Kız ve erkek çocuklarının kullanabileceği çocuk tulumu modelleri ile kızınızın ya da oğlunuzun sıcak bir şekilde uykuya dalabilmesini sağlayabilirsiniz. Daha rahat bir uyku için yumuşak kumaşlara sahip, cildi tahriş etmeyen tulumlar aracılığıyla uyku konforunu artırabilirsiniz. Bunun yanı sıra çocuğunuz gün içerisinde ev ortamında oyun oynarken de ona şık tulumlardan birini giydirebilirsiniz. Bol kesimleri ve esnek yapıları ile göz dolduran tulumlar çocukların hareketli doğasına rahatça uyum gösterir. Hareketli oyunlarda ve yürüme, koşma gibi eylemler sırasında çocuğunuza destek olan tulumları çocuğunuzun yaş grubuna ve beden ölçülerine göre seçerek satın alabilirsiniz. Tek parça halinde bir ürün olan çocuk tulumu modelleri sayesinde hem alt hem de üst giyim ihtiyacına çözüm üretilir. Fermuarlı modellerle zarif bir görünüm elde edilirken aynı zamanda tulumu gövdeye geçirebilmek için de pratik bir yardımcıya sahip olursunuz. Takılma problemine yol açmayan sık dişlerle imal edilen fermuarlardan yardım alarak çocuğunuzu kısa sürede giydirebilirsiniz. 

Çocuklara Rahat Bir Giyim Sağlayan Tulumlar

Çocuk tulumu modelleri cepli tasarımlarıyla kızınızın veya oğlunuzun kağıt mendil ya da küçük oyuncaklar taşıyabilmesi için uygun bir destek oluşturur. Pamukla üretilen tulumların yanı sıra elastanla daha da esnek hale getirilen modeller de çocuğunuz için satın alabileceğiniz giyim ürünleri arasındadır. Çamaşır makinesiyle yıkayabileceğiniz kullanışlı çocuk tulumu modelleri hijyenik bir kullanım yaşatır. Etiketlerde belirtilmiş olan yıkama değerlerine uyarak tulumun zarar görmeden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. İnce ve dayanıklı dikişlerle imal edilen tulumlar özellikle eklem yerlerindeki esneklikleriyle çocukların hareketli doğasına uyum sağlar. Tuvalet ihtiyacını kolayca giderebilmek için fermuarlı gövde dizaynıyla üretilmiş olan tulumlar çocuğunuzun pratik bir şekilde tuvaletini yapabilmesine yardımcı olur. Bez kullanan çocuklarda da tulumların kolayca açılıp kapatılabilmesi ebeveynlere kolaylık yaşatır.

Çocukların Cildini Koruyan Tulumlar

Fermuarlı şekilde ters yönde açılan çocuk tulumu modelleri giyim sırasında çocuğunuzun hassas teninin sıkışmasını önler. Yumuşaklıklarıyla da göz dolduran tulum kumaşları cilde uyum göstererek çocuğunuzun teninde kızarıklık, kaşınma gibi sorunlara yol açmaz. Isı yalıtımı oluşturan kumaşlarıyla dikkat çeken tulumlar özellikle kış aylarında çocuğunuzun soğuklara karşı tamamen korunmasına imkân tanır. Böylece hasta olma ihtimali oldukça azalır. Tulumlar, sıcak havalarda da terletmeyen kumaşları sayesinde uyku sırasında çocuğunuzun terleyip uyanmasını önler. Tulumların bol yapısından yararlanarak tulum içerisinde çocuğunuza pijama, badi, atlet gibi ürünler de giydirebilirsiniz. Çocuk tulumu modelleri kırışmaya karşı dayanıklı yapılara sahip çeşitlerle biçimini koruyan ürünler satın alabilmenize olanak tanır. Hızlı kuruyan kumaşlardan yararlanarak yıkama sonrasında kısa sürede tekrar giyilebilir hale gelen bir tulum sipariş edebilirsiniz.

Sevimli Tasarımlarla Çocukların Beğenisini Kazanan Tulumlar

Çok sayıda tasarım seçeneği sunan çocuk tulumu modelleri birbirinden özel dizaynlarla beğeni toplar. Kız ve erkek çocuklarına özel üretilen ürün çeşitleri çocuğunuzun beğenisini kazanacak şık bir ürün alabilmenizi sağlar. Yazlık ve kışlık olarak değerlendirebileceğiniz ürün opsiyonları sayesinde kalın ya da ince kumaşlı tulumları çocuğunuzun giyimi için satın alabilirsiniz. Kalıpları sayesinde çocuğunuzu son derece rahat ettirecek tulumlar hareket yetisini kısıtlamayan yapıları sayesinde uyku sırasında da konforlu bir giyim oluşturur. Gövdelerinde baskılara ya da yazılara yer veren tulumlar çocukların sevdikleri çizgi film kahramanlarını yansıtan tasarımlarıyla ilgi çeker. Geniş paçalara sahip modeller yaz aylarında keyifli bir uyku uyuyabilmek için idealken dar paçalı tulumları çocuğunuzun ayaklarını soğuklardan korumak için kış aylarında tercih edebilirsiniz. Çocuk tulumu modelleri sarkma yapan ve keçeleşme sorunu yaşatmayan kaliteli kumaşlarıyla ebeveynlerin beklentilerini karşılar.


ARA
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Tulumu Modelleri

Toplam 24 / 997 ürün
DSACategoryId/2147483636/60002723/205474/60002724/60004856