Eşofman

Çocuk Eşofman Modelleri

Spor yapmak için ya da gün içinde rahat hareket edebilmek için bireyler tarafından en çok tercih edilen giyim ürünü eşofmanlardır. Çocuk eşofman modelleri de çocukların beden eğitimi derslerinde, günlük spor aktivitelerinde, 23 Nisan gibi özel gün gösterilerinde ya da doğa içi eylemlerinde rahatlıkla kullanabilecekleri ürünlerdir. Pek çok marka kız ve erkek çocuklar için yaş aralıklarını da gözeterek yaptığı çocuk eşofman tasarımları ve üretimleriyle kategoride yerini almıştır. Her markanın kendi tarzını göreceğiniz çocuk eşofman modellerinden eşofman takımı ya da eşofman altı olarak tercih yapılabilmektedir. Çocuğunuz için, sizin ya da çocuğunuzla birlikte yapacağınız eşofman seçiminde beden ölçüleri konusunda özenli davranılması çocuğunuzun eşofmanıyla rahat hareket edebilmesini sağlayacaktır.

Farklı İhtiyaçlara Yönelik Tasarlanan Çocuk Eşofman Modelleri

Engelli, engelsiz, kız, erkek, büyük, küçük fark etmeksizin tüm çocukların rahatlıkla kullanabileceği eşofmanlar, takım ya da tek alt olarak farklı markalar tarafından seçeneklendirilmiştir. Okulda, piknikte ya da günlük olarak çocukların sağlıklı bir şekilde eşofmanlarını kullanabilmeleri adına mevsimine göre kumaş tercihinde bulunulmalıdır. Yazlık, kışlık ve baharlık kumaş seçenekleriyle imal edilen çocuk eşofman modelleri arasında canlı renkleri de bulabilirsiniz. Cepli çocuk eşofman tasarımları olduğu gibi kapüşonlu, kapüşonsuz, beli lastikli ya da ipli modelleri seçenekler arasında yerini almaktadır.

Kız Çocuk Eşofman Modelleri

Tıpkı büyük bireylerde olduğu gibi çocukların da kendilerine has tarzları ve farklı zevkleri vardır. Genelleme yapıldığında kız çocuklar hangi yaş aralığında olursa olsun estetiğe önem vermektedirler. Kız çocukların estetik algısı ve renk tercihleri yaş aralığına göre farklılaşsa da özenli ve şık olmak onlar için önemlidir. Online alış veriş kolaylığı sayesinde kız çocuk eşofman modelleri seçeneklerine kızınızla birlikte bakabilir ve onun zevkine göre bir tercihte bulunabilirsiniz. 1 yaş 15 yaş arasında hemen her renkte eşofman modelleri bulabilme şansına sahipsiniz. Doğum günü ya da bayramlarda giyebileceği İspanyol paça esnek belli bir eşofman altını rengine uygun bir tişört veya gömlekle kombinleyebilirsiniz. Beli ve paçaları lastikli yandan cepli bir model spor aktivitelerinde kız çocukların rahat hareket etmesini sağlayacaktır. Desenli, desensiz, cepli, dar paça, bol paça, kapüşonlu yüzlerce seçenek kız çocuk eşofman kategorisinde yerini almıştır. Markaların belirlediği kalite standartlarında üretilen kız çocuk eşofmanlarını siyah, beyaz ve gri gibi çok tercih edilen renklerin dışında mavi, pembe, sarı, turuncu, kırmızı, mor gibi canlı renklerde de bulabilirsiniz. Film ve çizgi film karakter baskılı tasarımlar küçük yaş kız çocukların beğenisine sunulmaktadır. Farklı kumaş seçenekleriyle üretilen kız çocuk eşofmanlarını takım olarak alma olanağına sahipsiniz. 

Erkek Çocuk Eşofman Modelleri

Doğası gereği çok hareketli olan erkek çocuklarının eşofmanlarıyla rahat hareket edebilmesi önemlidir. Rahat kullanılması için pek çok marka erkek çocuk eşofman modelleri tasarlamış ve erkek çocukların beğenisine sunmuştur. Bu modeller arasından çocuğunuzun yaş aralığına göre tercihte bulunmak gün içerisindeki hareketliğinde daha sağlıklı kullanımına olanak sağlayacaktır. Küçük ya da büyük erkek çocuklar için markaların tasarladığı modellerde renk tercihinin çocuklara bırakılması onların eşofmanlarını severek giymelerine neden olacaktır. Spor yaparken, arkadaşlarıyla oynarken, piknikte ya da gösterilerde giyebileceği eşofmanının modeli sıklıkla yaptığı aktiviteye göre belirlenmelidir. Beli lastikli modeller rahat giyip çıkarmaya olanak sağlar, beli ipli modeller ise ipin erkek çocuğunun bel ölçüsüne göre ayarlanmasına olanak tanır. Erkek çocuk eşofman takım modelleri arasından tercih ederek alt – üst olarak da kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz. Erkek çocuklarının sevdiği masal ya da film, çizgi film kahramanları eşofmanlarda baskı şeklinde kullanılmıştır. Baskılı, baskısız, desenli, düz farklı renk seçenekleriyle tasarlanan erkek çocuk eşofmanlarını takım olarak ya da eşofman altı olarak alma imkanına sahipsiniz.

