Valiz Kılıfı

Valiz kılıfları gün geçtikçe daha da popülerleşiyor. Popülerleştikçe çeşitlenen, alıcısı arttıkça ürün kategorileri segmente olan kılıflar kadınlar için özel tasarımlar da bulunduruyor. Üzerlerinde ikonik kadın figürleri bulunduran, canlı renkleriyle fark yaratan bayan valiz kılıfı ürünleri farklı boy seçenekleriyle kategoride yer alıyor.

Erkekler için hazırlanan valiz kılıfı ürünlerinden çok daha renkli ve canlı alternatifler bulunduran bayan seçkisi, sert kapaklı valizlerin daha uzun süre lekesiz, çiziksiz ve şık kullanımını garantiliyor. Modern seyyahların vazgeçilmezi olacak valiz kılıfları saniyeler içinde takılıp çıkarılabiliyor. Her yaştan kadının beğenisine uygun bir alternatif sunan bayan valiz kılıfı çeşitleri dünyanın dört bir yanını gezerken kullanıcılara eşlik edecek.

Bayan Valiz Kılıfı

Bayan valiz kılıfı seçenekleri valizlerin kolaylıkla ayırt edilmesini sağlarken, hasar görmesini engelleyerek muhtemel bir darbede çizilmesini önlüyor, hava koşullarında dayanıklılık sağlarken, stil sahibi kullanıcıların dış giyimiyle uyumlu çantalara sahip olmalarına imkan tanıyor.

İster maskülen tarza sahip olun, ister sportmen tarzınızı çantanızın uyumuyla tamamlayın, ister giyimde klasiklere aşina olun, isterseniz retronun cazibesini kullandığınız her parçada görmek isteyin. Bayan valiz kılıfları farklı alternatifleriyle tüm kullanıcılarının zevki ve ihtiyacına göre bir alternatif bulunduruyor.

Bayan Valiz Kılıfı Modelleri

Pembe, mavi, kırmızı gibi düz renklerin yanında sanat eserlerinin kopyalarını, geometrik desenleri, şehir manzaralarını desen olarak kullanan valiz kılıfları hava alanlarında kullanılan tek seferlik şeffaf jelatinlerden çok daha doğa dostu ve kullanıştı. Jelatin bantlar kullanıldığında valizin tutacaklarını ve çekçekli asansör sistemini de kapatabilirken valiz kılıfları tutacak alanlarındaki açıklıklarla kolay taşıma imkanı sunuyor. Plastiğin doğada çözülmesi yıllar alırken, kumaştan üretilen veya farklı materyalden bile olsa çok defa kullanılabilen valiz kılıfları ekonomik bir alternatif olduğunu ispatlıyor.

Kolay kirlenen valizlerden sıkılanları bekleyen bayan valiz kılıfı modelleri koyu renk seçenekleri, kir tutmayan kumaş özellikleri ve potluk yapmadan tam olarak valize geçen formlarıyla kullanıcıları bu dertten kurtarıyor. Ayrıca valizin kazara açılmasını da güçleştiren bu tasarımlar daha güvenli yolculuklar vadediyor. Valize kolaylıkla geçirilen ve çıkartılabilen valiz kılıflarının yapışkanlı alternatifleri de bulunabiliyor.

Kimi valiz kılıfı modelleri üzerinde cep de bulundururken, kimi online sistem üzerinden bilgilerin girilmesiyle valizlere kimlik edindiren özel güvenlik hizmetleriyle fark yaratıyor. Sentetik kumaşlar kadar pamuktan üretilen alternatifleri de olan bayan valiz kılıfları, aynı valizi kullanmaktan bıkan kadınlara da düşük maliyetli kılıflarla birbirinden farklı görünümlere kavuşma imkanı sunuyor.

Bayan Valiz Kılıfı Fiyatları

Bayan valiz kılıfı fiyatları ürünün materyaline, su geçirmez veya dayanıklılık seviyesine, markasına ve desenine göre değişebiliyor. Keyifli yolculuk alternatifi sunan bu özel tasarımlar kadınların zevkine uygun seçeneklerle kullanıcıları bekliyor. Farklı boyutlarda bulunan zengin ürün gamında yer alan kılıflar da boyuta göre fiyat değişikliği gösterirken her cebe uygun alternatifler göze çarpıyor.

İki tekerlekli ve dört tekerlekli valizlere uygun farklı kesimlerde çeşitleri olan valiz kılıflarının fiyatları da özelliklerine göre şekilleniyor. Kullanıldıktan sonra makinede yıkanabilen, katlanarak kolaylıkla saklanabilen, yer kaplamayan valiz kılıfları zahmetsiz kullanımıyla kullanıcıları rahatlıkla tanıştırıyor.

Leke taşımayan özelliğiyle yolculuk sırasında yapıştırılan etiketlerin kolaylıkla çıkarılmasını sağlayan valiz kılıfları, tek yıkamayla lekelerden de kurtulmanızı sağlıyor. Valizleri bagaj bandında karıştırmaya son verecek olan bayan valiz kılıfı modelleri yüzlerce desen seçeneğinin yanında özelleştirilme imkanı da sunuyor. Kimi markaların özel hizmeti olan kişiselleştirilebilir ürünlerde istenen görsel, yazı, fotoğraf veya çizim kılıf üzerine basılabiliyor. Bu ürünlerin de hazır üretimlerden daha yüksek fiyatlı olması beklenebilir özelliklerdendir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Valiz Kılıfı

3410 ürün listeleniyor
David Jones
Dolob
Lebeigo
Love Home
Magiceham
My Saraciye
Seyahat Aksesuar
Balp
Fansheng-HB
Chenwei1
HbTec
Fengxun-HB
Jifen-HB
Ninglongrankai
Nantuan-HB
Weichuang
HBLHC
Louis1
Marco
Bagacar
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 47 / 3410 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?