Derimod

Deri giyimin en bilinen markalarından biri olan Derimod, üretmiş olduğu ürünler üzerinde modern çizgiler barındırır. Deri modasına yön veren markalardan biri olarak birbirinden eşsiz çanta, ceket ve ayakkabı tasarımlarını kullanıcıların beğenisine sunar. Kullanıcılar tarafından beğenilen deri ürünlerini tasarlayarak ürettiği ürünlere yeni sezonun trendlerini yansıtır. Marka tarafından üretilen zamansız çizgiye sahip ürünler ise kullanıcıların arzu ettiği her an kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Satışa sunulan ürünler arasında kullanıcılarına özel olarak üretilen çeşitli deri aksesuarları da bulunur. Üretilen deri aksesuarları, kemer ve cüzdan gibi ürünleri kapsar. Marka ürünlerinde sürekli olarak dinamik görünümlü ürünleri destekler. Bu dinamikliğini yenilikçi ve popüler trendleri takip etme prensibiyle sürdürür. Uzun yıllardır deri giyim sektöründe yer alan marka, üretmiş olduğu ürünleri birbirinden eşsiz tasarımlar eşliğinde kullanıcıların beğenisine sunar.

Markanın üretmiş olduğu deri ürünler, birbirinden kullanışlı ve geniş model aralığına sahip olması ile tanınır. Marka tarafından üretilen deri ürünler arasında, deri ceket, çanta, ayakkabı, kemer, cüzdan, bot ve terlik çeşitleri yer alır. Geniş ürün çeşitliliğiyle tüm kullanıcıların istek ve zevklerine aynı anda hitap etmeyi amaçlar. Üretilen deri ürünleri, dayanıklı malzemeler eşliğinde tasarlandığından dolayı uzun süre kullanım avantajı sağlar. Kullanıcılar Derimod ürünlerini arzu ettiği her ortamda rahatlıkla tercih edebilir. Şık davetler, iş yaşantısı, toplantılar ve günlük yaşantıda tercih edebileceğiniz ürünler, kullanacağınız ortama göre tasarlanır. Şık bir akşam yemeği ya da davet esnasında kullanacağınız topuklu ayakkabıya ek olarak, günlük yaşantıda tercih edeceğiniz spor ayakkabıları Derimod özelinde bulmak mümkündür. Her yaştan kullanıcıya uygun ürünleri bünyesinde barındıran modelleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmeyi hedefler. Siz de arzu ettiğiniz Derimod ürününü, dilediğiniz her ortamda rahatça tercih ederek konfor ve şıklığı aynı anda yaşayabilirsiniz.

Dış Giyimin Bilinen Adresi: Derimod

Marka, birbirinden kullanışlı deri ürünler ve dış giyim ürünleri ile kullanıcılarından beğeni toplar. Markanın geniş ürün grubu arasında yer alan dış giyim ürünleri, deri ceket, mont ve kabanlardan meydana gelir. Derimod ceket modelleri, kullanıcıların zevkine uygun şekilde, şık ve spor alternatiflerine sahiptir. Kullanışlı bir ürün grubu olarak bilinen deri ceketler hem klasik hem de spor tarza sahip olan kullanıcıları kendine çekmeyi amaçlar. Modellerin tamamı kaliteli malzemeler eşliğinde üretilir. Ürünler, geniş beden aralığına sahip olduğundan dolayı her vücut ölçüsüne uygun olarak üretilir. Kullanıcılar, markanın üretmiş olduğu deri ceket modellerini arzu ettikleri takdirde şık bir davette ya da gündelik yaşamda rahatlıkla tercih edebilir. Kullanışlı ürün grubu olarak bilinen deri ceketler, rahat kullanımı ve şıklığı aynı anda kullanıcılarına sunar. Marka, kullanıcıların eşsiz tarzına hitap edecek ürünleri her sezon yeni trenlere göre tasarlar. Bu sayede kullanıcı kitlesini genişletir. Yüksek kalite seviyesine bağlı kalarak üretilen deri ceketler, mevsimsel koşullara da oldukça dayanıklıdır. Marka, üretmiş olduğu ürünlerde uzun ömürlü kullanım avantajıyla kullanıcıların tarzına uygun ürünler tasarlar.

