Eden Gecelikler

40'lı yaşlar için uygun gecelikler 30'lu yaşlar için uygun görülen modeller ile oldukça paraleldir. Tercih yaparken dikkat etmeniz gereken nokta vücudunuzdur. Vücudunuzu daha güzel göstermek tamamen sizin elinizdedir. Eğer göğüslerinizde sarkma sorunu yaşıyorsanız destekli sütyenli modeller ile daha dik duran göğüslere sahip olabilirsiniz. Eğer bacaklarınızı çok ön plana çıkarmak istemiyorsanız uzun modeller ile kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Karın ve basen bölgenizdeki fazlıkları kapatmak istiyorsanız göğüs altından sonra genişleyen modeller ile olduğunuzdan ince görünebilirsiniz. Sırt dekoltesi kullanabilir, uzun modellerde derin yırtmaçlı gecelikleri tercih edebilirsiniz. Böylece kendinizi daha alımlı ve seksi hissedebilirsiniz. Gece uyurken rahat geceliklerden yanaysanız uzun kollu gecelikleri ya da askılı penye gecelikleri tercih edebilirsiniz. 

Geceye Uygun Gecelik Alışverişi Yapmanın Püf Noktaları

Nasıl bir gece için gecelik seçeceğiniz oldukça önemlidir. Özel bir gece için mi hazırlanıyorsunuz? O halde özel gecelere uygun hazırlanan yüzlerce model arasından kendinize en uygun ve size kendinizi iyi hissettirecek modeli bulmalısınız. Romantik geceler için daha sade, organze tüllerden oluşan soft renklere sahip gecelikleri tercih edebilirsiniz. Böylece hem seksi görünüp hem de yaptığınız seçimle romantik bir hava içine girebilirsiniz. Uçuk pembeler ve beyazlar bu tarz geceler için ideal renklerdir. Daha iddialı bir gece için tabi ki seçiminizi de iddialı modellerden yana kullanmalısınız. Gecelik modelleri arasında iddialı seçimler yapmaktan çekinmemelisiniz. Kendinizi ve partnerinizi bu konuda oldukça şaşırtıp seçimlerinizi bu alanda özgürce yapmalısınız. Jartiyer kullanabilir, fantezi modeller içerisinden size en uygun modeli seçip ürünü hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Dantelli gecelikler de özel geceler için en çok tercih edilen ürünlerin arasında yer alır. Dantel kadına büyülü bir hava katar. Hem romantik, hem ilgi çekici hem de oldukça seksi görünmek için dantel kullanılan gecelikleri özel gecelerinizde kullanmayı ihmal etmemelisiniz. 

Hamileler ve Lohusalar için Gecelik Alışverişi Nasıl Olmalıdır?

Hamile ve lohusalar için gecelik alışverişi yaparken en önemli detay geceliğinizin bedeninize tam oturmamasıdır. Olabildiğince rahat ve bol gecelik modellerini tercih etmelisiniz. Hamilelik süreci içerisinde sürekli büyüyen karnınızından dolayı her ay yeni bir beden gecelik almaktansa 9 aya kadar kullanılabilen, esnek kumaşlı, penye ve pamuklu gecelikleri tercih edebilirsiniz. Bahar ve yaz aylarında hamilelik geçiriyorsanız elbise tarzında olan gecelikler çok daha rahat etmenizi sağlar. Her açıdan hava aldığı için gece uyurken sizi sıkmaz ve terletmez. Lohusa pijamaları için de aynı özeni göstermeniz tavsiye edilir. Lohusalık döneminde özellikle ilk 40 gün kilolarınız hemen gitmeyeceği için bol modelleri tercih etmeniz çok daha iyi olacaktır. Bu dönemde bebeğinizi de emzireceğinizi göz önünde bulundurarak gecelik alışverişi yapmalısınız. Bebeğinizi rahat emzirebileceğiniz, göğüs kısmı gecelikten ayrı olarak çıkabilen modeller sizi oldukça rahat ettirecektir. Böylece geceleri rahat bir gecelikte uyumanın keyfini çıkarırken aynı zamanda bebeğinizi de hızlı ve konforlu bir şekilde emzirebilirsiniz. 

Dantelli Geceliklerin Kullanımı

Dantel kullanıldığı ürünlere şık ve zarif bir hava katar. Bu sebeple kadın kıyafetlerinde olduğu gibi geceliklerde de kullanılması en çok sevilen unsurların başında dantel gelir. Gece giyiminde danteli pek çok yerde görebilirsiniz. Bir geceliğin yakasında, eteğin ucunda, hatta bir jartiyer çorabının manşetinde dantele rastlamak mümkündür. Gecelik modellerinde bu kadar sık kullanılan dantel kadınsal dürtülere hitap eder ve kadını yansıtır. Siz de dantelin büyüleyici etkisinden yararlanmak istiyorsanız gecelik seçimlerinizde dantele yer verebilirsiniz. Dantel kullanımına göre pek çok farklı mesaj içerir. Kimi saten geceliklerde dantel romantik bir hava yaratırken, fantazi giyimde kullanıldığınd oldukça seksi bir havaya bürünebilir. Gecelik seçimlerinizi yaparken kendinizi nasıl hissetmek istediğinize odaklanarak dantelli gecelik modelleri arasından dilediğinizi seçebilir, dantel seksepalitesinden faydalanabilirsiniz. 

Hangi Gecelik Hangi Vücut Tipi için Uygundur?

