Trekking

Trekking ya da hiking gibi doğa ile iç içe sporların yanı sıra kampçılık gibi çeşitli hobilerin de olmazsa olmazlarından biri olarak kabul edilen trekking ayakkabıları, rahatlığı ve tasarımları sayesinde şehir içi kullanımda da tercih ediliyor. Gerek ergonomik nitelik sağlayan ergonomik tasarımları gerekse estetik görünüşleri ile ön plana çıkan trekking ayakkabıları kadınların da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kadın trekking ayakkabı modelleri üreten pek çok marka olmakla birlikte bu markaların hemen hepsi eşsiz ayakkabılar ortaya koyuyor. Bu geniş alternatif zinciri sayesinde kadınlar, konforu ve şıklığı bir arada bulabiliyor.

Kadın trekking ayakkabılarının markaları birbirinden farklı olsa da genel itibarıyla sayısız özelliğin benzer olduğu görülüyor. Örneğin taban kısımlarda kullanılan materyallerin zemin fark etmeksizin konfor yaratması, bu özelliklerin başında geliyor. Öte yandan sağ ve sol yanlardan ya da ön kısımdan gelebilecek her türlü darbeye karşı da korunaklı bir yapı sergileyen ayakkabılar bu sayede konforu maksimum seviyede tutmayı başarıyor. Hareket kabiliyetini sınırlandırmayacak biçimde geliştirilen tasarımlar ayakkabının esneyebilmesine imkân verirken su geçirmezlik, kadın trekking ayakkabılarının neredeyse tamamında yer alan bir özellik olarak karşınıza çıkıyor. 

The North Face

Trekking ayakkabısı denildiğinde akla ilk gelen markalardan bir tanesi olan The North Face, kadınlar için özel olarak geliştirdiği ayakkabı modelleriyle de ilgi çekiyor. 1968 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde, San Francisco'da kurulan ve kurulduğu yıldan bu yana kendi sektörünün liderlerinden sayılan The North Face tıpkı çanta ya da çadır gibi ürünlerinde olduğu gibi kadın trekking ayakkabılarında da kalitesini ispatlıyor. Storm Strike, Hedgehog gibi çeşitli koleksiyonlar eşliğinde sunduğu trekking ayakkabıları bağcıklarından tabanlarına kadar kusursuz yol arkadaşları oluyor. 

Jack Wolfskin

Outdoor ürün ve ekipmanları ile tüm dünyanın beğenisini toplayan Jack Wolfskin markası da kadınlar için trekking ayakkabısı üretiyor. 1980'li yılların başında Almanya'dan çıktığı yolda başarıyla ilerleyen marka, Avrupa başta olmak üzere pek çok coğrafyada ilk tercihlerden oluyor. Wilderness koleksiyonu altında sunduğu kadın trekking ayakkabıları ile spesifik amaçlar güden Jack Wolfskin'in bu ürünleri de sık sık tavsiye ediliyor. 

Merrell

Kadın trekking ayakkabısı konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunan Merrell markası da tıpkı diğer markalar gibi uluslararası arenanın liderlerinden biri olarak gösteriliyor. Amerika Birleşik Devletleri merkezli markanın trekking ayakkabıları dayanıklılığı ile fark yaratıyor. Özellikle Gore-Tex başta olmak üzere pek çok teknolojisi ile donattığı kadın trekking ayakkabılarının tasarımları da soğuk tonlar barındırıyor. Bu soğuk tonlar, ayakkabıya şık bir kimlik kazandırıyor.

Salomon

Dayanıklılık ile ön plana çıkan bir diğer marka da Salomon oluyor ve Salomon, kadın trekking ayakkabılarının yanı sıra bot modelleriyle de yılın dört mevsiminde de yanınızda olmayı amaçlıyor. Salomon'un ürettiği trekking ayakkabıları da diğer markalar gibi yağmur - çamur ya da kar - kış dinlemiyor ve tüm koşulları karşı ayakta duruyor. Salomon markasını diğerlerinden ayıran nitelik ise ayakkabı modellerinin rengi olarak kabul ediliyor çünkü marka, genellikle canlı renkler kullanmayı tercih ediyor.

Columbia

Doğa sporları ile ilgilenen herkesin aşina olduğu Columbia markası, kadın trekking ayakkabılarına hafiflik katıyor. İnce ve zarif tasarım anlayışını benimseyen markanın ayakkabıları bir o kadar da dayanıklılık gösteriyor. 1938 yılından beri sektörde yer alan ve bu birikimini her ürününde yansıtan Columbia'nın kadın trekking ayakkabılarında Columbia patentli teknolojiler de farkını hissettiriyor. Hava ya da zeminlerde görülen zor şartlar, Columbia ile problem olmaktan çıkıyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Trekking Ayakkabı Markaları

298 ürün listeleniyor
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 298 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?