Dagi Külot

Geçmişten Günümüze Dagi

%100 Türk markası olan Dagi, 1984'de hazır giyim alanında tekstil sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Açıldığı tarihten itibaren beş yıl boyunca aralıksız üretime devam eden Dagi, 1989 yılında İstanbul Şişli'de ilk mağazasını açmıştır. Hem yurtiçi hem de yurtdışında adından söz ettiren bu iç giyim firması, 2004 yılında kapsamlı bir dönüşüm sürecine girerek dünya çapında üretim yapmaya devam etmiştir. Türkiye'nin pek çok şehrinde yeni mağazalar açan Dagi, 2004 yılında başlattığı bu değişimle koleksiyonlarını yenileyip logo değişikliğine gitmiştir. Ayrıca Dagi, kullandığı ürünlerin hammaddelerinde de değişiklik yaparak tekstil sektörünün en kaliteli kumaşlarını tercih etmiştir. Her dönemin modasına uygun farklı renk ve desenlerdeki ürünleri ile her sezon adından bahsettiren Dagi markası,her zaman Türkiye'deki iş gücünü de destekleyen bir firma olmuştur. 2004 senesinde gerçekleşen yenilikçi tutum ile beraber moda tasarım öğrencilerine de iş kolu sağlayan Dagi, Türkiye'de ilk kez moda tasarım öğrencileri ile koleksiyon hazırlayan bir firma olarak tarihe geçmiştir. Dagi’nin kadın ya da erkek koleksiyonlarına bakmak gerekirse her iki kategoride de pijama, iç giyim, çorap, plaj kıyafeti, ev kıyafeti gibi seçenekler bulunmaktadır. Dünya trendlerini yakından takip eden ve bu popülerliği koleksiyonlarını yansıtabilen Dagi, tekstil konusunda profesyonel anlamda çalışan bir firmadır.

Dagi ve İç Giyim

İç giyim denince özel bölgelerin kıyafetlerle temasını engelleyen küçük parça ürünler akla gelmektedir. Bu ürünlerden en önemlisi alt çamaşır olarak kullanılan külotlardır. Külot, genital bölgenin temiz kalması ya da pantolon, etek gibi dış kıyafetlerle genital bölgenin temas etmemesi için özel olarak üretilen ürünlerdir. Hassas bölge olarak genital bölgelerin tahriş olmaması açısından büyük önem teşkil eden, basit gibi görünen fakat oldukça fazla işlevsel olan bu ürün; günlük hayatta kullanımı en sık olan tekstil ürünlerinden biridir. İnsan bedeninde en hassas bölgelerden biri olan genital bölge, bakteri ve mikroplara karşı savunmasız bir özelliktedir. Ayrıca bedenin diğer bölgelerine göre daha ince bir deriye sahip olması çok çabuk tahriş olmasına sebep olur. Bu nedenle genital bölgelerin sert dokudaki genel kıyafetlerle temas etmemesi gerekmektedir. Temizlik ve rahatlık açısından çok önemli olan bu konu, Dagi külot bayan kategorisinde birçok ürünün geliştirilmesine zemin hazırlamıştır. İnsan sağlığı açısından önemli bir tedbir olan külot kullanımı, zaman içerisinde çeşitli kumaşlar ve renklerle kullanıcılarının göz zevkine de hitap edebilen bir hale getirilmiştir. Bu anlamda da Dagi, giyim külot kategorisinde piyasanın en çok tercih edilen külot kesimleri ve en kullanışlı iç çamaşırlarını üretmektedir.

Zaman içerisinde külot seçenekleri çeşitlenmiş ve işin içine dantel fiyonk gibi süs materyalleri girmiştir. Bu durum kadın kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılandıkça kumaş, renk, model ve desen seçenekleri de çoğalmıştır. Dagi bu anlamda kullanıcılarına külot çeşitleriyle yelpazesini geniş tutarak müşteri memnuniyeti sağlayan büyük bir firmadır.

Dagi Külot Seçenekleri

İç giyim sektöründe bir dünya markası olan Dagi, alt çamaşır çeşitleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan başarılı bir markadır. Tercihlere ve ihtiyaçlara göre üretilen dantelli, yüksek bel, slip, string, dikişsiz, hipster, brazilian gibi Dagi külot çeşitleri ile kadın kullanıcıların iç giyimlerine rahatlık ve konfor getiren Dagi; nefes alabilen ve bakteri üretmeyen özel dokuma kumaşlarla kadın müşterilerinin beğenisini toplamaktadır.

İç çamaşırı kategorisinde Dagi külot modelleri önerilerinde bulunmak gerekirse, rahatlığına önem verenler için özel olarak tasarlanmış Dagi yüksek belli külot tavsiye edilebilir. Bel bölgesini rahatlıkla kavrayan, göbeğin kıyafetlerden dışarıya taşmasını engelleyen bu özel kesim külotlar, kadınların konforlu bir iç çamaşırı deneyimi yaşamalarını sağlamaktadır. 

