Ucuz Deniz Şortu

Alt giyim ürünleri arasında yer alan kadın deniz şortları yaz mevsiminde denizde yüzmek ve sıcak havalarda serin kalmak için sıkça tercih ediliyor. Plaj giyim ürünlerinden biri olan kadın deniz şortları hem renk hemde kesim bakımından farklılaşıyor. Ayrıca deniz şortlarının uzunluğu da modelden modele değişiklik gösteriyor. Bikinileri tamamlamak için tercih edilen kadın deniz şortları aynı renkte tercih edilebiliyor. Esnek yapıdaki kadın deniz şortları konforlu bir kullanım vadediyor. Ayrıca kadın deniz şortları su içerisinde kayma ya da düşme problemi yaşatmıyor. Elastik yapıdaki deniz şortu kullanıcıların bel ölçüsüne uygun seçildiğinde herhangi bir sorun teşkil etmiyor. İnce kumaşa sahip olan kadın deniz şortları hafifliği ile rahatlık sunuyor. Bu sayede kullanıcılar özgürce hareket edebiliyor ve ekstra efor sarfetmiyor. Kadın deniz şortları denize girerken, plajda dolaşırken ya da plajda spor yaparken tercih edilebiliyor. Kadın deniz şortları plajda tişörtle ya da askılı bir penye ile beraber kombinlenerek kullanılabiliyor. Kadın deniz şortlarının uzun  olan modelleri, diz hizasında veya bermuda şeklinde üretiliyor. Uzun ya da kısa olarak tercih edilen kadın deniz şortlarında paçaların bol olmamasına dikkat edilmesi gerekiyor. Ayrıca deniz şortunun çok kalın seçilmemesi öneriliyor. Çünkü kalın kumaşlı deniz şortları, konfor açısından çok tercih edilmiyor. Kadın deniz şortu özelliklerindeki kolayca kuruyan kumaş ve ayarlanabilir ipli bel bölgesi de önemli avantajlar. İç kısımda fileye sahip olan kadın deniz şortları bacakların birbirine sürtünmesini engellediği için aşınmayı da önlüyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan kadın deniz şortları arasında en sık tercih edilen renk siyah olarak ön plana çıkıyor. Çünkü kadın deniz şortu siyah rengi her bikini üstüyle uyum sağlayabiliyor. Cebe sahip olan kadın deniz şortları işlevsel bir kullanım sunuyor. Kullanıcılar deniz şortunun cep bölümünde cep telefonu ya da para taşıyabiliyor. Kadın deniz şortu sade ya da çiçek, geometrik desen, çizgili gibi tasarımlara sahip olabiliyor. Fırfır detaylarına sahip olan etek görünümlü kadın deniz şort etek modeli de kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi görüyor. Kadın deniz şortu çeşitlerine Hepsiburada ile ulaşarak tarzınıza en uygun olan modeli seçebilirsiniz. 

Kadın Deniz Şortu Özellikleri

Kadın deniz şortu özellikleri modelden modele farklılaşıyor. Astarlı kadın deniz şortları ıslak ya da kuru fark etmeksizin iç göstermediği için gönül rahatlığı ile tercih edilebiliyor. Şık kesimlere sahip olan deniz şortları estetik bir görünüm sağlıyor. Güneş ışınlarına ve tuzlu suyun ortaya çıkardığı yıpratıcı etkiye karşı dayanıklı kumaştan üretilen deniz şortları uzun vade kullanılabiliyor. İpli bel bandına sahip olan deniz şortları kullanıcılar tarafından rahatlıkla bele göre ayarlanabiliyor. İpler suda çözülmediği için herhangi bir problem yaşatmıyor. Yumuşak yapıdaki bel bölümüne sahip olan deniz şortları beli tahriş etmiyor. Delikli kumaş özelliğine sahip olan demiz şortarı su taneciklerinin geçişini sağlıyor ve nefes alabiliyor. Bu sayede kullanıcı sürekli serin kalabiliyor. Rüzgarı daha rahat hissetmeyi mümkün kılan delikli deniz şortları daha az terleme yapıyor. Hızlıca kuruyan kadın deniz şortları ıslak kalma problemini de ortadan kaldırıyor. Cepli kadın deniz şortları plajda yürürken ya da spor yaparken cep telefonu, para ya da anahtarlık taşımayı mümkün kılıyor. 