Her kadın farklı vücut tiplerine sahiptir. Nasıl ki kıyafet seçimlerinde vücut tipine önem gösteriliyor, markalar ürünlerini vücut tiplerine göre üretiyorsa gecelikler içinde aynı durum geçerlidir. Kendi bedeninize uygun geceliği seçtiğinizde gecelik üstünüzde muhteşem görünecektir. Kendi vücut tipinize uygun model seçmediğinizde ise yaratmak istediğiniz havayı yaratamayabilir, geceliğiniz üzerinizde istediğiniz gibi durmayabilir.

  • Vüdunuz armut tipindeyse bu konuda oldukça rahatsınız demektir. Çünkü neredeyse tüm gecelik modelleri bedeninizde ideal görüntüsünde görünecektir. Beğendiğiniz gecelikleri tereddüt etmeden satın alabilirsiniz.
  • Beliniz daha kalınsa yani kare vücut tipine sahipseniz bu durumda bel oyuklarınızı ortaya çıkaracak olan modellere yönelebilirsiniz. Göğüs altından itibaren genişleyerek açılan, volümlü babydoll gecelikler sizin için oldukça ideal olacaktır. Ön kısmı düz, arka kısmı dekolteli ve hareketli modelleri de tercih ederek ilgiyi sırtınıza çekebilirsiniz. 
  • Küçük göğüslere sahipseniz kendinden destekli sütyenlere sahip gecelikler göğüslerinizin daha dik ve daha büyük durmasını sağlar. Desteksiz sütyene sahip modellerde dilediğiniz büyük göğüs görünümüne sahip olamayabilirsiniz. 
  • Göğüsleriniz büyükse askıları ayarlanabilen modeller sizin için oldukça kullanışlı olacaktır. Askılardan yapacağınız ayarlar ile göğüslerinizi daha dik tutabilirsiniz. Böylece göğüsleriniz daha dikkat çekici duracaktır.

Gecelik seçimi yaparken vücut tipinizle birlikte boyunuzu da dikkate alarak seçimler yapmalısınız. Böylece üzerinizde daha iyi duracak modelleri daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Boyunuz kısaysa uzun geceliklerden ziyade mini geceliklere yönelmelisiniz. Vücudunuzu da göz önünde bulundurarak mini ve dar gecelikler tercih edebilirsiniz. Bu tarz gecelikler sizi oldukça seksi gösterecektir. Boyunuz kısa ve uzun gecelik modellerini kullanmak istiyorsanız o halde olabildiğince derin yırtmaçlı gecelikleri değerlendirebilirsiniz. Uzun bir boya sahipseniz derin sırt dekolteli, ayak bileğinize kadar olan modeller üzerinizde oldukça iyi görünecektir. Dilerseniz göğüslerde derin dekolte tercih ederek çok daha dikkat çekici bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Gecelik Alırken Seçtiğiniz Renkler Sizi ve Enerjinizi Yansıtsın

Renkler herkesin üstünde farklı bir enerjiye sahip olur. Kendinize en çok hangi rengin yakıştığını, hangi rengin sizi daha iyi gösterdiğini en iyi siz bilirsiniz. Gecelikleriniz için renk seçerken sizi daha canlı gösteren renkleri tercih edebilirsiniz. Eğer açık bir tene sahipseniz soft renkler sizi solgun gösterecektir. Beyaz tenliler için en çok önerilen renkler arasında canlı pembeler, kırmızının tonları ve koyu tonlardır. Gözleriniz mavisiyse lacivert, yeşilse yeşilin tonlarında üretilen gecelikleri tercih edebilirsiniz. Esmer tene sahipseniz renk konusunda daha şanlısınız. Esmerlere neredeyse tüm tonlar uyum sağlar. Beyaz, açık pembeler, fuşyalar esmer teni oldukça canlı gösterir. Kırmızı ve bordo gibi renkler ise daha cazibeli bir hale bürünebilir. 

Saten Gecelikler ile Rahat Bir Uyku Uyuyabilir Miyim?

Seçtiğiniz satenin dokusu rahatlık açısından oldukça önemlidir. Üreticiler uyku ürünlerini oldukça ince ve rahat satenlerden üretirler. Uyku gurubu saten pijamaları alırken beden ölçünüze dikkat etmenizde fayda vardır. Bedeninize tam oturan saten gecelikler ile çok rahat edemeyebilirsiniz. İdeali kendi bedeninizden bir beden büyük ürün almanızdır. 

Gecelikte Doğru Bedeni Nasıl Bulurum?

Gecelik alırken öncelikle geceliğin kumaşına göre beden oluşturmalısınız. Esnek, pamuklu, penye kumaşlarda kendi bedeninizi alabilirsiniz. Daha bol ve salaş modellerde ise kendi bedeninizden bir beden küçüğünü almanız tavsiye edilir. Saten gibi esnemeyen kumaşlardan yapılan pijamalarda ise bir beden büyük almanız önerilir. 

Gecelikte Kumaş Seçimi Neden Önemli?

Geceliği yerine göre seçmek en doğrusudur. Eğer kendiniz için fantazi bir gecelik alacaksanız tül, dantel ve aksesuarlar ile desteklenmiş geceliklerde kullanımınıza bağlı herhangi bir rahatsızlık yaşamazsınız. Rahat bir uyku uyumak için alacağınız pijamalarda hangi kumaşlarda rahat ettiğinizi ön planda tutmalısınız. Pamuklu ve esnek kumaşlar uyku esnasında terlemenizi önler, sizi sıkmaz böylece rahat bir gece geçirebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Gecelik Modelleri

.
.
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000735