2011 yılından bugüne dek kendini yenileyerek bir dünya markası olma hedefine ulaşmış olan Blackspade, ürettiği Black Spade bayan külotlar ile sağlık ve konforu termal kumaşların sıcaklığıyla buluşturarak tüketicilerinin beğenisine sunmaktadır. Sadeliğin ön planda tutulduğu modeller arasında dantelin inceliğinin göze çarptığı ürünlere de rastlanmaktadır. Her türden zevke ve ihtiyaca uygun olarak üretilen külotlar, ürün kalitesine göre fiyatlandırılarak, avantajlı setler halinde satışa sunulmaktadır.

Blackspade Bayan Külot

Blackspade bayan külotlar, 15 yıldan bu yana süregelen bir deneyimin ürünü olarak yenilikçi tasarımlarıyla üretilmeye devam edilmektedir. İç giyimde sağlık ve konforu ön planda tutan firma, değişen iklim koşullarına uygun termal külotlar üretmektedir. Ürünlerde bulunan bu termal özellik vücut üzerinde tam bir yalıtım sağlanmasına ve böylelikle soğuk kış günlerinde kat kat giyinmeye gerek kalmadan vücut ısısının korunmasına yardımcı olmaktadır.

Külotların imalatında kullanılan kumaşlar vücuttaki ter ve nemi emerek, iç giyimde gerekli olan hijyen koşullarının sağlanmasına yardımcı olur. Öko-Tex 100 sertifikasına sahip olan bu özel kumaşlar, deride herhangi bir tahrişe olanak vermeyen hafif ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu özellik sayesinde yüne alerjisi olan kişiler tarafından tercih edilen külotlar iç giyimde güvenle kullanılabilmektedir. Ürün kumaşında bulunan elastan yardımıyla vücudun şeklini alarak, tam bir kavrayış sağlar. Böylelikle yüksek derecede hareket özgürlüğü sağlayan külotlar, çeşitli aktiviteler sırasında kullanıma imkan vermektedir.

Standart beden ölçülerine göre üretilen ürünlerde türlü ihtiyaca yönelik çeşitli modellere imza atılmaktadır. Tüm bayanların zevkine hitap edecek farklı renklerdeki külotlarda sadeliğin yanı sıra, dantelin zarafetinin de eklendiği geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Blackspade Bayan Külot Modelleri

İç giyim alışverişi esnasında dikkat edilmesi gereken hususların başında ürün kumaşının insan sağlığına uygunluğu gelmektedir. Naylon kumaşlar cilt üzerinde hassasiyet oluşturarak alerjik reaksiyonlara sebep olabilmektedir. Blackspade külot modellerinin imalatında yüzde 95 oranında pamuk kullanılarak bu tür sorunların oluşumunun önüne geçilmektedir. Nem ve teri emme özelliğine sahip olan pamuklu kumaşlardan üretilen külotlar sağlığı olumsuz yönde etkileyecek koşullardan kaçınılmasına olanak vererek, iç giyimde optimum hijyen sağlamaktadır.

Külot üretiminde sağlığın yanı sıra konforu temel koşul olarak gören firma, türlü ihtiyaca yönelik modelleri tüketicilerinin beğenisine sunmaktadır. Üretimde renklendirme sırasında kullanılan kimyasal boyaların sağlığa olumsuz etkilerinden kaçınmak amacıyla ten rengi, siyah ve beyaz gibi temel renkler dışında herhangi bir renklendirme ve baskının kullanılmadığı külotlarda sadelik ön plana çıkarılmaktadır. Bu sadeliğin dışına çıkıldığı dantel detaylı modeller, zarifliğe ve estetiğe önem veren bayanlar için şık seçenekler olarak göze çarpmaktadır. Rahatlık arayışı içerisinde olan bayanlar içinse, slip modellerden boxer külotlara kadar uzanan bir ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, kilolu bayanların tercih edebileceği sıkılaştırıcı külot korseler vücudu şekillendirerek daha ince bir görünüme el veren modellerdir. Aynı zamanda, hamile bayanlar için özel olarak tasarlanmış hamile külotları mevcuttur.

Blackspade Bayan Külot Fiyatları

Sağlık ve konforun gözetilerek üretildiği Blackspade bayan külotları, ürün özelliklerine ve kalitesine göre fiyatlandırılmaktadır. Üretilen külotlarda fiyatları etkileyen en önemli faktör kullanılan kumaşın kalitesidir. Kullanılan pamuk oranının yüksek olması, ürünlerin yüksek standartlarda kalite ile üretildiğinin bir göstergesidir. Taşıdığı sağlık ve rahatlık güvencesi ile uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz bayan külotlar, doğru yıkama ve saklama koşulları altında uzun yıllar boyunca herhangi bir deformasyona uğramadan kullanıma olanak sağlamaktadır.

Beğeni ve ihtiyacınıza göre tek tek satın alabileceğiniz bayan külotlar, iç giyim alışverişlerinizde daha ekonomik ve avantajlı fiyatlar sağlayan çoklu paketler halinde de satışa sunulmaktadır. İçerisinde tercih ettiğiniz modelin farklı renklerini de bulabileceğiniz 3'lü paketlerden satın alarak bütçenize uygun fiyatlarla iç giyimde kaliteyle buluşabilirsiniz.

Blackspade Kadın Külot Modelleri

121 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Blackspade
  2. X-Lady
  3. Doreanse
  4. bonprix
  5. Şahinler
  6. Magic Form
  7. Emay
  8. Marc & Andre
  9. NBB
  10. Elif Çamaşır
  11. Miaju
  12. Maranda
  13. Sevim
  14. Ayyıldız
  15. Moonlight
  16. Türen
  17. Özkan
  18. Kom
  19. Pierre Cardin
  20. Merry See
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Renk
  1. Beyaz
  2. Siyah
  3. Kahverengi
  4. Mavi
  5. Gri
 4. Beden A-Z
 5. Satıcı
 • Marka Blackspade
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000679
BAŞA DÖN