Çocuk iç giyim ürünlerinde karar vermek oldukça zorlaşıyor. Çocuklar sağlık açısından en hassas varlıklardır. Ciltlerine temas eden giysiler çocukların sağlığı üzerinde olumlu veya olumsuz etki yapıyor. Yüzlerce ürünün içinden ancak doğru bilgiyle sağlıklı seçimler yapılıyor. Çocuk külot ürününe hepsiburada.com üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İç giyimin bir parçası olan çocuk külotlarını seçerken birçok faktör belirleyeci olabiliyor. Kullanılan kumaşın kalitesinden, rengine, rahatlığından, kullanışlılığına, doğru beden ve kalıp özelliğine kadar birçok faktör etkili oluyor. Ürünün ham maddesi olan kumaşların özellikleri kalitesini, ömrünü etkiliyor. Ayrıca hijyen ve sağlık açısından önem taşıyor. Kumaş %100 pamuk olabileceği gibi değişen oranlarda pamuk ve elastan içerebiliyor. Farklı oranlar %95 pamuk %5 elestan gibi. Terletmeyen, teri içine hapseden, cildin nefes almasına yardımcı olan çeşitlilikte ve nitelikteki kumaşlar ürünün sağlıklı olmasını sağlıyor. Terletmeyen, cildin nefes almasını sağlayan ürünler genital bölgede oluşabilecek çeşitli rahatsızlıkların, mantar gibi, önüne geçiyor. Çocuk külot seçimlerinde insan sağlığına zarar vermeyen ham madde kullanımının önemi güvenilir marka ve nokta arayışına neden oluyor. Her bir model için birden fazla renk ve desende üretilen ürünler çocukların beğenisine sunuluyor.

Çocuk külot ürünleri farklı fiyat avantajları ile sunuluyor. Ürünleri seçerken tekli, üçlü, beşli gibi farklı ambalajlar özelliklerini ve fiyat avantajlarını değerlendirme şansı oluyor. Ekonomik alışverişle ihtiyaçları temin ediliyor. Ayrıca hepsiburada.com bünyesinde bulunan onlarca markanın sunduğu değişik kampanyalardan veya indirimlerden faydalanabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Çocuk Külot Modelleri

700 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. LC Waikiki Çocuk Külotlar
  2. DeFacto Çocuk Külotlar
  3. Civil Çocuk Külotlar
  4. Koton Çocuk Külotlar
  5. Donella Çocuk Külotlar
  6. FullaModa Çocuk Külotlar
  7. Nicoletta Çocuk Külotlar
  8. Tutku Çocuk Külotlar
  9. Penti Çocuk Külotlar
  10. Gümüş Çocuk Külotlar
  11. Katia&Bony Çocuk Külotlar
  12. Özkan Çocuk Külotlar
  13. Blackspade Çocuk Külotlar
  14. Pinkmark Çocuk Külotlar
  15. OTS Çocuk Külotlar
  16. Özkan Underwear Çocuk Külotlar
  17. Carter's Çocuk Külotlar
  18. Dagi Çocuk Külotlar
  19. Seher Yıldızı Çocuk Külotlar
  20. Koza Çocuk Külotlar
 2. Beden A-Z
 3. Renk
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Ürün Puanı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483636/60002723/205474/60002729/60002740
Başa dön