Ucuz ve kaliteli Erkek Çocuk Atlet Fanila

Yaz aylarında terlemeye karşı koruma sağlayan, kış aylarında ise soğuğa karşı koruma amacıyla kullanılan atlet ve fanilalar, her mevsimde erkek çocukların sağlıklarının korunmasına destek olurlar. Birçok firmanın birbirinden farklı ve renkli modelleri, çocuğunuza en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Erkek Çocuk Atlet / Fanila

Atletler ve fanilalar, çocuklar için oyun yaşları başta olmak üzere her zaman, tüm hava şartları için önemli iç giyim ürünlerinin başında gelirler. Günlük hayatta bebeklerin vücut ısılarının korunmasından çocukların sokaktaki aktivitelerine, soğuk kış günlerinden en sıcak yaz günlerine kadar her yaştan bebek ve çocuk için en sevdikleri kıyafetlerin içine giydirilirler. Standart bir tişörte oranla boyları uzun olarak üretilen atletler ve fanilalar, alta giyilen şortun, eşofmanın veya pantolonun içine rahatlıkla sokulabilirler. Böylece hem bel ve sırt bölgesinin açılmasıyla çok kolay üşütüp hastalık kapılmasının önüne geçmeye yardımcı olur, hem de oyun, spor ve hareketli aktivite sırasında teri dıştaki kıyafete geçmeden emerek koruma sağlarlar. Atletlerin bir görevi de kazakların yünlerinin veya giyilen tişört ve sweatshirtlerin işlemelerinin vücuda temasını önleyerek rahatlıkla giyilmelerini sağlamaktır. Vücuda bol olan ürünler teri ememezler ve terin vücutta soğumasına sebep olurlar, kış aylarında ise ısıtma görevini tam olarak yerine getiremezler. Çok dar seçilen ürünler ise teri emiyor olsalar da hem vücudun nefes almasını zorlaştırırlar hem de terin dıştaki kıyafete ulaşmasına sebep olurlar. Kış aylarında da vücut ısısının korunmasına tam olarak yardımcı olamazlar. Hangi yaşta olursa olsun erkek bebeğiniz ve çocuğunuz için seçim yaparken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri ürünün vücudu sıkmadan tamamen sarması ve tam oturmasıdır.

Erkek Çocuk Atlet / Fanila Modelleri

Erkek çocuklar için modeller, yenidoğanlar da dahil olmak üzere 0-3 aylık bebek modellerinden başlar, 15-16 yaş ve 182 cm boya kadar tüm çocukları için geniş bir beden aralığı sunarlar. Erkek bebekler için body ve pijama olarak, vücudu saran ve bez değişimini kolaylaştırmak amacıyla alttan çıtçıtlı olarak sunulan ürünler, emekleme ve yürümenin başlangıcıyla beraber yerlerini standart tasarımlara bırakırlar. Tüm yaş grupları için beyaz renk modeller standart olsa da birçok firmanın düz veya karışık renkli, baskılı ve desenli ürünleri bulunur. Yaz ayları için klasik kolsuz modeller tercih edilirken, sonbahar ve kış aylarında sweatshirt ve kazak gibi kıyafetlere geçilmesiyle beraber, daha sıcak tutmaları amacıyla kısa kollu modeller tercih edilirler. Yaz aylarında ise çocuklarınız için alt üst takım olarak sunulan atlet ve şort modellerini seçerek şık ve uyumlu bir görünüm sağlayabilirsiniz. Takım olarak sunulan modeller sadece iç giyim amaçlı değil evde veya dışarıda, günlük giyim için kullanıma uygun olarak üretilirler. İkili veya üçlü olarak sunulan paketlerde ise isterseniz aynı modele birden fazla sayıda sahip olabilirken, isterseniz de aynı kesimde ve farklı renklerde ürünleri de seçebilirsiniz. Beğendiğiniz tüm modellerde hem yaş hem de boya göre seçimler yapabilir, çocuğunuz için en uygun bedene karar verebilirsiniz.

Erkek Çocuk Atlet / Fanila Fiyatı

Atletlerin ve fanilaların fiyatları bebek ve çocuk ürünlerine göre farklılık göstermektedir. Ürünün kısa kollu veya askılı olmasının yanında, tek renkli veya karışık renkli ve desenli olması, tekli veya çoklu paketlerde satılıyor olması ve hitap ettiği yaş grubu gibi farklı özellikler fiyatlarını doğrudan etkiler. Bebeklerin ciltlerinin hassasiyetleri göz önünde bulundurularak %100 pamuk içeren ürünler kullanılırken, ilerleyen yaşlarda kullanılan ürünün özelliğine göre pamuklu kumaşa ek olarak farklı materyaller kullanılması fiyat çeşitliliğini sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Çocuk Atlet Fanila Modelleri

Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 1632 ürün
DSACategoryId/2147483636/60002723/205454/12087323/12105746