Büyük Beden Hırka

Kombinler için oldukça kurtarıcı bir parça olan hırkalar sizin için farklı seçenekler sunar. Çeşitlilik bol olduğu için her bedene ve her tercihe uygun bulunması kolay bir üründür. Aynı çeşitliliği sunan büyük beden hırka modelleri de vardır. Kadın erkek fark etmeksizin herkesin giymek isteyeceği bir ürün olan büyük beden hırka çeşitliliğini de penye, polar, triko, pelüş, uzun, kısa gibi birçok alt başlıkta görebilirsiniz. Hırka deyince birçok model akla geliyor. Kullanıcılar için düğmeli, fermuarlı, önden bağlamalı gibi seçenekleriyle de değişik tercihler oluşturuyor. Ayrıca renk konusunda da oldukça uzun bir listeye sahip ürünlerdir. Hemen hemen her renkte sahip olabileceğiniz bu ürünler, yapacağınız kombinler için kolaylık sağlayarak dikkat çekici bir görüntü elde etmeniz için oldukça uygundur.

Büyük Beden Hırka Modelleri

Büyük beden hırka modelleri, büyük beden grubu için de kullanışlı ürünlerdir. Kombin yapmak kolaydır ve bol çeşit imkanı sunar. Beden açısından da çeşitlilik gösteren bu modeller 42 bedenden başlayıp 58 bedene kadar devam ederken aynı zamanda 2XL, 3XL, 4XL şeklinde karşınıza çıkabilir. Seçimlerinizi yaparken bu beden ölçüleri doğrultusunda değerlendirmeniz sizin doğru seçimler yapmanızı sağlar. Kesim ve kumaş tipi açısından da farklı çeşitler görmeniz mümkündür. Özellikle büyük beden hırka kadın modelleri için asimetrik kesim çok tercih edilir. Fazla kiloları kapatıcı bir özelliği vardır. Bunun dışında ise yün hırka, polar hırka, penye hırka, uzun hırka, kısa hırka, düğmeli hırka gibi detaylandırmaları da görebilirsiniz.

Büyük Beden Hırka Kadın

Büyük bedenlerdeki kadınlar için konu hırka olduğunda oldukça fazla çeşit karşınıza çıkar. İster renk olsun ister model aradığınız her türlü ürünü kolaylıkla bulmanız mümkündür. Sık sık karşılaştığınız büyük beden uzun hırka modelleri genelde kadınların tercihi olur. Düğmeli ve düğmesiz seçenekleri mevcuttur. Bunun yanında kısa hırkalar, yün hırkalar, peluş hırkalar gibi birçok seçenekle karşılaşırsınız. Her mevsim kullanabileceğiniz büyük beden triko hırka modelleri ise oldukça kullanışlıdır. Mevsim ayrımı yapılmaksızın her mevsim dolabınızda bulunması gereken bir parçadır.

Büyük Beden Hırka Erkek

Erkekler tarafından genelde kısa modeller tercih edilir. Hem spor hem şık kombin yapabileceğiniz bu büyük beden hırka erkek modellerine farklı renk seçenekleriyle ulaşabilirsiniz. Bütün mevsimlerde kullanabileceğiniz bir parçadır. Kışın montunuzun içine giyebilirken geçiş mevsimlerinde tek başına kullanımınızla sizin için gerekli olan ısıyı sağlayacaktır. 

Büyük Beden Hırka Fiyatları

Bu ürünlerin fiyatları da modelleri gibi çeşitlik göstermektedir. Genel olarak benzer fiyatlar olsa da farkların görülebildiği fiyatlar da mevcuttur. Genel olarak fiyat değişikliğini belirleyen etken kumaş türü, uzunluğu ve spor veya şık olduğunu da belirleyen ön kısmıdır. Fermuarlı hırkalar daha spor bir görüntü verirken düğmeli olanlar ise klasik olarak kabul edilir. Sunduğu bol çeşit imkanından dolayı kolaylıkla aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz. Tüm bunları yaparken bütçenizi aşmamış olursunuz. Her bütçeye uykun bir hırka modeli mevcuttur. 

Büyük Beden Hırka Modelleri Hangi Bedenden İtibaren Başlar?

Büyük beden hırka modelleri 42 – 58 beden arasındaki bedenleri kapsar. Sizin için uygun olan beden ölçülerini kontrol edip sonrasında seçiminizi yapabilirsiniz. 

Büyük Beden Hırka Alırken Öncelikle Neye Dikkat Edilmeli?

Büyük beden hırka seçimlerinizde her kıyafet için olduğu gibi öncelikle bedeninize uygun bir seçim yapmalısınız. Daha sonra ihtiyaca göre kumaşı, şekli gibi farklı seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz. 

Büyük Beden Hırka Modelleri Soğuk Havalarda Tercih Edilir mi?

Büyük beden hırka modelleri kumaş yapısına göre giyilebileceği mevsim konusunda değişiklikler gösterir. Soğuk havalar için hırka arıyorsanız daha kalın olanları veya triko model hırkaları tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Büyük Beden Hırka

İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 823 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/12087217/12115250