Markanın ürettiği deri ceketler, geniş renk alternatifinden meydana gelir. Siyah, kahverengi, krem, beyaz ve ekru gibi renklerden oluşan deri ceket grubu, markanın en çok tercih edilen dış giyim ürünleri arasında yer alır. Deri kıyafetlerin modasının her yeni sezonda popülerliğini koruması sebebiyle, marka birbirinden kullanışlı deri ceket alternatifleri üretmeye devam eder. Marka modayı kaliteyle harmanlar. Minimal ve detaycı tasarımlardan meydana gelen deri ceketleri kullanıcıların hizmetine sunar. Deri cekete ek olarak, markanın ürettiği çeşitli deri montlar da bulunmaktadır. Derimod deri mont modelleri, dayanıklı yapısı sayesinde kullanıcıların uzun süre tercih edeceği dış giyim ürünleri arasında yer alır. Ürünlerin her biri, birbirinden farklı renk alternatifi eşliğinde üretilir. Bu sayede ürünlerini tüm kullanıcıların ortak zevkine hitap etmesini amaçlanır. Sonbahar ve kış sezonunun vazgeçilmezi olan ürünlerin tamamı geniş beden aralığına sahiptir. Böylece, tüm kullanıcıların marka özelinde beğeni kazanıp tercih edeceği bir ürünün olması amaçlanır. Su geçirmeyen tasarıma sahip olan ürünler, soğuk havalarda bile tercih edilecek dış giyim alternatifleri arasında yer alır. Yağmurlu havalarda ıslanmanızı engelleyen su geçirmez deri montlar, vücut sıcaklığınızı korumak amacıyla özel olarak üretilir. Soğuk havalarda, havayla teması en aza indirgeyen tasarımları sayesinde hem kadın hem de erkek kullanıcılara uygun modellerden meydana gelir.

Geniş Ürün Ağına Sahip Derimod Ayakkabılar

Soğuk aylarda sıklıkla tercih edilen ayakkabı modelleri arasında yer alan Derimod bot modelleri, ayakları sıcak tutma odaklı ürünlerin başında yer alır. Farklı tasarım çizgilerine sahiptir ve minimal dokunuşlar eşliğinde son haline getirilerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Sonbahar ve kış aylarında kullanmak için tercih edilen bot çeşitleri, kullanıcıların sahip olduğu eşsiz tarzı yansıtabilmek adına güçlü bir alternatif olarak bilinir. Modellerin her biri, birbirinden farklı tarza sahip olan kombinleri oluşturmak için uygun seçenekler arasında yer alır. Marka, tasarladığı birbirinden eşsiz bot modellerinin tüm kullanıcıların ortak zevkine hitap etmesini amaçlar. Yüksek kaliteli malzemeler eşliğinde üretilen deri botlar ile ayak sağlığınızı önemser. Rahat bir yürüyüş olanağı sunan markanın ürettiği bot alternatifleri, kullanıcılara uzun süre konfor sağlamayı hedefler. Botlar, kullanıcıların ayak yapısını kontrol altına alacak düzeyde üretilir. Aynı zamanda güçlü tasarım seçeneklerinden meydana gelir. Derimod, üretmiş olduğu bot modellerinde konfor ve şıklığı birleştirir. Bu sayede geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Farklı bot seçenekleri sayesinde her kullanıcıya hitap etmeyi sürdürür. Ayrıca, bot modellerinin her birini rahat adımlar atabilmeniz için özel olarak tasarlar. Markanın üretmiş olduğu bot alternatiflerinin taban kısmının kaymaz özelliğe sahip olması sebebiyle yağmurlu ve karlı havalarda hareket kabiliyetinizin kısıtlanması engellenir.

İddialı kombinlere imza atmak için de sıklıkla tercih edilen Derimod ayakkabı modelleri, geniş numara aralığına sahiptir. Bu sayede, kullanıcıların ayak numarasına uygun ayakkabı modelleri bulmaları kolaylaşır. Farklı renk ve desenler eşliğinde üretilen markanın ayakkabıları, deri kalitesini yansıtan çeşitli dokunuşlardan meydana gelir. Deri malzemeden üretilen ayakkabılar, rugan ve süet gibi farklı seçeneklere de sahiptir. Günlük yaşamda sıklıkla tercih edilen markanın spor ayakkabı ve terlikleri de oldukça avantajlıdır. Sağladığı konfor avantajı sebebiyle de geniş kullanıcı kitlesine sahiptir. Uzun yürüyüşlerin yardımcıları olarak bilinen spor ayakkabılar, kullanıcıların rahatlıkla hareket edebilmesi için özel olarak tasarlanır. Koşu ve çeşitli sporların yapılabileceği ayakkabılar hem erkek hem de kadın kullanıcıların tercih edeceği model alternatifine sahiptir. Ayakkabılar, günlük yaşamın vazgeçilmezi olarak ifade edilebilir. Klasik modellerden günlük tasarımlara kadar geniş bir ürün ağına sahiptir. Kolay silinip temizlenebilen ürünler, uzun süre dayanıklı olması sebebiyle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Çeşitli iklim koşullarına uyum sağlayan markanın ayakkabı alternatifleri, su geçirmeyen yapıdan meydana gelir. Bu sayede uzun ömürlü olmayı başaran Derimod spor ayakkabı modelleri, kullanıcılarına uzun süre kullanım avantajı sağlamayı amaçlar.

Derimod Terlik ve Babet Modelleriyle Konforu Hissedin

Babetler, her zaman şıklık ve rahatlığı aynı anda tercih eden kullanıcıları cezbeder. Birbirinden eşsiz tasarım alternatifine sahiptir. Kadın kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği babet çeşitleri, gündelik yaşam başta olmak üzere pek çok ortamda kullanılan joker ürün olarak bilinir. Her sezon popülerliğini koruyan ürünlerin birbirinden kullanışlı modelleri bulunur. Derimod babet modelleri, ayakkabı dolaplarında bulunan, kurtarıcı parça olarak da tanınır. Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi haline gelen markanın ürünler en çok hafif ve kullanışlı olması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Kaymaz tabanlı yapısı sayesinde hareket kabiliyeti ve yürüme kolaylığı sağlayarak kullanıcı memnuniyetini korumayı amaçlar. Babet modelleri, düz taban mevsimlik ayakkabılar olarak bilinir. Rahat kullanım ve kolay giyim avantajı sayesinde ilkbahar-yaz sezonunun vazgeçilmezi olan ürünlerin tamamı dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Üretim esnasında kullanılan malzemelerin kaliteli olması sebebiyle de ürünlerin tamamı uzun ömürlüdür. Babet modelleri, sıklıkla günlük yaşamda tercih edilse de deri malzemeden üretilmesi sebebiyle geniş bir kullanım avantajına sahiptir. Günlük yaşama ek olarak, şık davetler ve akşam yemeklerinde de tercih edilebilir. Babetler hem şıklık hem de konfor arayan kullanıcıların ortak tercihi olarak bilinir. Düz modellerden meydana gelen babet çeşitlerine ek olarak, markanın üretmiş olduğu desenli modeller de kullanıcıların beğenisine sunulur. İş toplantılarında da sıklıkla kullanılan babet çeşitleri, fiyonklu ve sivri uçlu model alternatiflerine sahiptir.

