Cabani Bayan Botlar

Bayan bot çeşitleri, özellikle kış aylarında, tarzını ve şıklığını korurken aynı zamanda mevsimsel şartlara karşı en ideal kullanımı yakalamak isteyen kadınların öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Sonbahar yağmurlarında ve kışın karlı ve soğuk havalarda ayakları sıcak ve kuru tutmanın yanında; kış kıyafetlerini de en iyi tamamlayan modeller arasında yer alan kadın bot çeşitleri tüm bu özellikleriyle soğuk mevsimler için mükemmel bir ürün alternatifi oluşturuyor.

Cabani Kadın Bot

Cabani markası; günlük 50 çift özel ayakkabı ile başladığı yolculuğunda şu anda en son teknoloji ile donatılmış modern tesislerinde, 41 ülkeye ayakkabı ihracatı yapan uluslararası bir ayakkabı markasına dönüşmüş durumda. Globalleşen dünya trendlerini yaşam stiline dönüştüren ürünleriyle Cabani, hem kadın hem de erkek tüketiciler için tarz ürünler sunan ayakkabı markalarından biri olarak dikkat çekiyor. Modern, dinamik ve zarif tasarımlarıyla iş, gece ve hafta sonu gibi birçok değişik konseptte üretim çalışmalarını gerçekleştiren Cabani Ayakkabı, üretimlerini ilk adımdan son adıma kadar “Toplam Kalite” anlayışı doğrultusunda gerçekleştiriyor. Dünya modasındaki trendleri yakından takip eden marka; ayakkabı sektöründeki en son teknoloji ve çizgileri ürünlerine yansıtıyor. Aktif ve hareketli bir marka ruhuna sahip olan Cabani ürünleri kullanışlı, rahat ve şık yapılarıyla genç bir hedef kitleye hitap ediyor.

Cabani markasının geniş ürün grubunun en önemli parçalarından biri olan Cabani bayan botlar şık tasarımları ve kolay kullanım özellikleriyle dikkat çekiyor. Cabani; modern teknolojiyi yakından takip ederek, tüm ürünlerinde olduğu gibi bayat botlarda da üretim ve pazarlama aşamalarında en son teknolojiyi kullanıyor. Bunlardan biri olan doğa dostu, hafif ve güçlü Ekstra Light taban teknolojisi ile dünya çapında pek çok markanın tercihi haline gelmeyi başaran marka, aynı zamanda Finproject püskürtme kalıp sisteminin de katkılarıyla hafifliğin yanı sıra kolay aşınmayan, doğa dostu ve sağlam özellikleriyle dikkat çeken bayan botlar üretiyor. Aynı zamanda bu teknoloji ile Cabani ürünleri kullanım sonrasında yok oluyor ve doğayı kirletmiyor.

Cabani bayan botların hafifliği aynı zamanda ayak konforu ve yürüme kolaylığı açısından da kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor. Aynı zamanda yumuşak ve hafif yapısıyla ayaklara daima esneklik özgürlüğü tanıyan Ekstra Light tabanlar günden güne ayakkabı sektörünün de vazgeçilmezi haline geliyor.

Cabani bayan botlar, aynı zamanda ayağı terletmeyen Cool Step özelliğine de sahip. Bunun dışında %100 orijinal deriden üretilen bu ürünler su da geçirmiyor. Kauçuk Taban yapılarıyla sağlam ve rahat bir kullanım sunan Cabani bayan botlar geniş renk ve model seçenekleriyle de oldukça çekici bir dış görünüm sergiliyor.

Seçilen kıyafetler ile tarzı dışarıya en şık biçimde yansıtabilmek için ayakkabı modelleri konusunda da giyime gösterilen hassasiyeti göstermek gerekiyor. Bu bağlamda elbise, pantolon, mont, gömlek ve daha pek çok farklı kıyafetin daha çekici durması için seçilen bayan bot modellerinin bu kıyafetlere uygun renk ve çizgilerde olması gerekiyor. Seçimde olduğu gibi kullanımda da dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var. Öncelikle bot ürünlerini denerken hem sağ hem de sol ayağı birlikte denemek beklenmedik kötü sürprizlerden tüketicileri koruyor. Botların emmiş olduğu sıvı ve nem 24 saatte buharlaştığından botları iki gün ara ile giymek daha uzun süre kullanım olanağı sağlıyor. Islak ve nemli ürünleri oda ısısında kurutmak ise kalorifer ve güneş altında kurutmaya nazaran daha çok tavsiye ediliyor. Yine botlar kirlendiyse temizliğini hafif nemli bir bezle yapmak, muhtemel kokulara karşı mutlaka havalandırmak da diğer önemli detaylar. Deformasyonu önlemek için ise botların kalıba koyulması tavsiye ediliyor.

Cabani Kadın Bot Modelleri

133 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Cabani
  2. Shop And Shoes
  3. Gön
  4. Sapin
  5. Derigo
  6. Venüs
  7. Sail Laker's
  8. Pembe Potin
  9. Mammamia
  10. Y-London
  11. Shalin
  12. Polaris
  13. Efem
  14. DGN
  15. Greyder
  16. Bueno
  17. Celal Gültekin
  18. Scooter
  19. Marjin
  20. Hammer Jack
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Renk
  1. Siyah
  2. Kahverengi
  3. Mavi
  4. Yesil
  5. Gri
  6. Kirmizi
  7. Bej
 6. Numara
 7. Satıcı
 • Marka Cabani
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/60000119
BAŞA DÖN