Daisy

Daisy markası, birçok alanda farklı ürün vermiş bir marka olarak göze çarpmaktadır. Özellikle evcil hayvanlar için geliştirdiği oyuncaklar, diğer gereçler ve mamalar ile tanınmaktadır. Buna ek olarak, spor-outdoor, giyim-ayakkabı ve kırtasiye gereçleri arasında sayılabilecek ürünler tasarlamaktadır. Evcil hayvanlar için plastik oyuncaklar ve kedi çimi gibi ürünleri bulunan markanın, evde beslenmek istenen köpekler için de künye gibi seçenekleri bulunmaktadır. Bu künyeler, birçok farklı şekil ve renge sahiptir. Böylece, kişi evcil hayvanına kişiselleştirilmiş bir künye temin edebilmektedir. Giyim, ayakkabı kategorisinde ise topuklu ayakkabı gibi ürünleri bulunmaktadır. Giyim kategorisinin dışında da, aksesuar ürünleri bulunmaktadır. Bunların arasında en çok çeşide sahip olanlardan biri dekupaj peçeteler olmaktadır. Bu Daisy peçete modelleri sayesinde de hem farklı sunumlar yapılabilmekte, hem de biriktirme alışkanlığı olanlar için birer koleksiyon parçası olabilmektedir.

Daisy Peçete Modelleri ile Sunumlarınız Renklenecek

Önceleri sadece tek bir amaca hizmet eden araç-gereçler zaman geçtikçe çeşitlilik sağlamakta ve kullanım alanını da genişletmektedir. Bu duruma örneklerden biri de peçeteler olmaktadır. Önceleri sadece bir alanın silinmesi gibi gereçlerle kullanılan peçeteler, zamanla dekoratif bir görünüm elde etme amacına da hizmet etmeye başlamıştır. Emicilik ve dayanıklılık gibi amaçların yanına bir de dekoratif görünümü ekleyen Daisy peçete modelleri, kullanım açısından birçok faydayı bünyesinde barındırabilmektedir. Kullanım amaçlarına dekorasyonu da ekleyebilen bu peçete seçenekleri, davet masalarında kullanıma oldukça uygun olmaktadır.

Kullanım esnasında, düzenlenen masanın temasına göre bir peçete seçimi yapabilmek mümkündür. Daisy ürünleri arasında bulunan bu dekupaj peçeteler ile çocuklar için yemek yemeyi keyifli hale getirmek de mümkündür. İçerisinde noel baba detayı ya da çeşitli sebze-meyve desenlerinin bulunduğu bu seçenekler ile çocukların yemek yeme zamanlarını daha eğlenceli hale getirmek de sağlanabilecektir. Bu desenlerin dışında, puantiyeli, çeşitli çiçek motiflerinin bulunduğu modeller de bulunmaktadır. Kişi, kendi estetik zevkleri doğrultusunda içlerinden birini seçebilmektedir. Yılbaşı ve benzeri özel günler için hazırlanan sofralar için de yılbaşı temalı dekupaj peçeteleri bulabilmek mümkündür. Böylece, hem dayanıklı, hem de hazırlanan masa ile uyumlu peçete kullanımı gerçekleştirilmiş olacaktır. Desenli olmayan peçetelerin kullanımı da oldukça kullanışlı olmasına ek olarak, dekupaj peçetelerde dekoratif bir beklenti de karşılanmaktadır. Bu sebeple, kullanıcılar arasında tercih edilirliği yüksek olan modeller arasında dekupaj peçeteleri görmek mümkün olmaktadır.

Daisy Kedi ve Köpek Maması Seçenekleri

Daisy kedi maması bu mamayı tüketecek olan kedinin ihtiyaçlarını en yüksek ve verimli düzeyde karşılamak amaçlı hazırlanmış bir mama çeşidi olarak göze çarpmaktadır. Aynı şekilde, köpekler için de üretilmiş mama çeşitleri bulunan Daisy marka mamalarda, evcil hayvanın kilo ve durumuna bağlı olarak alması gereken yağ, protein, vitamin dengesine dikkat edilmiştir. Üretilmiş olan her iki mama çeşidinin de paketlenişin de 15 kg’lık esaslar baz alınmıştır. Kediler için hazırlanmış olan mama çeşidinde, balıklı ve renkli taneli bir formül oluşturulmuştur. Köpekler için ise kuzu etli, pirinçli bir formül bulunmaktadır. Her iki mama çeşidi de yetişkin kedi ve köpekler için geliştirilmiştir. 

Her canlının doğduğu anda ve büyüme evresinde ihtiyacı olan vitamin, protein ya da diğer gereksinimler değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle de mama çeşitlerinde yetişkin, yeni doğan gibi ayrımlar bulunmaktadır. Kişi, beslediği hayvan için en doğru mamaya ancak bu detaylara dikkat ederek ulaşabilecektir. Aksi takdirde, hayvanın tükettiği besin, kendisine birçok anlamda yetersiz kalabilecektir. Daisy kedi maması 15 kg‘da, yetişkin kedilerin ihtiyacı olanların bir arada bulunduğu bir formüle sahiptir. Bu sayede kedi ve köpeklerin, sağlıklı ve sorunsuz bir yaşam sürmesine yardımcı olmak mümkündür. Mama almadan önce, daha öncesinde bu ürünü kullanmış olan kişilerin yorumlarından yararlanabilmek de mümkündür. Bunun için Daisy kedi maması yorumları kısmını incelemek faydalı olacaktır. Bu sayede, gerçekten kullanmış ve verimli sonuç almış kişilerin yorumlarını baz alarak doğru bir seçim yapılıp yapılmadığı da ikinci bir kişi tarafından teyit edilebilmektedir. 