Sıcak aylarda tercih edilen terlik modelleri, birbirinden konforlu ve eşsiz alternatiflere sahiptir. Derimod terlik modelleri, kullanıcıların istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanır. Hem kadın hem erkek kullanıcılara uygun olarak tasarlanan terlikler, kullanıcı konforunu artıracak ürünlerden meydana gelir. Ürünler rahatlığı ön planda tutarken şıklıktan da ödün vermez. Satışa sunulan deri terlik modelleri, kullanıcıların hem şık hem rahat hissetmesini sağlar. Uzun ömürlü olan tercih alternatifleri, geniş numara aralığına sahip olduğundan dolayı tüm kullanıcıların istek ve ihtiyacına cevap verir. Açık ve kapalı modellere sahip olan ürünler, pek çok alanda rahatlıkla tercih edilen alternatiflerden meydana gelir. Terliklerin uzun yürüyüşler esnasında da tercih edilmesi mümkündür. Ayrıca piknik ve tatil gibi etkinlikler için de oldukça güçlü bir alternatiftir. Dolgu detaylı, ortopedik, tokalı ve kalın tabanlı model seçeneklerine sahip olan ürün grubu, görsel açıdan da oldukça doyurucudur. Göze hitap eden ürünler, rahat yapısı sayesinde konfor isteyen kullanıcılar için uygun bir seçenek olacaktır.

Kullanışlı Derimod Çanta Modelleri

Deri malzemeleri ürünleri büyük bir kalite eşliğinde üretmeye devam eden Derimod, üretmiş olduğu kullanışlı çanta modelleriyle de adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmaktadır. Eşsiz çanta modelleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Derimod çanta modelleri, kadın ve erkek kullanıcıların vazgeçilmez tercihleri arasında yer alan ürün grubu olarak bilinir. Zengin model çeşitliliğine sahip olan ürünlerin her biri, her kullanıcının farklı istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek için özel olarak tasarlanır. Markanın satışa sunduğu çanta modelleri kullanıcıların yaptığı kombinlerin tamamlayıcı aksesuarı olarak bilinir. Farklı boyutlardan meydana gelen tasarımları ile her gününüzü eşlik edebilir. Ayrıca birbirinden farklı ve ilgi çekici renk alternatiflerine sahiptir. Farklı ortamlar için üretilen çanta alternatifleri, göze çarpan etkileyici tasarımlarıyla bilinir. Markanın tasarlamış olduğu çanta çeşitleri, siyah, beyaz, krem, ekru, turuncu, mor ve mavi gibi birbirinden farklı renk seçeneklerine sahiptir. Ürünlerde sade ve desenli seçenekler bulunur. Çeşitli yazı, figür ve desenler eşliğinde zenginleştirilen ürünler, dayanıklı yapısı sayesinde kullanıcılarına uzun ömürlü bir kullanım avantajı sunar. Farklı boyutlara sahip olan ürünler, şık davetler ya da günlük yaşantıda tercih edilmesi mümkün olan çantalardan oluşur. Süet, deri ve kumaş gibi birçok seçeneği de mevcuttur. Seçenekleri akşam yemeği ya da davetlerde tercih ederek, sahip olduğunuz eşsiz tarzı sürdürebilirsiniz.

Günlük hayatta sıklıkla tercih edilen modellerin başında Derimod omuz çantası seçenekleri gelir. Canlı renkler eşliğinde üretilen omuz çantası modellerini günlük yaşantıda tercih etmek mümkündür. Geniş iç haznesi sayesinde cüzdan, telefon ve makyaj malzemelerini rahatça bünyesinde barındırır. Omuz çantalarını her mevsim kullanabilirsiniz. Sade modellere de sahip olan omuz çantaları, günlük kullanım için tercih edilmesi mümkün olan güçlü bir alternatiftir. Spor tarzı benimseyen kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürün grupları arasında yer alan Derimod sırt çantası modelleri de birbirinden farklı renk seçeneklerine sahiptir. Hem erkek hem de kadın kullanıcıların beğenisine uygun üretilen modeller, geniş iç haznesi sayesinde beğeni toplar. Sırt çantaları, okul, tatil ve spor esnasında tercih edilmesi en uygun çanta modelleri arasında yer alır. İç haznesinin genişliği sayesinde kitap, defter ve havlu gibi büyük ölçekli eşyaları kolayca muhafaza eder. Fermuarlı modellere sahip olan modeller, çeşitli desenler eşliğinde tasarlanarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Uzun ömürlü olan ürün grubu, su geçirmez özelliği sayesinde her mevsim kullanıcılar tarafından tercih edilmeye uygun modelleri bünyesinde barındırır.

