Blueberry, kol saatleri ve güneş gözlükleri gibi aksesuarların üretimini yapan bir şirkettir. Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin aksesuar kullanmak, bir şıklık belirtisi olmaya devam etmektedir. Günümüzde her ne kadar zamanı öğrenmek için akıllı telefonlar kullanılsa da kol saatleri, insanların zamana verdiği değeri göstermektedir. Blueberry'nin ürettiği kol saatleri ve güneş gözlükleri; şık, kaliteli dayanıklı ve tasarım açısından oldukça başarılı ürünler olmalarıyla dikkat çekmektedir. 

Blueberry şirketi, kurulduğu günden bugüne ürettiği her üründe kalitesini korumayı başarmıştır. Markanın ürettiği şık tasarımlar, özellikle kadınların ilgisini çekmektedir. Blueberry, eski zamanların saat ustalarından esinlenerek ve üstün üretim teknikleri uygulayarak hem erkekler hem de kadınlar için uygun kol saati modelleri üretir.  Birçok ülkede faaliyet gösteren Bluberry markası, günlük kullanıma uygun kol saatlerinin yanı sıra spor modeller de üretmektedir. İşte bu nedenle Türkiye'de ve dünyanın birçok ülkesinde sıkça tercih edilmektedir. 

Genellikle analog saatleri ile bilinen Blueberry markası, kuartz taşından yapılan modelleri ile de öne çıkmaktadır. Paslanmaz çelikten üretilen kadın kol saatleri, şık ve dayanıklı bir yapıdadır. Markanın kadınlar için ürettiği kol saatleri, dayanıklı yapılarından dolayı uzun süreli kullanımlar için oldukça uygundur. Kol saatlerinde bulunması gereken en büyük özelliklerden biri de saatin düzgün bir şekilde çalışmasıdır. Metal kordonlu saatleri sevmeyenler veya metale karşı alerjisi olan kişiler için markanın deri kordonlu modelleri de bulunmaktadır. Blueberry markası, genellikle günlük kullanıma uygun kol saatleri üretse de markanın şık davetler ve özel partiler için de birçok saat modeli bulunmaktadır. Marka, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile dikkat çekmektedir. 

Günümüzde bir statü sembolü olarak da kabul gören kol saatlerini seçerken kol saatinin su geçirmezlik özelliği olup olmadığına dikkat etmek gereklidir. Blueberry kol saatleri, en son teknoloji kullanılarak üretildiği için suya karşı oldukça dayanıklıdır. Sahip olduğu su geçirmezlik özelliği sayesinde Blueberry kol saatleri, 10 ATM basınca kadar dayanabilir. 

Blueberry markası, kol saatlerinin yanı sıra uzun süre hiçbir problem yaşamadan kullanabileceğiniz güneş gözlükleri de üretmektedir. Özellikle yaz aylarında daha çok kullanılan güneş gözlükleri, yılın bütün mevsimlerinde kullanılmak için tasarlanmıştır. Sıradan gözlükler kısa vadede herhangi bir sağlık sorununa neden olmasalar da uzun vadede önemli sağlık sorunlarına yol açabilirler. Blueberry markası tarafından üretilen güneş gözlükleri, sağlık açısından herhangi bir zarara yol açmayacak şekilde tasarlanır. Marka tarafından tasarlanan güneş gözlüğü modellerini uzun zaman hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanabilirsiniz. Güzel tasarlanmış bir güneş gözlüğüne sahip olmak, çoğu kişi için büyük önem arz eder. Blueberry markası, işte bu nedenle ürettiği güneş gözlüklerinin tasarımına da çok dikkat eder. Kol saatlerinde olduğu gibi markanın üretmiş olduğu güneş gözlükleri arasında da her iki cinsiyet için de uygun olan modeller bulunur. 

Blueberry güneş gözlükleri, tatile çıkanların yanına almaları gereken ilk aksesuarlardan bir tanesidir. Markanın ürettiği güneş gözlüklerinde kullanılan özel cam sayesinde güneşin yaydığı tehlikeli UV ışınları etkisiz hâle getirilir.  Uzun yıllar boyunca  gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Blueberry güneş gözlükleri, ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde sıkça kullanılmaktadır.  

Blueberry markası, ürettiği ürünleri, sadece görünüş açısından değerlendirmemektedir. Bluebery markasından aldığınız kol saatleri ve güneş gözlükleri, uzun süreli kullanım için uygun olmalarının yanı sıra oldukça dayanıklı ve kalitelidir. Şık davetlerde ve özel organizasyonlarda kıyafetiniz ile uyumlu bir biçimde kullanabileceğiniz birbirinden farklı Blueberry kol saati ve güneş gözlüğü modelleri bulunmaktadır. Blueberry markası, yılların verdiği tecrübe ile her yerde kullanılabilecek kol saati ve güneş gözlüğü modelleri üretmektedir.  

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...