Kadın Deniz Şortu Modelleri

Kadın deniz şortu modelleri rengine, kumaşına, bel yüksekliğine, uzunluğuna ve tasarımına göre değişiklik gösteriyor. Deniz şortları bel boyuna göre düşük belli, standart veya yüksek belli tasarlanabiliyor. Yüksek belli kadın deniz şortları göbek hizasının biraz üzerinde bulunuyor. Konforlu bir kullanım sunan kadın deniz şortu yüksek belli modeller arasında yer alan etek görünümlü modeller şıklık sağlıyor. Esnek malzemeler kullanılarak üretilen kadın deniz şortları hızlı şekilde kuruyor. Kadın deniz şortları; likra, naylon, mikro polyester, polyamid ve polyester materyaller kullanılarak üretiliyor. Yüksek belli kadın deniz şortları mini, orta ve uzun boy seçenekleri ile tasarlanıyor. Mini boy kadın deniz şortlarının kenarlarında ipler yer alıyor. Beli lastikli ve poliamid kumaşlardan üretilen kadın deniz şortları işlevsel bir kullanım sunuyor. Tek renkli kadın deniz şortlarının yanı sıra palmiye, çiçek, ananas, yıldız gibi desenlere sahip olan şortlar da mevcut. Kadın deniz şortları üçgen, klasik ya da halter bikini üstleri ile kolayca kombinlenebiliyor. Renk seçeneği dışında kadın deniz şortlarında beden seçeneği de oldukça fazla. XS bedenden 2XL bedene kadar üretilen kadın deniz şortları her kullanıcının ihtiyacına yanıt verebiliyor. %100 polyester kumaştan üretilen kadın deniz şortları su tutmama özelliği sayesinde hızla kuruyor.

Kadın Deniz Şortu Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Kadın deniz şortu kullanırken dikkat edilmesi gereken birkaç detay bulunuyor. Bu detaylar aşağıda listeleniyor. 

  • Kadın deniz şortunun içerisine giyilen ürünlerin suda kullanıma uygun olması gerekiyor. 
  • Deniz şortu temizliğinde üzerinde yer alan etiketteki yıkama tavsiyelerine uyulması öneriliyor. 
  • İpe sahip olan deniz şortlarının denize girmeden önce güzelce bağlanması tavsiye ediliyor. 
  • Deniz şortu ile uyumlu renkte bikini üstü veya tişört seçilmesi öneriliyor.

Kadın Deniz Şortu Satın Alırken Hangi Özelliklerine Bakılmalı?

Kadın deniz şortu farklı model seçenekleri ile üretiliyor. Bu sebeple deniz şortu seçiminde kullanıcıların dikkat etmesi gereken detaylar bulunuyor. Öncelikle deniz şortu seçiminde kumaş kalitesi oldukça önemli. Kumaşın su tutmaması, terlemeyi engellemesi kullanıcıya avantaj sağlıyor. Kadın deniz şortu renk seçiminde kullanıcıların kendi zevklerine göz önünde bulundurması ve aynı zamanda bikini üstleri ile uyumlu renkleri tercih etmesi öneriliyor. Geniş bir beden aralığına sahip olan kadın deniz şortları arasından kullanıcıların kendi bedenlerine uygun olanı tercih etmesi gerekiyor. Beli lastikli olarak tasarlanan deniz şortları konforlu kullanım vadediyor. Kadın deniz şortu seçiminde bel boyu ve şort boyu da dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alıyor. Yüksek belli, standart belli ve düşük belli tasarlanan deniz şortlarının  boyları da kısa ya da daha uzun olabiliyor. Kadın deniz şortu uzun hem yüzme sırasında hemde plajda yürürken rahat hareket etmeyi mümkün kılıyor. Bedeni sıkıca saran dar kalıp deniz şortları ise estetik bir görünüm sağlıyor. Astarlı olarak tasarlanan kadın deniz şortları iç göstermediği için kullanıcılar tarafından sıkça değerlendiriliyor. Nefes alabilir yapıdaki deniz şortları terletme sorunu yaşatmadığı için kullanıcıları rahat ettiriyor. 

Kadın Deniz Şortu Fiyatları

Kadın deniz şortu fiyatları markasına, modeline, kumaşına ve özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Farklı markalar tarafından üretilerek satışa sunulan kadın deniz şortları Hepsiburada ile kolayca listeleniyor. Kadın deniz şortları artan fiyat, azalan fiyat, çok satanlar, yeni eklenenler, çok değerlendirilenler veya yüksek puanlılar şeklinde sıralanabiliyor. Daha sonra kadın deniz şortları hem tasarım hem özellik hemde fiyat açısından karşılaştırılabiliyor. Bunun sonucunda ise kullanıcılar hem bütçelerine hitap eden hemde ihtiyaçlarına yanıt veren kadın deniz şortuna ulaşabiliyor. Kadın deniz şortu için fiyat araştırması yapılırken en az ve ne çok şekilde fiyat yazılabiliyor. Bu sayede kullanıcılar deniz şortu için ayırdıkları bütçenin dışına çıkmadan alışverişini tamamlayabiliyor. Kadın deniz şortu için beden, renk ya da satıcı filtrelemesi yapılarak arama skalası daraltılabiliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Deniz Şortları

610 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 32 / 610 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?