Cengiz Pakel Kadın Cüzdan

Cüzdanlar, her daim yanınızda bulundurduğunuz aksesuarlar olarak hayatınızda önemli bir yere sahiptir. Hemen hemen herkes tarafından kullanılan bu aksesuarlar, günlük hayatınızda gerekli olan önemli belgeleri, kartları, fotoğrafları ve ihtiyacınız olan nakit paraları saklamak için gereklidir. Herkesin saklama ihtiyacı farklı olabileceği için, taşıma kolaylığı açısından da cüzdanlar değişiklik gösterir. Bu yüzden cüzdan çeşitleri farklı boylarda üretilir. Bu boylara göre tercihen cüzdanlarınızı ceket ve montlarınızın cebinde, elde ya da çantalarınızda taşıyabilirsiniz. Kadınlar için özel olarak tasarlanmış, sizlere tüm bu fırsatları sağlayabilen Cengiz Pakel kadın cüzdan çeşitleri sayesinde farklı renk ve modellerde tercih yapabilirsiniz. Cüzdanlar genelde birden çok sayıda göze sahiptir ve ihtiyacınız olan tüm kart ve paraların saklanması noktasında pratik bir kullanım sağlar. 

Cengiz Pakel Bayan Cüzdan Modelleri

Birbirinden farklı renk ve çeşitliliğe sahip cüzdanlar, tercihleriniz için güzel seçenekler oluşturur. Aradığınız her boyutta ve renkte bir modele rastlayabileceğiniz Cengiz Pakel bayan cüzdan modelleri sayesinde cüzdan sahibi olmak noktasında kolaylıkla karar verebilirsiniz. Bu cüzdanlar her ihtiyaca uygun olabilecek şekilde küçük, orta ve büyük olarak üretilir. Bunların yanı sıra kolay taşınabilir olarak omuzda taşınabilir cüzdan seçeneğini de sizin için sunar. Cüzdanınızı günlük hayatınızda daha çok nerede taşıdığınıza dikkat edebilir ve satın alırken buna göre bir karar verebilirsiniz. Genelde çanta kullanmayı sevmiyor ve rahat bir kullanım amaçlıyorsanız küçük boy cüzdanları tercih edebilir ve ceketinizin veya montunuzun cebinde bile taşıyabilirsiniz. Bununla birlikte, çanta kullanımına önem veriyor ve yanınızdan kısa ya da uzun hiçbir yolculuğunuzda, hiçbir anınızda ayırmıyorsanız çanta boyutunuza bağlı olarak orta ya da büyük boy cüzdanları tercih edebilirsiniz. Bazı büyük boy cüzdanlar ise direkt bir çanta olarak kullanabileceğiniz şekilde üretilirler. Bu da sık sık tercih edilen modeller arasında yer alır. Bu tip cüzdanlar hem pratik bir kullanım sağlarken, hem de sizin için oldukça şık bir görüntü de kazandırırlar. Portföy olarak da adlandırabileceğiniz bu cüzdanlar içinde farklı renk ve modeller mevcuttur. Kullanım amacınız, kullanım yeriniz ve renk tercihleriniz doğrultusunda seçimler yapabilir, seçeceğiniz ürünü rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cengiz Pakel Küçük Boy Bayan Cüzdan

Küçük boy cüzdanlar her zaman kişiler tarafından pratik bir kullanım amacı gütmeyebilir. Bazı kişiler tarafından, vermiş olduğu minimal görüntü sayesinde oldukça beğenilir ve şıklığı doğrultusunda tercih edilir. Kısacası, gerek minimal görüntüsünün yarattığı estetiklik, gerekse kullanım açısından vaat ettiği pratiklik doğrultusunda sık sık tercih edilen bir cüzdan boyutu haline gelmiştir. Küçük görüntüsüne rağmen işlevleri de bir o kadar büyüktür. İçerisinde bozuk paralar için ayrı, kâğıt paralar için ayrı ve kartlar için ayrı bir alan mevcuttur. Ekstra bozuk para koyabileceğiniz bir alanın da olması sebebiyle kullanışlılık seviyesi fazlasıyla artar. Bu olanakların hepsine kadın cüzdan Cengiz Pakel kalitesinde sahip olabilirsiniz. Bu marka sizin için oldukça kaliteli ürünler sunarken aynı zamanda farklı renk ve modelleri de bulundurur. Her türden zevke sahip kadının ihtiyacı olan cüzdana ulaşabileceği bu ürünler sayesinde seçim yapmanız da fazlasıyla kolay bir hale gelmiş oluyor. Beğenip alacağınız küçük cüzdanları ister elinizde, ister cebinizde, ister de çantanızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Kalitesi ve görüntüsüyle gözünüze hitap ederken aynı zamanda ihtiyacınız olan anda yanınızda taşıyabilmeniz açısından elinize de hitap eder. Bu cüzdanlar sayesinde bulunduğunuz ortamlarda, kalitesi ve şıklığıyla fark yaratabilirsiniz. Cengiz Pakel cüzdanları, ihtiyacınız olan rengi ve modeli seçebilmeniz için sizlerin tercihini online raflarda bekliyor. 

Cengiz Pakel Orta Boy Bayan Cüzdan

Cüzdanlar, önemli bir amaç taşır. Bazen çanta kullanmayı bile reddeden kişiler, cüzdanlarını mutlaka yanında bulundurur. Çünkü sizler için önemli olan kartlara, nakit paralara, fotoğraflara, kartvizitlere hatta bazen de belgelere ev sahipliği yaparlar. Bu yüzden herkesin hemen hemen hayatının her alanında cüzdan taşıması oldukça normal ve gerekli bir durumdur. Orta boy cüzdan çeşitleri, sık tercih edilen cüzdanlar arasında yer alır. Ne büyük ne de küçük olan bu cüzdanlar her alanda kullanımınız için uygundur. İster elinizde isterseniz de çantanızda taşımanız mümkündür. Orta boy bayan cüzdan Cengiz Pakel modelleri sizler için en uygun olanı tercih edebilmenizi sağlıyor. 

Cengiz Pakel Mentor Kadın Cüzdan

Saklamanız gereken çok fazla kart ve kartvizit varsa bu cüzdan tam olarak sizin ihtiyacınız olan cüzdandır. Şık ve zarif tasarımının yanı sıra kullanışlılığıyla da dikkat çekmeyi başarır. İçerisinde çok fazla göze sahiptir ve bu da işlerinizi kolaylaştırır. Fermuarlı olan bölmelerinin yanı sıra, çok sayıda kredi kartı bölmesi de bulundurur. Ayrıca iki adet şeffaf bölmesi ve iki adet de gizli bölmesi vardır. Bu sayede önemli belge ve kartlarınız için gerekli olan bölgeyi de elde etmiş olursunuz. Ana bölmesinde iki farklı nakit para bölmesi bulundurur ve ayrı olarak da bozuk para bölmesi vardır. Fermuarlı alanları sayesinde fazlasıyla kullanışlı olan bir cüzdandır. Şık tasarımı sayesinde yeri geldiğinde çanta almak yerine bu cüzdanı küçük bir çanta olarak bile kullanabilmeniz mümkündür. Sağladığı bu kadar kolaylık ve pratiklik sebebiyle, gayet uygun olan Cengiz Pakel bayan cüzdan fiyatları arasından bütçenizi aşmadan bu seçenekleri tercih edebilirsiniz. 

Cengiz Pakel Marcia Omuzda Taşınabilir Kadın Cüzdan

Zaman zaman çanta taşımak sizin için ağırlık hissi yaratıyor olabilir. Öyle günler olur ki, hiçbir şey taşımak zorunda olmadan çıkmak istersiniz. Yine de her daim yanınızda bulundurmak durumunda kaldığınız kimlik, nakit para, kredi kartları gibi kişisel eşyalarınız için ufak da olsa bir cüzdan kullanımı gerekir. Bu zamanlar için tercihlerinize uygun olabilecek bir çeşit olarak omuzda taşınabilir cüzdan kolay bir kullanıma sahiptir. Çanta kadar büyük olmaması, bununla birlikte ihtiyacınız olabilecek temel kişisel eşyaların sığabilmesi açısından idealdir. Üstelik nerede taşıyacağınızı düşünmeden, çanta gibi fakat bir çantadan daha hafif yapısıyla yanınızda omzunuza takarak bulundurabilirsiniz.

Cengiz Pakel Bayan Cüzdan Fiyatları 

Birbirinden farklı renk ve boyutta olan bu cüzdanlar birbirinden farklı amaçlara hitap eder. Kişiden kişiye tercihe bağlı olarak uygunlukları da değişir. Küçük, orta ve büyük olarak boyutlandırılan bu cüzdanların fiyatları da genel olarak boyutları doğrultusunda değişir. Cüzdan modelleri de fiyat konusunda önemli bir yere sahiptir. Kalitesiyle orantılı olarak Cengiz Pakel bayan deri cüzdan fiyatları da değişiklik gösterir. Bütçeniz doğrultusunda, uygun olan cüzdanı küçük, orta ve büyük modeller arasından seçebilirsiniz. Çok farklı renk seçenekleriyle de sizleri buluşturan bu cüzdanlar, kaliteli kumaş yapısı ve şıklığıyla da size cazip gelecektir. 

Cengiz Pakel Cüzdanları Hakiki Deri midir?

Cengiz Pakel cüzdanları hakiki deriden üretilir. Uzun yıllar boyunca kullanıma devam edebilirsiniz. 

Cengiz Pakel Kadın Cüzdan Modellerinde Dikişler Sağlam mıdır?

Bu cüzdanlar oldukça sağlam bir yapıda ve sağlam bir dikiş kullanılarak üretilir ve sizlere sunulur. Bu sayede kaliteli ve sökülmeyen bir ürün kullanımı sağlar.

Cengiz Pakel Cüzdan Ne Kadar Büyüklüktedir?

Cengiz Pakel cüzdanlar küçük, orta ve büyük olmak üzere farklı boyutlarda üretilir. İhtiyacınız doğrultusunda boyutta bir cüzdan tercih edebilirsiniz. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cengiz Pakel Kadın Cüzdan

193 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler