Şemsiye

Saç aksesuarları kadınların saçlarını toplamak ve güzelleştirmek için kullandıkları fonksiyonel ve şık ürünlerden oluşuyor. Kız çocuklarının da sahip olmayı çok sevdikleri saç ‌aksesuarlarının yüzlerce farklı modeli markaların ürün seçkisinde yer alıyor. ‌7'den ‌70'e her yaş grubundan kişi tarafından kullanılan en yaygın ‌saç aksesuarları arasında toka çeşitleri ön plana çıkıyor. Tokaların kullanımı kadınlarla sınırlı değil. Saçlarını uzatan erkekler de lastikli ve kancalı tokaları kullanıyor. Saç aksesuarları; taçlar, bandanalar, tokalar olarak başlıca gruplara ayrılıyor. Onların alt kategorilerinde ise gelin taçları, kafide taçlar, çiçekli taçlar, tel taçlar, süslü lastikli tokalar, topuz tokaları, tel tokalar, saç bantları, mandal tokalar, saç tarakları, bebek tokaları, bebek saç bandanaları ve benzeri çok sayıda çeşit var. 

Tokalar İşlevsel ve Şık 

Toka olarak en yaygın modellerin saçların toplanması için kullanılan lastikli, kancalı lastikler olduğu görülüyor. Farklı renkleri ve ebatları olan bu tokalar pratik olarak saçların toplanmasına yarıyor. Topuz, örgü ve benzeri saç ‌modelellerinin yapılabilmesi için de bu tür tokalardan olmazsa olmazlar arasında. Lastikli tokalar tek olarak satılabildiği gibi ‌3'er, ‌5'er, ‌10'ar paketler halinde de satışa sunuluyor. İşlevsellik bakımından çok önemli diğer bir grubu da tel toka modelleri oluşturuyor. Özellikle topuz yapılırken kullanılması şart olan bu tokaların gold ve siyah olan renkleri mevcut. Tel tokaların da standart olanlarının yanı sıra topuz için özel tasarlanmış çeşitleri de revaçta. İncili, taşlı ve benzeri süslemelerle dizayn edilmiş tel tokalar da kadınlara şık bir görünüm sunuyor. Saçların rahatlıkla örülebilmesi ve topuz yapılabilmesi için geliştirilmiş aksesuarlar da kadınlara kuaför salonuna gitmeden saçlarını şıklaştırma olanağı sunuyor. 

Saçlara Değer Katan Aksesuarlar 

Saç aksesuarları tarihten günümüze kadınların kullanmayı çok sevdikleri ürünlerden oluşuyor. İlk çağlarda doğadan topladıkları çiçek ve yapraklarla saçlarını süsleyen kadınlar günümüzde teknolojinin tüm avantajlarını bu yönde kullanıyor. Markaların koleksiyonlarında çok sayıda ve her tarza uygun taçlar ve farklı tasarımlarda tokalar kadınların saçlarını süslemek için hazır. Son derece frapan gelin taçlarının yanı sıra sade tasarımlar, ç‌içekli zarif modeller, inci detaylı romantik dizaynlar kadınlara kendilerini ifade etme şansı sunuyor. Saç tokaları arasında sanat eserlerini andıran tasarımlara da zaman zaman ‌rastlanıyor. Payetli ve büyük ‌çiçekli modeller, kalın kadife taçlar, incililer ve swarovski taşlarla yaratılmış dizaynlar, mesaj içerikli modeller, çok renkli seçenekler... Her biri kadınların stilini tamamlıyor. Lohusa taçları, spor ‌bandanaları, havlu spor bantları ve benzeri seçenekler de özel tercihler kategorisinde ‌kadınlara ‌sunulan ürünlerden. 

Bebek ve Kızların Saçları da Çok Süslü 

Anne adayları bebeklerinin kız olduğunu öğrenir öğrenmez sevimli kız kıyafetler satın alırken bir yandan da onlara çeşit çeşit tokalar hazırlıyor. Kız bebeklerin daha saçları çıkmadan çoğu anne onları şirin bandanalarla süslüyor. Pembe, ‌ekru, kırmızı, sarı ve benzeri renklere sahip bu ürünlerin çok sayıda alternatifi mevcut. ‌Mevlüt taçları kızların ilk taçları olarak oldukça önem taşıyor. Bebekler 40 ‌mevlüt olarak bildiğimiz geleneksel günde beyaz veya pembe oldukça süslü bir taç takıyor. Bunun yanı sıra özel günlerde de kız bebekler oldukça süslü taçlar ve bandanalarla süsleniyor. Markaların bu kategoride ürünleri oldukça geniş. ‌Bebeklikten çocukluğa ‌geçtiklerinde ise ç‌içekli, kelebekli, hayvan figürlü taç ve tokaları beğenen kız çocukları sevdikleri kahraman figürlerini de tokalarında ‌kullanmayı çok seviyor.

Çeşitli markalara ait çok sayıda saç aksesuarı, tokası ve taçları geniş ürün çeşitliliğiyle ‌Hepsiburada.‌com adresinde yer alıyor. Ürünlere, çeşitli modellere ve fiyatlarına siteyi ziyaret ederek ulaşabilir, kendinize, çocuklarınıza, torunlarınıza ve tüm sevdiklerinize çok çeşitli saç aksesuarları satın alabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Şemsiyeleri

1288 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 1288 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?