Bunun yanında kıyafetlerde çamaşır izinin görünmesinden tedirgin olanlar için Dagi dikişsiz külot ya da Dagi lazer kesim külot önerilebilir. Bir diğer rahat model olan Dagi slip külot ise en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Özellikle pamuklu kumaşlardan üretilen ve kalçayı tamamen saran bu külotlar günlük kullanımda kullanıcılarına konfor sağlayan ürünlerin başında gelir.

Günlük kullanımda rahatlık sağlayacak başka bir külot türü ise hipster külottur. Oldukça kısa bir şorta benzeyen ve kalçayı saran yapısıyla hipster külot, kullanıcılarına günlük hayatta konfor sağlamaktadır. Dantelli seçenekleri de olan bu külotlar genel olarak pamuklu kumaşlardan üretilmektedir.

Dagi külot kadın kullanıcılarının ihtiyaçları yanında zevklerine de hitap edebilmektedir. Bu nedenle birçok Dagi külot seçeneğinin içinde dantelli ürünlere de yer verilmiştir. Dantelli külotlar kadınların iç giyimini renklendiren, süsleyen ve kendilerini iyi hissettiren, estetik duruşu ön planda olan külotlardır. 

Estetik açıdan tercih edilen bir başka külot çeşidi ise brazilian külottur. Slip külotlara nazaran kalçayı daha az saran bir külot modelidir. Brazilian külotlar, daha çekici bir külot tercihinde bulunmak isteyenler için ideal bir seçim olacaktır.

Özellikle dar kesim kıyafetlerin altında kullanmak amacıyla üretilen string tarzı külotlar, kalça kısmı şerit şeklinde olan ve kalçayı açıkta bırakan bir külot şeklidir. Birçok kadın tarafından kıyafetin altında fark edilmemesi açısından tercih edilen bu ürünlerin ağ ve ön kısmı normal slip külotlara benzemektedir. Pek çok modelde olduğu gibi stringlerin de penye kumaş ya da dantelli kumaştan üretilen seçenekleri mevcuttur.

Dagi külot modelleri X small’dan başlayarak 3 X large’a kadar uzanmaktadır. Kadın bedenine uyumlu, sağlıklı kumaşlarda üretilen bu külotlar dönemin trendlerine göre farklı renk ve desenlerde özel olarak tasarlanmaktadır. Külot seçimi yaparken kişisel zevk ve ihtiyaçlarınızın yanında beden ölçülerinizi de göz önünde tutarak seçim yapmanız önerilir. Aksi halde iç çamaşırının bedeni sıkması rahatsızlığa ve çeşitli sağlıksal sorunlara yol açabilir ya da bol bir çamaşırın giyilmesi kıyafetlerin altından belli olmasına sebep olabilir ve bu da estetik açıdan istenilen bir durum değildir.

Dagi, hemen her yaştan kadının gönül rahatlığıyla kullanabileceği dantelli, yüksek bel, slip, string, dikişsiz, hipster, brazilian gibi külot çeşitleri ve kaliteli, yumuşak, anti alerjik kumaşları ile müşterilerinin sağlıklı ve konforlu bir deneyim yaşamasını sağlamaktadır.

Dagi fabrikalarında kullanıcılarının hemen her ihtiyacına yönelik üretilen bu külotlar hava geçiren yapısı ile bakteri oluşumunu engeller. Esnek ve pamuklu kumaşların tercih edildiği Dagi külot modelleri, Dagi mağazalarında ve online mağazalarda çok çeşitli olarak beğeniye sunulmaktadır.Dagi Külot Neden Tercih Edilmelidir?

Dagi külot model ve bedenleri kadınların vücut yapısına oldukça uyumlu, sağlıklı kumaş dokusu ve çok çeşitli renk seçenekleri ile tercih edilme konusunda oldukça ön plana çıkmaktadır. Kadınların tüm gün kullandığı iç giyim ürünlerinden birisi olan külotları tercih ederken kumaş dokusu, modelleri, kullanılan aksesuarların kalitesi önemlidir. Dagi markası tüm bu ürünlerin en kalitelisini ve sağlıklısını kullanmaktadır.

Dagi Külot Beden Seçenekleri Nelerdir?

Dagi külot beden seçenekleri; XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL olarak tüm kadın bedenleriyle uyumlu olacak şekilde üretilmektedir. Aynı zamanda çeşitli modellerin birçok bedenine de sahip olan firma renk ve doku olarak tercih edilen firmaların başında yer almaktadır.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dagi Kadın Külot Modelleri

182 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Beden
Toplam 24 / 182 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000679/dagi