Ucuz ve kaliteli Erkek Çocuk Çorap Modelleri ve Fiyatları

Çocuklarınızın yediklerinden giydiklerine kadar pek çok şeye özen göstermeniz, onların hem rahat bir şekilde günlerini geçirebilmeleri hem de sağlıklı olmaları için önemlidir. Özenle aldığınız kıyafet ve ayakkabılarla uyumlu çoraplar, yapılarına göre çocuklarınızın ayaklarını rahat ettirmeye yardımcı olur. Siz de çeşitli markaların sunduğu erkek çocuk çorap modellerinden arzu ettiklerinizi bebek ve çocuklarınız için alabilirsiniz.

Erkek Çocuk Çorap Modelleri

Yeni doğan bebeklerden 12 yaşındaki çocuklara kadar farklı renk ve model seçeneklerine sahip çorapları üreten markalar, çocuklarınızın ayaklarını rahat ettirecek yapıdaki ürünlere imza atarlar. Boğazlı ya da patik yapılı erkek çocuk çorap modellerinin yanı sıra, altı kaydırmaz materyalden üretilen çarık çoraplar, gün boyu rahatlıkla giyilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Ürünlerde kullanılan lastikler, çocuklarınızın ayak bileklerini sıkmayacak yapıdadır. Büyük oranda pamuk, az miktarda polyamid, likra ya da elastandan üretilen çoraplar, uzun süreli kullanımda çocuklarınızın ayaklarını terletmez ve kötü koku oluşturmazlar.

Yürümeye yeni başlayan bebekleriniz için alabileceğiniz altı kaydırmaz çarık çoraplar, bebeklerin yere basarken kendilerini daha güvende hissetmelerine yardımcı olur. Tercih edeceğiniz çorapların, çocuklarınızın ayaklarıyla uyumlu ebatlarda olmasına dikkat etmeniz önemlidir. Dar çoraplar, çocuklarınızın ayak bileğini sıkarak onların rahatsız olmasına neden olurken, büyük boyutlu çoraplar ayakkabı içinde burun ya da topuk kısmında toplanma yaparak yürümeyi zorlaştırabilir. Çorap seçimi yaparken mevsimleri de göz önünde bulundurmanız uygun olacaktır. Kış aylarında edineceğiniz havlu çoraplar, çocuklarınızın ayaklarını sıcak tutarken, yaz aylarında alacağınız ince ve pamuklu çoraplar, ayakların hava almasına yardım eder. Bu tür ürünleri tercih ederek çocuklarınızın ayaklarının yaz aylarında pişik gibi sorunlarla karşılaşmasını engelleyebilirsiniz.

Erkek çocuk çorapları, ürünlerin üzerinde yer alan talimatlara göre yıkandıktan sonra herhangi bir deformasyon, kırışma ya da renk bozulmasına uğramazlar. Farklı desen ve işlemelerle gelen ürünler, çocukların hayran olduğu süper kahramanların ya da beğeniyle takip ettikleri çizgi film karakterlerinin görsellerini bulundurabilir. Bu tür çoraplar, özellikle okul çağındaki çocukların severek giyebileceği ürünlerdir. Bazı ürünlerin modelleri, çocuklarınızın okuldaki ya da dışarıdaki arkadaşları arasında sohbet konusu olacak kadar göz alıcıdır.

Erkek Çocuk Çorap Fiyatları

Bebekleriniz için alacağınız erkek çocuk çoraplarını günün ilk saatlerinden gece uykusuna kadar gönül rahatlığıyla giydirebilirsiniz. Okula giden çocuklarınızın çoraplarını eve geldiklerinde değiştirmeniz uygun olur. Bu sayede ayakkabı kaynaklı bakteri üremelerinden çocuklarınızın etkilenmesinin önüne geçebilirsiniz. Renkli çamaşırlarla renkli çorapları, beyaz çamaşırlarla beyaz ve açık renkli ürünleri yıkayabilirsiniz. Ancak çamaşır suyu benzeri beyazlatıcıları çoraplarda kullanmanız, üreticiler tarafından önerilmez.

Uzun süreli seyahatlere çıkacağınız zaman bebek ve çocuklarınız için yanınıza birden fazla çift çorap almaya dikkat etmelisiniz. Böylelikle hem kıyafetleriyle uyumlu hem de temiz çorapları giyen çocuklarınız rahat ederek günün yorgunluğunu daha az hissederler. Bebek ve çocuklarınız için tercih edeceğiniz erkek çocuk çorap modellerinin fiyatları, ürünün; markası, modeli, üretim malzemesi, kullanım alanı, boyutları gibi değişkenlere göre farklılık arz edebilir. Kimi markalar, ürünlerini tek çift olarak satarken, bazı markalar ürünlerine 4’lü, 6’lı ya da 7’li paket olarak beğeninize sunarlar. Çocuklarınızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yöneleceğiniz ürünler, yüksek kaliteli materyalden üretildikleri için yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Yöneleceğiniz ürünlerin bazılarında ekstra topuk ve burun koruması bulunur. Özellikle aktif çocuklar için yararlı olan bu özellik, çorapların daha uzun ömürlü olmasına katkıda bulunur.

Siz de bebek ve çocuklarınız için onlara en uygun erkek çocuk çorap modellerini alabilir, gün boyu rahat etmelerini ve şık görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Çocuk Çorap Modelleri

3587 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 3587 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?