Çocuklara Eşofman Seçerken Nelere Özen Gösterilmelidir?

Okul formasının dışında çocukların en çok giydiği kıyafetleri eşofmanlarıdır. Tatilde sokakta oynarken, beden eğitimi derslerinde, evde televizyon izlerken ya da oyun oynarken çoğunlukla eşofman giyen çocuklar kendilerini bu kıyafetleriyle daha rahat hissederler. Bu noktada eşofmanın üretildiği kumaş seçimi önem arz etmektedir. % 100 pamuklu, nefes alan kumaşlardan üretilen eşofman takımları kız ve erkek çocuklarının gün içerisinde terleyip hasta olmalarının önüne geçmek için tercih edilmelidir. Kumaşın kalitesi kadar önemli olan diğer bir konu çocuğun eşofmanı nerede ve ne sıklıkla kullanacağıdır. Bu durum kız ya da erkek çocuğunuz için seçeceğiniz eşofman takımının tasarımının nasıl olması gerektiğini belirleyecektir. Kullanım amacına ve çocukların sevdiği renklere göre seçilen eşofman takımları ile çocuklar kendilerini daha şık hissedeceklerdir. Çocuk eşofman modelleri farklı markalar tarafından üretildiği için beden ölçüleri de markadan markaya değişebilmektedir. Çocukların beden ölçüsüne uygun şekilde alınmayan eşofman takımları, sağlıklı kullanımın önüne geçerek çocuğun gün içerisinde sıkılmasına neden olacaktır. Hareket odaklı yaşayan çocuklarda eşofmanın dar gelmesi gibi bir durum yaşanmaması adına markaların sunduğu beden ölçüsü tablosu incelenmeli ve doğru bedenin seçilmesine özen gösterilmelidir. Çocuklarda 20’li yaşlara kadar kemik gelişiminin devam ettiği göz önünde bulundurulursa, hareketlerini kısıtlamayan eşofmanların seçimi de ebeveynlerin dikkate alması gereken bir durum olarak ortaya çıkıyor.

Çocuk Eşofman Modelleri Fiyatları

Çocuk eşofman modellerinde fiyatlar her markanın kendi fiyat politikasına göre belirlenmektedir. Her marka ürettiği çocuk eşofman modelinde kullandığı kumaşın kalitesini fiyatlara yansıtmaktadır. Eşofman takımının kapüşonlu olması, cepli ya da cepsiz olması, baskı detayları gibi tasarım farklılıkları fiyatını belirleyen unsurlardır. Ayrıca baskılarında kullanılan boyanın kalitesi, beden ölçüleri, paça yapısı gibi pek çok detay çocuk eşofmanlarının fiyatlarını belirlemede etken olmaktadır. Çocuk eşofman altı modelleri tek başına da tercih edilebilir ve çocuk eşofman takımı modellerine göre daha uygun fiyatlandırılmaktadır. Çocuğunuzun kullanım amacına uygun eşofman takımını ya da eşofman altını alım gücünüze uygun bir şekilde seçenekler arasında bulabilirsiniz.

Çocuklar Eşofman Takımlarını Nerelerde Giyebilir? 

Okul öncesi çocuklara kreşe giderken, evde oyun oynarken ve hatta uyurken bile eşofman takımlarını ya da eşofman altını giydirebilirsiniz. Okul çağındaki kız ve erkek çocuklar ilgilendikleri spor aktivitelerinde, beden eğitimi derslerinde, 23 Nisan, 19 Mayıs, 29 Ekim gibi özel gün gösterilerinde, arkadaş toplantılarında kısacası rahat hissetmek istedikleri her gün ve her ortamda eşofman takımlarını ya da tercihen eşofman altlarını giyebilirler.

Her Çocuğun Beden Ölçüsüne Göre Eşofman Modelleri Bulunur mu?

Marka üretimine göre belirlenen eşofman ölçüleri kız ve erkek çocuklarına uygun olacak şekilde ölçülendirilmiştir. Bazı markalar beden ölçüsü olarak yaş aralığını baz alırken bazıları ise erkek çocukları için S, M, L, XL, kız çocukları için S, M, L ölçülerini kullanmıştır. Kullanıcı yorumları ve beden ölçü tabloları incelendiğinde doğru ürünü bulmak daha kolay olacaktır. Çok dar ya da çok bol alınacak eşofmanlar çocukların hareketine engel olabilir.

Çocuklar İçin En Uygun Eşofman Modeli Hangisidir?

Eşofmanın nerede giyileceği ile birlikte çocuğun zevkine uygunluğu model tercihinde belirleyici olmaktadır. Ayrıca eşofmanın çocuk sağlığına uygun kumaşlardan üretilmiş olması ve tasarımının hareketlerine engel olacak detayları barındırmaması da doğru model olduğunun göstergesidir.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Eşofmanı Modelleri

3423 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 3423 ürün
DSACategoryId/2147483636/60002723/205474/60002724/60002739