Kedi Oyuncakları ile Evcil Hayvanınız Eğlenceli Vakit Geçirsin 

Evcil hayvanların aynı sokaktaki kedi ve köpekler gibi gün içerisinde hareket edebilecekleri ve enerjilerini atabilecekleri nesnelere ve alanlara ihtiyacı bulunmaktadır. Bu nedenle bu hayvanlar için ev içerisinde ya da bahçede kullanıma uygun, kendilerine herhangi bir zarar vermeyecek oyuncak çeşitleri üretilmiştir. Bu oyuncaklar sayesinde, sağlıklı bir büyüme evresi geçirebilmek ve evcil hayvanın hem fiziksel, hem de ruhsal ihtiyaçlarına karşılık vermek mümkün olmaktadır. 

En çok tercih edilen ve en bilindik şekilde kullanılan oyuncaklardan biri olan tırmalama duvarları kedilerin tırnakları için de uyumlu olarak tasarlanmaktadır. Genellikle yüksek bir materyal üzerine kalın ve püsküllü bir ipin çevrelenmesi mantığı ile oluşturulan bu oyuncaklarda da çeşitli modeller bulabilmek mümkündür. Daisy kedi oyuncak fiyatı da bu çeşitlilik çerçevesinde birden fazla fiyata sahip olmaktadır. Farklı ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanan oyuncak çeşitlerinde farklı fiyatlandırmaların görülmesi mümkündür. Bu nedenle tek bir etiketten bahsedebilmek mümkün olmayacaktır.

Daisy Marka Aksesuar Çeşitleri  

Markanın kedilere yönelik ürünlerinden biri de, kedi şeklinde olan ve üzerine bir ipin sarıldığı kedi tırmalama modelidir. Daisy aksesuar ürünlerinin yanı sıra bu ve bunun gibi kedi oyuncağı modellerine sahip olmaktadır. Bahsedilen bu kedi tırmalama duvarı, istendiği takdirde duvara asılabilmekte ya da olduğu yerde kullanımı da sağlanabilmektedir. Böylelikle, hem kedilerin sağlıklı bir fiziksel aktivite gerçekleştirmesi sağlanmış olacaktır, hem de evdeki eşyaların zarar görmesi önlenmiş olacaktır. Bir şeyleri tırmalama ihtiyacının bu nesneler ile karşılanmış olması iki taraf için de oldukça faydalı olmaktadır. Markanın ürünleri arasında, sadece kedi ve köpekler için oyuncak çeşitleri bulunmamaktadır. Bu oyuncakların yanı sıra, kedi çimi ve besleme için biberon setleri de bulunmaktadır. 

Daisy kedi oyuncağı modellerinin yanı sıra bu ürünler ile de kedilerin her evresinde ihtiyacı olabilecek ürünleri geliştirmektedir. Kedilerin doğduğu ve anne sütüne ihtiyacı olduğu ilk evrede, kimi zaman bu durum gerçekleştirilememiş olmaktadır. Bu durumda, el ile dışarıdan bir besleme gerekmektedir. Bu evrede kuru mama gibi besinlerin de tüketimi gerçekleştirilemediği için ilk olarak sütü uygun şekilde verebilecek bir araca ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun için de biberon seti, rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kedi çimi de, yine biberonun kullanım amacına yakın bir amaç olan kedinin sağlıklı bir gün geçirmesi amacı ile üretilmiştir. Kedilerin baş ağrısı ve diğer sorunları için tükettiği bilinen bu bitki de Hepsiburada sayfasından temin edilebilmektedir. Bütün bu ürünler ve fazlası için sayfaya göz atılabilmektedir. 

Daisy Kedi Mamaları Doğal Mıdır? 

Daisy kedi mamaları, kedilerin ihtiyacı olan besinlerin en doğru oranda karşılanması amacına hizmet edecek şekilde hazırlanmıştır. Doğal ve zararsız bir içeriğe sahip olması ile de, kedi sahipleri tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. 

Daisy Kedi Maması Ne Kadar Sürede Biter?

Yetişkin bir kedi maması olarak tasarlanan Daisy kedi maması, 15 kg paketleme ile sunulmaktadır. Bu miktarda bir mama da yetişkin bir kedi için 5 aylık bir sürece kadar yeterli gelebilmektedir. Kedinin kilosu ve ihtiyaçları doğrultusunda bu gramaj değişiklik gösterebilmektedir.

 

Daisy Kedi Maması Nasıl Hazırlanır?

Daisy kedi maması, herhangi bir ön hazırlık gerektirmemektedir. Paketten çıkarıldığı hali ile direkt kullanıma hazır olmaktadır.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Daisy

40 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk A-Z
  7. Fırsat Ürünleri
  8. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön