Ucuz Kadın Gecelikleri

Daima estetik değerlerin önde olduğu kadın dünyasında, gündüz görünüm ve kıyafet kadar gece giyimi de büyük önem taşıyor. Özgüven sahibi, mutlu ve güçlü kadın için iyi bir gardıroba sahip olmak kadar, gece kıyafetlerinde şıklığı ve kendine yakışanı yakalamak da vazgeçilmez bir tutku. Farklı zevklere, farklı beklentilere, farklı beden yapılarına uygun şık, estetik, sağlıklı ve kadınsı kadın gecelikleri, hanımların yaşamını güzelleştiriyor. Gece ve evinde de hoş ve bakımlı görünen, kendisini bulunduğu kıyafetle iyi hisseden, evinde de şık ve güzel olduğunu bilen kadın, yaşama daha büyük bir özgüvenle sarılıyor. Rahat, sağlıklı, keyifli ve mutlu geceler için tasarlanan kadın gecelik modelleri, kaliteli ve konforlu oluşları kadar, en az gündüz kıyafetleri kadar özenilmiş estetik çizgileri ile de kadınları cezbediyor. Kadın bedeni ve teni ile uyumlu sağlıklı kumaş ve malzemelerden üretilen, bedene bir kuş tüyü hafifliğinde uyum sağlayan, dokusu ile keyifli hissettiren gecelikler, kadınların beğeni ölçüleri gözetilerek tasarlanıyor. Geniş bir seçenek yelpazesi içerisinde, zengin modeller herkese hitap edebilecek çeşitler barındırıyor. Kadının renkli dünyasına seslenen farklı renk ve desenlerde üretilen gecelikler, en güzel seçenekler ile kullanıcısına ulaşıyor. Her gecelik modeli, özel bir tasarımın özenli kalıp ve uygulaması ile hazırlanıyor.

Bayan gecelik modelleri, yalnızca rahat uykuların değil, güzellikle bütünleşen bir gece estetiğinin de garantisi olarak beğeni topluyor. Rahat ve huzurlu uykulara yardımcı olan ürünler, kadın şıklığının ve güzelliğinin kesintisiz olduğunu ispat ediyor. Görünümünde belirli çizgileri olan, daima tarzını ortaya koyan hanımlar, gece giyimlerinde de tarz sahibi olduklarını kanıtlıyor. Hayata renk katan gecelik modelleri, koyu kırmızıdan siyaha, pembeden beyaza, mordan gece mavisine kadar çok çeşitli renklerde üretiliyor.

Özellikle renkli, şık ve zarif modeller, klasik ve göz alıcı bir estetiği ortaya koyuyor. Gerek renkleri gerekse tasarımlarındaki çizgileri ile kadınsılığı vurguluyor. Çarpıcı modeller genellikle kısa etek boylarına sahip. Bedeni nazikçe kuşatan ve rahat ettiren gecelikler özenli dikişleri ile kalitelerini gösteriyor. İnce askılı modeller, özellikle yaz gecelerini serinletiyor. Saten kumaşın kullanıldığı çeşitler kadın güzelliğini daha da ortaya çıkarıyor. Saten gecelikler düz ve parlak renklerden oluşabildiği gibi, farklı renk kombinasyonları, puantiye desenleri taşıyan modeller de bulunuyor. Fantezi tarzdaki modellerde ise, saten kumaşların, çarpıcı renklerin, küçük puantiyelerin yanı sıra dantel kumaşlar, fileler, saten kurdele detaylar, küçük fırfırlar ve dantel ayrıntılar da kullanılıyor. Fantezi gecelik modellerindeki çivit maviler, yoğun morlar, zeytin yeşilleri geceleri renklendiriyor. String takımlı gecelik modellerinde ise daha da dişi çizgiler, ateşli kırmızılar ve mini etek boyları dikkati çekiyor. Sırt ve göğüs dekoltelerinde çalışılmış incelikli hatlar, kadın vücudunun güzelliğini ortaya çıkaran kıvrımlar göz kamaştırıyor.

Bayan gecelik fiyatları; satenlerin, dantellerin, şifonların, tüllerin iç içe dans ettiği ustalıklı tasarımların değerini, hanımların yüzünü güldüren bir anlayışla yansıtıyor. En kaliteli kumaşlardan üretilen ve yaratıcı tasarımcıların çizgilerini taşıyan modeller, ulaşılabilir fiyatları ile kadın dünyasına gece estetiğini katıyor. Her model şık geceler yaşatırken, uzun kullanım ömürleri ile hanımların aylarına eşlik ediyor. Bayan şort ve bayan pijama fiyatları kalite fiyat dengesi açısından çok avantajlı alışveriş imkanı veriyor. Uygun koşullarda kaliteye ve şıklığa ulaşmanın mümkün olduğunu gösteriyor.

Yatak kıyafeti olmakla beraber çarpıcı sahne kıyafeti güzelliğindeki modeller, her kadını bir yıldız gibi parlatıyor, içindeki coşkuyu ve ışıltıyı ortaya çıkarıyor. Hanımlar kaliteli ve özgün tasarlanmış ürün ayrıcalığı ile en göz alıcı gece görünümlerine kolayca ulaşıyor.

Kadın Gecelik Modelleri

3.464 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Pierre Cardin
  2. VB Butik
  3. Ahu Lingerie
  4. Intimo
  5. Missdore
  6. Sistina
  7. Maranda
  8. Ayyıldız
  9. New Night
  10. Merry See
  11. Lily Bianca
  12. Emay
  13. NBB
  14. Nurteks
  15. Miorre
  16. Hays
  17. Deniz Gülü
  18. Mite Love
  19. Miss Liska
  20. Jeremi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Renk
 6. Beden A-Z
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000735
BAŞA DÖN