Her Zaman Konfor Sunmayı Amaçlayan Derimod Ürünleri

Hem kadın hem erkek kullanıcılar için özel olarak üretilen Derimod cüzdan modelleri, birbirinden güçlü tasarımlardan meydana gelmektedir. Markanın üretmiş olduğu cüzdan çeşitlerinin pek çoğunda, bozuk para ve kartlık bölümü de yer alır. Bu sayede, geniş iç haznesine sahip olan cüzdanlar hem para hem kart taşımak adına güçlü bir alternatiftir. Ürünlerin her biri minimal desenler eşliğinde üretilir. Markanın ürünleri, her yeni sezonda kullanıcılara sunularak popülerliğini sürdürmeyi amaçlar. Tarzınıza yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen cüzdan seçenekleri, spor giyim ve klasik giyim tercih eden kullanıcıların ortak zevki olarak bilinir. Uyumlu detaylara sahip olan ürünler, su geçirmez özelliği ve deri kalitesiyle adından söz ettirir. İş dünyasında sıklıkla tercih edilen çanta modellerinin başında gelen Derimod evrak çantası, dosyalarınızı muhafaza edeceğiniz güçlü alternatifler arasında yer almaktadır. Laptop bölmesine sahip olan modeller ile günlük işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Geniş iç haznesinden meydana gelen ürünler, aynı zamanda birbirinden farklı model alternatiflerine sahiptir. Klasik ve modern çizgiler eşliğinde üretilen ürünler, dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü olma avantajına sahiptir.

Kadın kullanıcıların birbirinden farklı ortamlarda tercih ettiği Derimod topuklu ayakkabıları, geniş numara aralığına sahiptir. Konfor ve şıklığı aynı anda sunmayı amaçlayan markanın topuklu ayakkabıları, farklı renk ve model alternatifi ile satışa sunulur. Bu sayede tüm kullanıcıların ortak zevkine hitap etmek amaçlar. Pantolon, etek ya da elbiseler eşliğinde rahatlıkla edilebilir. Modeller, farklı topuk boylarına göre birbirinden ayrılır. Derimod bünyesinde üretilen ayakkabılarda dolgu topuk, platform topuk ve stiletto gibi modellerden mevcuttur. Deri malzemeden üretilen Derimod stiletto modelleri de birbirinden kullanışlı tasarımları sayesinde geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Siz de Hepsiburada aracılığıyla arzu ettiğiniz Derimod ürünlerini satın alabilirsiniz.

Derimod Ne Derisi Kullanıyor?

Deri tekstil ve ayakkabı hizmeti sağlayan Derimod, ürünlerinde hakiki deri kullanmaktadır.

Derimod Nasıl Temizlenir?

Derimod ürünlerinin temizlenme işlemleri, ürünlere göre çeşitli farklılıklar gösterebilir. Nemli bir bez yardımıyla silinmesi gereken ürünler arasında, deri ayakkabı, deri çanta, deri mont ve deri ceket gibi ürünler yer almaktadır.

Derimod Nasıl Anlaşılır?

Derimod ürünleri hakiki deri kullanılarak üretildiğinden dolayı kararma, solma ve kısa sürede bozulma yapmaz. Ürünlerin kalitesi, dayanıklılığı sebebiyle kolayca anlaşılır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Derimod

7 ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın