Atkı, Bere & Eldiven

Atkı, bere ve eldivenler kış ayları yaklaşırken gardıroplardan çıkartılan ve sezon boyunca özenle kullanılan ürünler oluyor. Kış ayları boyunca tahriş olmaya hassasiyet gösteren elleri koruyan ürünler, şıklık da sağlıyor. Ürünler, özellikle çocukların hassas ciltleri söz konusu olduğu zaman, daha da önem kazanıyor. Çocukların soğuktan korunmasını sağlayan; bere, atkı ve eldivenler, renkli yapılarıyla olduğu kadar, farklı stilleriyle de rağbet görüyor. Moda’nın etkisiyle farklılık gösteren ürünler, şık giyinmeyi seven çocukların ilgisini çekiyor.

Çocuk Atkı Bere Eldiven

Kış aylarında, gerek karın ve rüzgarın, cilt üzerindeki yıpratıcı etkilerinden korunmak için, gerek soğuğa karşı kullanılsın, atkı, bere ve eldivenler vazgeçilmezler kategorisinde yer alıyor. Atkılar, boyuna sarılmasının ve soğuk hava girişini engellemesinin yanı sıra, ağız, kulak, burun kısımlarını sararak, özellikle kirli havalarda bir nevi filtre görevi de görüyor. Bereler, başı soğuktan korurken, giyen çocuklara farklı bir sevimlilik de katıyor. Eldivenler çocukların, elleri üşümeden doyunca kar topu oynamalarına imkan tanıyor. Eldiven ve atkılar, rüzgardan ve sert hava koşullarından dolayı cildin üzerinde oluşabilecek çatlamaları da engelliyor. Öte yandan bebekler için üretilen eldivenler, yeni doğan bebeklerde et ve tırnağı ayırt etmek zor olduğundan ya da bebeklerde tırnak kesmenin güç olmasından dolayı tercih ediliyor. Böylece ürünler, bebeklerin istemsiz şekilde kendilerine zarar vermesini engelliyor.

Çocuk Atkı Bere Eldiven Modelleri

Çocuk atkı, bere, eldiven modelleri, ait oldukları yaş grubuna, kullanılan malzemeye, ürün rengine göre çeşitlilik sergiliyor. Desenli, sade, baskılı ürünler, yün, pamuklu, triko benzeri kumaş seçenekleriyle farklı zevklere hitap ediyor. Değişik baskı seçenekleriyle ürünler, çocuklara sevdikleri çizgi kahramanları üzerilerinde taşıma imkanı tanıyor. Üstü ponponlu ve sade bereler kolay giyilmeyi sağlarken, bağcıklı bereler farklı bir şıklık sağlıyor. Bere, atkı, eldiven takımları ise uyum içinde giyinmeyi kolaylaştırıyor, uyumlu giyinmek için benzer ürünleri arama sorununu ortadan kaldırıyor. Böylece çocuklar pratik şekilde modaya uygun giyinme imkanı yakalıyor. Çocuk eldivenlerinde beş parmak eldiven olarak adlandırılan, her parmağın ayrı yere sahip olduğu koruma sistemi, eldivenliyken parmak kullanımını kolaylaştırırken, tek parmak olarak adlandırılan bütün eldivenler, parmaklarında sıkıntı sevmeyen çocuklar için ideal teşkil ediyor. Kız çocuklar için daha süslü, erkek çocuklar için daha sade üretilen ürünler, koruma konusunda farklılık göstermiyor. Bu kategoride satılan, bebek battaniyeleri, bebekleri bir yandan soğuktan korurken, bir yandan da hassas ciltlerini muhafaza ediyor. Bebek bereleri, hem hassas yapısıyla başı koruyor hem de bebeklerin sıcak tutulmasını sağlıyor. Bebek eldivenleri ise, minik elleri bir yandan koruyor, diğer yandan kesilemeyen tırnakların sorun olmasını engelliyor. Bebek mendilleri ve emici, yumuşak kumaşıyla omuz örtüleri de bebek bakımında ebeveynlerin yardımcısı oluyor. Mendiller el altında yardıma koşarken, omuz örtüleri özellikle bebeklerin gazını çıkartırken, ebeveyn omuzuna örtülerek hijyen sağlamak amacıyla kullanılıyor.

Çocuk Atkı Bere Eldiven Fiyatları

Çocuk atkı, bere, eldiven fiyatları, ürünlerin marka ve modellerine göre değişiklik gösteriyor ve geniş bir yelpaze sergiliyor. Genel olarak erişilebilir bir aralıkta yer alan ürün fiyatları, kombine setlerle ebeveynlere çok daha ekonomik seçenekler sunuyor. Kış aylarında çocuklarınızı ısıtmasının yanı sıra, neşe de veren ürünler, uygun fiyatlarla beğeninize sunuyor. Bebekler için her mevsim kullanılan ürünler, ısı farkını kapatarak geldikleri dünyaya adapte olan minik yavrucaklara yardımcı oluyor. İçi polar yün bereler, sert hava koşullarında bile başı sıcacık tutması sebebiyle tercih ediliyor. Bere, atkı, eldiven seçiminde renk uyumuna dikkat edilerek şık kombinasyonlar elde edilebiliyor. Ancak set halinde satılan ürünler bu zahmeti ortadan kaldırarak, uyumlu giysiler sunuyor. Çocuklarınızı soğuk etkilerinden korurken, bir yandan da eğlenceli vakit geçirmelerini istiyorsanız, sunulan ürünler içinden tercihinize göre seçeceğiniz modellerle bunu başarabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Atkı, Bere ve Eldivenleri

3358 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 3358 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?