Camper

Adına moda günleri hazırlanacak kadar hayata yön veren bir aksesuar olan ayakkabı, Camper ürünlerinde estetik ve konfor ögelerini kusursuz hale getiren tasarımlara dönüşüyor. Kadın ve erkek modellerinde sıra dışı çizgileri, yenilikçi taban teknolojileri ile birleştiren ayakkabılar, her açıdan özel bir ürün olduğunu kanıtlıyor. Sneaker modellerinden sandaletlere uzanan geniş ürün çeşitliliğinin yer aldığı koleksiyonlar, özgün tasarımlarıyla kendi kimliğinizi yansıtacak ayakkabılara sahip olmanızı sağlıyor.

Kusursuz Ayakkabının Tanımı: Camper

Kurulduğu 1975 yılından itibaren her sezona en az bir adet ikonik model sığdıran Camper, ayakkabı yaratmadaki gücü, yetenekli tasarımcılar ile usta zanaatkârların birlikteliğinden alıyor. Ayakkabıcı kökenlerden gelen bir ailenin tecrübesini sürdüren marka, tıpkı İspanya topraklarından çıkan Espadril ayakkabılar gibi alanında ilkleri yaratan marka olmaya devam ediyor. Başta deri olmak üzere nubuk, süet gibi onlarca farklı malzemenin kullanıldığı modeller, ayağınızı saran anatomik ve esnek özellikleriyle yılların deneyimini sizlerle paylaşıyor. Kullanıcılarına en iyi ürünü sunmak amacıyla sürdürülen çalışmalar, sneaker adımlarına sahip botlar ile balerin ayakkabısı görünümünde topuklu ürünlere sahip olmanızı sağlıyor.

Konfordan önce göze hitap eden tasarımlarıyla kullanıcısını etkileyen ürün çeşitleri, renk seçimlerindeki cesur kararlarla resmiyet kavramını esnek bir hale getiriyor. Mevsimlerin ruhuna en uygun model seçenekleri ile karşınıza çıkan Camper, ilk adımını atan bebekler ile kendi seçimlerini özgürce yapan gençlere de ayrı bir koleksiyon hazırlıyor. 20-38 numara aralığındaki koleksiyon, yetişkin serilerinde yer almayan cırt cırtlı ürün çeşitlerini içeriyor. Camper kalitesini, çocuklara özgü renk ve desenler ile birleştiren çocuk koleksiyonunda, çocuklarınızın giymekten mutlu olacağı tasarımlara pratik şekilde sahip olabilirsiniz.

Görsel Açıdan Fark Yaratan Koleksiyonlar

Özgünlük noktasında fark yaratan ayakkabıların yaratıcısı Camper, açık hava sporlarından plazalarda yapılan toplantılara kadar hayatın her anına kimlik katan dokunuşlarda bulunuyor. Hangi koleksiyonda olduğundan bağımsız olarak sportif bir ruhu taşıyan ürünler, ayırt edici görünümleri sayesinde kullanıcısını farklı kılıyor. Zemin kontrolü sunan taban teknolojisi, ayak şeklinize göre hazırlanan kalıp tasarımları ve ekstra yastıklama yapan katmanlı tabanlıkların başını çektiği onlarca uygulama, pek çok yeni alışkanlığı beraberinde getiriyor. Ürün modeli, bağcık gibi pek çok konuda onlarca patente sahip olan Camper, orijinalliği korunan ürünlerin tadını çıkarma konusunda ayrıcalıklar yaratıyor. Ayakkabı çiftlerinin tıpa tıp aynı olmaması fikriyle hazırlanan, birbirinden bağımsız ton ve desen içeren modellerse markanın özgün tarzıyla bütünleşmenize imkan tanıyor.

Dünyaca ünlü marka ve kişilerle yapılan çalışmalar sonucunda hazırlanan özel koleksiyonlar, yaratıcı fikirleri Camper ruhu ile harmanlıyor. Klasik, var olan modellere inat her sezon yeni ve değişken bir ürün koleksiyondaki yerini alıyor. Camper markasının özgür tavrını, renkli yapısını şehirli anlayışla bütünleştiren ürün ailesi, ayakkabılar dışında aksesuar çeşitlerini de bu serüvene ortak ediyor. Ayakkabı, sandalet ve terliklerin canlı, kullanışlı ve dikkat çeken yönlerini taşıyan aksesuar serileri, hayatınıza konfor ve enerji katıyor. Sportif ve günlük tarzı birleştiren hibrit tasarımlar, şehir hayatıyla uyumlu kolay giyilebilen yalın ve mütevazı çizgiler ile 87 adet toptan oluşan ayrıt edici taban tasarımı, trend oluşturmayı kolaylaştıran özellikler olarak hayatınıza dahil oluyor.

Soru 1: Ayakkabı dışında hangi Camper modeline sahip olabilirim? 

Cevap 1: Özgün ayakkabıların yaratıcısı Camper, ayakkabı dışında çanta, cüzdan, çorap ve anahtarlıklardan oluşan aksesuar serisine hayat veriyor. 

Soru 2: Satın aldığım ayakkabılar hangi donanım özelliklerini taşıyor? 

Cevap 2: Michelin destekli taban, Gore-Tex yalıtım, Ortholite anatomik tabanlık ve ayakkabılara hafiflik kazandıran Lightweight kullanılan teknolojiler arasında yer alır.

Soru 3 : Camper ürünlerinde doğallık nasıl sağlanıyor?

Cevap 3: Doğal kaynakları daha verimli kullanmak adına üretim süreçlerini kısaltan marka; doğayla uyumlu, geri dönüşüme uygun, çevre dostu malzemelerle tasarımlarına şekil veriyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Camper

579 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk A-Z
  7. Fırsat Ürünleri
  8. Satıcı A-Z
Başa dön